0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 118 товарів

  Лінійка для шкільної дошки, 100 см, пластикова, з тримачем, жовтий E-SBA-1
  Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
  Ви дали оцінку: Не оцінено
  180.00 грн.

  Відобразити ще товари (58)

  На відміну від багатьох інших канцелярських товарів, приналежності для креслення не користуються дуже великим попитом. Справа в тому, що цей товар націлений на вузьку категорію споживачів - студентів, учнів та інженерів. У той же час, знайти якісні приналежності для креслення за максимально доступними цінами не так вже й легко.

  Без приладдя для креслення не обійтися ні одному школяреві. Адже вони є вірними супутниками під час знайомства з геометричними фігурами на уроках математики, геометрії та креслення. У нашому інтернет-магазині приладдя для креслення представлені в широкому асортименті, тому Ви можете вибрати той товар, який Вам найбільше підійде.

  Кожен інструмент для креслення має своє особливе призначення. Наприклад, з допомогою лінійки будують відрізки і вимірюють відстань, транспортир допоможе виміряти або накреслити кут, а циркуль - вибудувати ідеально рівне коло певного діаметру.

  У нас Ви знайдете тільки якісні лінійки, трикутники і транспортиры. Зроблені з хороших матеріалів, вони стійкі до пошкоджень, не ламаються і будуть довго служити Вам або вашим дітям. Ще одним незамінним інструментом для креслення є циркуль. Від його якості залежить якість намальованого Вами геометричного малюнка, саме тому важливо правильно підібрати його.

  Дуже зручні спеціальні набори для креслення, які також називають готовальня. Крім циркуля, до складу готовальні можуть входити запасні стрижні, спеціальні викрутки, транспортири і трикутники.

  Циркулі відрізняються один від одного технічними характеристиками: висотою ніжок, можливістю використовувати додаткові вставки, максимально можливим діаметром. На нашому сайті Ви знайдете готовальня для креслення в широкому асортименті, серед яких без проблем зможете вибрати необхідний для Вас варіант.

  Купити приналежності для креслення Ви можете в нас, адже ми пропонуємо тільки якісні готовальні, циркулі, лінійки і транспортири по вигідним і доступним кожному цінами.