0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 62 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Матеріал:
   Довжина:
   Колір:
   Торгова марка:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Матеріал:
   Довжина:
   Колір:
   Торгова марка:

   Відобразити ще товари (22)

   Що таке лінійка? Сфера її застосування

   Лінійка – мабуть, найбільш поширений вимірювальний прилад. Простота та зручність роблять її не замінимою в навчанні, роботі та навіть побуті. З допомогою лінійки можна швидко та просто виміряти відстань між двома точками в межах однієї площини. Лінійка призначена для побудови рівних відрізків, ліній потрібної довжини та геометричних фігур.

   Які бувають лінійки?

   Лінійки можуть мати одну чи дві шкали. Традиційно, це – сантиметри та дюйми. Залежно від потреби на обсягу роботи лінійки мають різну довжину. Найбільш компактні варіанти зазвичай мають не менше 15 сантиметрів. Такі лінійки будуть зручні для школярів, невеликий розмір дозволяє вмістити її у пенал. Цієї довжини переважно досить для креслень в учнівському зошиті стандартного розміру. Для креслень великого формату можна обрати лінійку довжиною навіть 100 сантиметрів. Такий варіант призначений для професійного використання, наприклад, інженерами.

   Найчастіше можна зустріти лінійки виготовлені з пластику чи металу. Рідше – з дерева.

   • Варіанти з пластику краще підійдуть для школи. Вони легкі, зручні у користуванні. Нерідко на них може міститись довідкова інформація потрібна школяру: таблиця множення, формули, тощо. Такі лінійки можуть мати яскравий дизайн, що подобається дітям. Лінійки з прозорого пластику зручні у роботі, оскільки не перекривають зображення.
   • Металева лінійка більш надійна та міцна, однак дещо гостра, відтак не дуже підійде для дітей молодшого шкільного віку. Проте, чудово підійде для роботи.
   • Перевага дерев’яної лінійки – екологічність матеріалу. Однак важливо, щоб вона не перебувала у вологості, оскільки це може спричинити до деформації її форми.

   Трикутники та транспортири у кресленні

   Трикутник – варіант креслярського приладдя, з допомогою якого можна швидко побудувати відповідний кут. Трикутники бувають прямокутними та рівнобедреними. Для зручності залежно від формату робіт вони також можуть мати різний розмір.

   Транспортир – приладдя для вимірювання кутів. З його допомогою можна виміряти існуючий кут певної фігури або ж побудувати новий. Транспортир має форму півкола, на яке нанесена шкала градусів. Його основа зазвичай має сантиметрові та міліметрові поділки як лінійка. Це дає змогу одним інструментом намітити потрібний кут і одразу промалювати його.

   Що таке трафарет?

   Трафарет – лист пластику, металу, дерева, чи навіть паперу з прорізним малюнком, літерами чи цифрами. Він має широкий спектр використання. З його допомогою можна оформити художню роботу, оригінально виділити заголовки тексту чи його фрагмент. Трафарети з геометричними фігурами допоможуть спростити та пришвидшити процес креслення. Варіанти з різними малюнками можуть стати цікавим заняттям для дітей молодшого віку. Сфера застосування трафаретів обмежується тільки Вашою фантазією.

   Купити лінійки, трикутники чи транспортир, а також усе необхідне для креслення приладдя Ви можете у нашому інтернет-магазині та з доставкою по Україні.