0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 52 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Матеріал:
   Довжина:
   Колір:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Матеріал:
   Довжина:
   Колір:
   Країна виробник:
   Торгова марка:

   Відобразити ще товари (12)

   Шкільне приладдя – це безліч різноманітних товарів, які можуть знадобитися дитині під час навчання. До них відносяться також лінійка-трикутник, транспортир і звичайна пряма лінійка, яку використовують уже в початковій школі. Купити необхідні предмети для креслення та геометрії можна за доступною ціною в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Лінійка – універсальний інструмент для навчання та малювання

   Що таке лінійка, не знають, мабуть, лише зовсім малі діти. Це один із найпростіших вимірювальних інструментів. Вона виглядає як тонка довга пластина, на яку нанесена шкала з відмітками в міліметрах, сантиметрах і метрах. Предмет має хоча б одну рівну сторону, тому його використовують не тільки для вимірювання, а й для креслення ліній.

   Шкільна лінійка – обов’язковий атрибут учня. Вона знадобиться йому на уроках з геометрії, креслення та на інших предметах. Нею можна виміряти невелику відстань, довжину, висоту чи ширину фігури, провести пряму лінію, використовуючи олівець або ручку.

   Інструмент використовується не лише для навчання у школі, а ще і для малювання. У останньому випадку застосовується лінійка-трафарет. Вона легко дозволяє досягнути гарного зображення геометричних фігур у зошиті. Є також дитячі трафарети, за допомогою яких можна легко намалювати тварин, транспорт, букви та цифри, комах тощо.

   Лінійка у сантиметрах – універсальний предмет, який стане у пригоді і в побуті, і у професійній діяльності. Вона буде корисна при складанні таблиць у журналах, під час крою та шиття, при проведенні ремонту, при перенесенні даних із паперових носіїв у комп’ютер тощо.

   Які є види лінійок

   Трафарет, лінійка і трикутник – це лише основні види інструментів для креслення та вимірювання.

   Ось які є різновиди лінійок:

   • звичайна пряма;
   • перевіркова;
   • логарифмічна;
   • лекало;
   • трикутник;
   • Дробишева;
   • транспортир;
   • офіцерська;
   • трафарети букв, цифр, геометричних фігур.

   Професійні та шкільні лінійки можуть відрізнятися одна від одної не лише виконанням і призначенням, а й матеріалом виготовлення. Найчастіше їх роблять із пластику та дерева, рідше – з металу. Металева лінійка вважається найбільш довговічною, надійною та міцною.

   Купити лінійку будь-якого виду можна на нашому сайті в цьому розділі. Розглянемо докладніше особливості кожного різновиду та цілі застосування.

   Звичайна пряма лінійка

   Стандартна лінійка, яку найчастіше можна побачити у школярів, має просту конструкцію. У школі вона найбільш потрібна на уроках геометрії та креслення. Тонка дерев’яна, пластикова чи залізна основа має шкалу в міліметрах або сантиметрах. Завдяки цьому предметом можна вимірювати довжину на коротку відстань. Також інструмент використовують для побудови фігур.

   Довжина звичайної канцелярської лінійки – від 10 до 30 см. Спеціально для креслення можуть випускати довші предмети, що відповідають розмірам ватману. Деякі моделі мають ще й корисну інформацію, наприклад, таблиці-підказки з алгебри, таблицю множення тощо.

   У нашому інтернет-магазині доступна до замовлення пряма лінійка, ціна на неї складає від 2,10 до 83,70 грн. Вартість виробу залежить від розміру, матеріалу, додаткових особливостей і торгової марки.

   Трикутна лінійка

   Не всі пам’ятають, як називається трикутна лінійка, тоді як вчителі звикли називати це приладдя «косинець». Це інструмент, виконаний у вигляді прямокутного трикутника. Конструкція найчастіше має міліметрову шкалу та порожнечу у формі зменшеного трикутника всередині.

   Лінійка-трикутник доступна у двох варіантах:

   • у формі рівнобедреного трикутника, де один кут дорівнює 90, два інших – по 45 градусів;
   • у формі прямокутного трикутника з кутами 90, 60 і 30 градусів.

   Трикутна лінійка – зручний предмет для побудови кутів при кресленні. Він також дозволяє нанести паралельні та перпендикулярні прямі. Шкільний трикутник доволі поширений варіант, хоча використовують його не тільки для навчання. Наприклад, його застосовують також у столярній справі при збиранні меблів і різних дерев’яних конструкцій, коли важливо дотримуватися кута в 90 градусів.

   Купити шкільний трикутник на нашому сайті можна за ціною від 3,00 до 11,70 грн. Найдешевший варіант – це пластиковий виріб невеликого розміру. Також у продажу є дерев’яні моделі, конструкції з трафаретами фігур і транспортиром.

   Лінійка-транспортир

   Що таке транспортир, більшість дізнається на уроках геометрії, де активно використовують цей корисний інструмент. Він має особливу конструкцію, яка потрібна для вимірювання кутів у градусах та їх побудови. Виріб може бути круглим, напівкруглим і трикутним.

   Лінійка-транспортир має шкалу як на стандартній лінійці й розмітку по колу у градусах. Напівкруглий варіант має шкалу від 0 до 180, тоді як круглі моделі – від 0 до 360 градусів.

   Лінійка та транспортир – обов’язкові шкільні атрибути старшокласників. Такими вимірювальними засобами користуються на геометрії та кресленні. Залізні моделі можна побачити не лише у школі, а також у професійній сфері, наприклад, в архітекторів чи інженерів. У повсякденному житті цей інструмент майже не використовується: у ремонтних і будівельних роботах частіше користуються рівнем.

   Кожен учень повинен знати, як виміряти трикутник транспортиром:

   1. Прикласти центр транспортира до вершини кута, який потрібно виміряти.
   2. Повернути інструмент так, щоб одна сторона кута збіглася з верхньою частиною горизонтальної лінійки. Друга сторона повинна перетинати округлу частину предмета.
   3. Якщо друга сторона не дістає до дуги, її слід подовжити або прикласти до неї аркуш паперу.
   4. Менша шкала показує значення для гострих кутів, які не перевищують 90 градусів. Для тупих кутів потрібно використовувати велику шкалу, де значення вище 90 градусів.

   Купити транспортир можна зовсім недорого в цьому розділі нашого інтернет-магазину. Залізний варіант коштує близько 6,00 грн, пластиковий – близько 3,00 грн. Для активних дітей краще купити шкільний транспортир із металу: він прослужить довше, а різниця в ціні невелика.

   Лінійка-трафарет

   Люмограф або лінійка з трафаретом – ще один корисний інструмент, який учить дітей зображати геометричні фігури, букви, цифри тощо. У цьому випадку підключаються м’язове запам’ятовування та зорова пам’ять, а значить, навчання проходить ефективно та успішно. Вимірювальний прилад із трафаретами геометричних фігур виявиться корисною у школі та інституті.

   Лінійку-трафарет підбирають під конкретний запит:

   • трафарет функцій – допомагає будувати графіки та функції;
   • лінійка-трафарет із буквами – допомагає дошкільнятам засвоїти письмо. Постійно повторюючи форму букви, дитині легше запам’ятати техніку написання. До того ж заодно можна вивчити ще й алфавіт;
   • трафарети для дітей із цифрами – допомагають засвоїти лічбу, запам’ятати техніку написання цифр. Такі прості трафарети виявляться хорошим інструментом на перших уроках математики;
   • лінійка з геометричними фігурами – знадобиться учням середніх і старших класів. Різні трафарети дозволяють легко та просто зобразити коло, овал, квадрат, прямокутник, трикутник, шестигранник;
   • дитячі трафарети для малювання – дерев’яний або пластиковий виріб допомагає розвивати дрібну моторику рук, уяву, пам’ять, фантазію, готує руку до письма. Такі моделі можуть мати обриси тварин, транспорту, морських мешканців, метеликів, овочів і фруктів;
   • офіцерська лінійка з колами та іншими фігурами – використовується для оформлювальних робіт і креслень.

   Дитячий трафарет доступний у різноманітних варіантах і коштує недорого, при цьому дозволяє урізноманітнити розвивальні заняття з дитиною та просто весело провести дозвілля вдома. Ціни на такі трафарети для малювання стартують із 5,10 грн.

   Де купити лінійку трикутник і транспортир в Україні

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити товари для навчання та дитячої творчості, аксесуари для школи, зокрема дитячі трафарети, звичайні лінійки, транспортири, трикутники, рулетки, лекала, набори для креслення. На сайті представлена продукція таких брендів, як «Атлас», Memoris-Precious, Deli, Y-Plus, KUM, Axent, Centrum, VGR, Irbis.

   Замовити будь-який товар можна з доставленням по всій Україні: у Львів, Київ, Тернопіль, Рівне, Черкаси, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Червоноград, Самбір, Дрогобич та інші населені пункти. Також покупці можуть забрати замовлення самостійно: послугою можна скористатися в містах Львів, Луцьк, Дрогобич, Самбір і Червоноград.

   Поширені запитання

   ✅ За якою ціною можна купити транспортир?