0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 120 товарів

12

Правильно вибрані офісні приналежності забезпечують необхідний комфорт для роботи співробітників. Саме офісні приналежності формують загальний зовнішній вигляд робочого столу і служать допоміжними елементами для продуктивної і зручної роботи. Сучасні офісні приналежності максимально адаптовані до всіх тонкощів офісної роботи і включають тільки потрібні компоненти. Основним завдання офісного приладдя є забезпечення максимальної зручності в роботі, таким чином, щоб все необхідне було на певному місці і під рукою.

До стандартних офісних приладь відносяться:

- Набір настільний для зберігання канцелярського приладдя;

- Зволожувач для пальців;

- Стакани для ручок або олівців;

- Бокси для паперів;

- Бокси для ручок;

- Бокси для скріпок;

- Бокси з міні-листами для записів;

- Лотки для паперу;

- Настільні офісні органайзери;

- Покриття для робочого столу;

- Спеціальна лупа;

- Підставка для візиток, календарів або книг.

В залежності від діяльності офісу, залежать розміри, а так само варіанти офісного приладдя. Набори настільні для робочого столу включають безліч різних відсіків, де можуть зберігатися ручки, олівці, коректори, лінійки, ножиці та інші необхідні для роботи пристосування.

Бокси та лотки для паперів - це гарантія порядку на робочому столі. Місткі і практичні бокси допомагають зберігати документи в необхідній хронологичной послідовності, завдяки чому в певний час легко можна знайти потрібний документ. Якість і стильність офісного приладдя не тільки значно збільшують ефективність праці, але і створюють престижний зовнішній вигляд робочого столу співробітника. В інтернет магазині «Час-Пік представлені найсучасніші моделі офісного приладдя, які гарантовано забезпечать високий комфорт для роботи офісних співробітників.

Компанія «Час-Пік» пропонує універсальні і місткі моделі офісного приладдя оригінальних кольорів і цікавих дизайнерських рішень і тільки доступні ціни. В нас Ви можете купити настільне приладдя за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.