0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 6 з 6 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   1

   Робоче місце повинно бути впорядкованим та охайним. Раціонально організувати його таким чином, щоб усе необхідне було перед очима та під рукою, Вам допоможе настільне приладдя: лотки, бокси, підставки, органайзери.

   Для чого потрібне покриття на стіл?

   Покриття на стіл захистить його від подряпин та інших механічних пошкоджень. Також воно запобігатиме ковзанню предметів на поверхні. Воно може мати різний розмір, форму, матеріал, товщину. Найчастіше зустрічаються варіанти прямокутні із заокругленими краями.

   Покриття на стіл може бути прозорим, однотонним або містити зображення. Нерідко воно є аксесуаром не тільки робочого місця офісного працівника, але й письмового столу учня. Такі варіанти можуть містити також корисну для школяра інформацію – таблицю множення, алфавіт, карту тощо.

   Покриття на стіл прозоре для офісу

   Прозорі варіанти є найбільш оптимальними, оскільки таке нейтральне виконання гармонійно виглядатиме на будь-якому столі. Під покриття можна розмістити важливу інформацію чи нагадування. Таким чином вона увесь час буде перед очима.

   Облаштувати робочий простір працівника чи учня, купити усе необхідне для цього приладдя Ви можете у відповідному розділі каталогу на нашому сайті. Замовити через інтернет канцтовари зручно, якщо нема часу та можливості ходити на закупи. Наші менеджери радо допоможуть Вам у виборі та нададуть усю потрібну інформацію.