0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 78 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Довжина:
   Колір:
   Об`єм:
   Методика:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Довжина:
   Колір:
   Об`єм:
   Методика:
   Готовальня Memoris-Precious на 7 предметів MF2121A
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   73.80
   Лінійка для шкільної дошки, 100 см, пластикова, з тримачем, жовтий E-SBA-1
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   144.00
   Транспортир пластиковий для шкільної дошки, з тримачем, жовтий E-SBA-4
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   96.00

   Відобразити ще товари (38)

   Такий предмет, як креслення, з’являється в дітей у середній школі, однак уже в першому класі учням можуть знадобитися креслярські інструменти: купити спочатку можна лише лінійку, трикутник і трафарети, а пізніше докупити необхідне. Приладдя для креслення потрібне для вивчення геометрії, складання ескізів, знайомства з фігурами, оформлення схем. Воно стане у пригоді не лише школярам, а й студентам технічних ВНЗ, дизайнерам, архітекторам.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» представлений великий вибір інструментів для креслення за демократичними цінами. Увесь асортимент товарів має привабливий вигляд, сертифікати якості та відповідності та виготовлений із безпечних для дітей матеріалів.

   Приладдя для креслення: види та особливості

   Набір для креслення – це комплект, до якого можуть входити лінійка, транспортир, трикутник, прості олівці, циркуль тощо. Можна придбати для школяра як вже готовий набір, так і окремі предмети, якщо інші наразі для нього неактуальні.

   Лінійки

   Лінійка для креслення знадобиться дитині вже в першому класі. Це простий вимірювальний інструмент, що виглядає як пластина хоча б з однією прямою стороною. На неї нанесені поділки – сантиметри або дюйми, що використовують для вимірювання відстані.

   Призначення лінійки просте – проведення рівної лінії або ж вимірювання відрізка. Для креслення найоптимальнішим варіантом є виріб із дерева, адже він не забруднить папір на відміну від залізних моделей. До того ж він більш довговічний за пластикові аналоги. Найкращі моделі виготовляють із грушевого дерева.

   Лінійка може мати різний розмір – учням буде достатньо довжини до 30 см. Щоб вона довго прослужила, варто звернути увагу на її товщину. Краще не купувати виріб товщиною менш як 2-2,5 мм. Варто зазначити, що форма лінійки може бути різною, не тільки прямою. Наприклад, рейсшина – це креслярська лінійка Т-подібної форми. Вона потрібна для проведення паралельних ліній.

   Історія виникнення лінійки почалася дуже давно, адже таким приладдям користувалися ще стародавні єгиптяни під час будівництва пірамід. На розкопках Помпеї археологи знайшли обстругані дощечки: античні архітектори виконували креслення, використовуючи такі вироби. У Середньовіччі з’явилися тонкі свинцеві пластинки, якими німецькі монахи робили розмітку на аркушах пергаменту. Сучасні лінійки стали використовувати з 1792 року в Парижі, коли за одиницю довжини був прийнятий метр.

   Готовальня

   Готовальня – це набір креслярських інструментів, укладений у спеціальний футляр. Уже в середній школі може знадобитися готовальня: комплектація зазвичай має від 2 до 12 предметів. Найчастіше до комплекту входять циркуль, рейсфедер, тримач до нього, голка, механічний простий олівець, підстругачка, додатковий грифель тощо. Дитині може здатися, що в наборі багато зайвого, однак кожен предмет має своє призначення для креслярських робіт.

   Якщо знадобилася готовальня, купити краще за все відразу набір із великою кількістю інструментів, віддаючи перевагу продукції високої якості. Такий комплект буде найбільш практичним і прослужить багато років.

   Циркулі

   Циркуль для креслення професійний – це предмет першої необхідності для кресляра. Цей точний інструмент для створення кіл різного діаметра знадобиться і в школі, наприклад, на уроках геометрії. Виділяють три типи такого приладдя – подільний, круговий і кронциркуль. Для отримання кіл великого діаметра використовують штангенциркуль.

   Креслярі радять купити циркуль для креслення з коліщатком для точного регулювання. Така модель буде більш точною та жорсткішою за інші види циркулів. Хоча для школярів підходить і простий невеликий циркуль, купити який можна окремо або ж у комплекті готовальні. Також варто потурбуватися про наявність в учня додаткових грифелів до інструменту.

   Транспортири та трикутники

   Креслярський набір для шкільної дошки або для особистого використання дитиною в зошиті обов’язково має транспортир і трикутник. Першим інструментом вимірюють кути, другим – перевіряють точність утворення прямого кута. Вони можуть бути компактними або ж великими для використання вчителем на класній дошці під час уроку.

   Трикутники та транспортири виготовляють із різних матеріалів: дерева, пластику, металу. Більшість трикутників прямокутні, два інших кути складають 30° і 60°. Приладдя для креслення повинно мати прямі краї, рівну поверхню без тріщин і вибоїн.

   Трафарети

   Люмограф – це лінійка-трафарет із геометричними фігурами, що використовується для їх швидкого зображення на аркуші. Таке приладдя стане у пригоді на уроках математики, геометрії, креслення. З ним значно простіше намалювати трикутник, овал, коло чи прямокутник.

   У школі також може знадобитися трафаретний шрифт, який зазвичай використовують на уроці креслення для створення красивого та рівного напису. На сайті нашого інтернет-магазину можна купити трафарети букв з українського та російського алфавіту та цифр. Крім того, в асортименті представлені трафарети кіл, електросхем, трафарети для малювання овочів, військової техніки, листя, грибів, комах тощо.

   Тубуси

   Тубус – це телескопічний пластиковий футляр циліндричної форми, що знадобиться для зберігання тадбайливого транспортування ватманів та інших креслярських аркушів великого розміру. Такий контейнер може мати різний діаметр – від 60 до 105 мм, а також ручку для зручного тримання. Розсувні моделі вважають кращими, тому що в них можна помістити аркуші більшого розміру.

   Туш для креслення

   Туш для креслення використовують для заправки ізографів і рапідографів. Вона рідка, тому не засмічує писальні вузли технічних ручок. Ця туш також підходить для заправки будь-яких ручок для письма та каліграфії, її можна використовувати і для рейсфедера.

   На сайті www.chaspik.ua представлена туш від двох відомих виробників – KOH-I-NOOR і Гамма. Її випускають у пластикових флаконах по 20 г і 70 мл. В асортименті є як класичні кольори – білий, чорний, синій, зелений, червоний, жовтий, так і незвичайні відтінки, наприклад, флуоресцентний помаранчевий, рожевий, фіолетовий, пурпурний.

   Циркуль, транспортир, готовальня, лінійка – купити все це дуже важливо для учня середніх чи старших класів. Але варто потурбуватися і про придбання олівців різної щільності, за допомогою яких дитина зможе зручно виконати будь-яке креслення. Список приладдя для креслення також має підстругачку та м’яку й еластичну гумку для виправлення помилок на папері.

   Асортимент креслярського приладдя в інтернет-магазині «Час-Пік»

   На сайті магазину «Час-Пік» можна знайти безліч варіантів інструментів для креслярських робіт. Ми пропонуємо товари з різноманітними характеристиками, у будь-яких модифікаціях і різних цінових категоріях. У нас усе необхідне знайдуть не тільки учні, а і вчителі, наприклад, зможуть купити набір лінійок для шкільної дошки.

   У нашому інтернет-магазині можна купити:

   • готовальні;
   • циркулі, тримачі, грифелі;
   • лінійки, рулетки;
   • рейсфедери;
   • транспортири, трикутники;
   • трафарети букв, цифр, геометричних фігур;
   • тубуси;
   • туш різних кольорів;
   • указки;
   • великий набір для шкільної дошки з лінійкою, трикутниками, транспортиром і циркулем.

   Якщо Ви шукаєте якісні товари, наприклад, хочете придбати готовальню, транспортир або ж маєте за мету знайти приладдя за методикою НУШ, як-от набір креслярський для класної дошки, Україна запропонує вам чудову продукцію від вітчизняних виробників. У нас можна замовити товари як українських, так і відомих світових постачальників. Серед них Faber-Castell, Koh-i-Noor, «Атлас», «Гамма», Fantasy, Centrum, Memoris-Precious, Norma, Axent та інші.

   Якщо виникнуть складнощі під час вибору певної моделі товарів для креслення, наші консультанти допоможуть визначитися із замовленням, адже мають великий досвід продажу продукції цього сегмента. У нас діє доставка по всій Україні. Якщо Ви хочете креслярський комплект чи циркуль купити, Київ, Львів, Харків, Одеса чи Чернігів – не має значення, де Ви знаходитеся, Ви зможете в найкоротші строки отримати замовлення у своєму місті.