0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 4 з 4 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Діаметр:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Діаметр:
   Країна виробник:
   Лупа d=50 мм у пластиковій оправі E-MG10
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   87.60
   1

   Лупу не можна назвати незамінним інструментом у житті кожної людини. Проте є сфери діяльності, у яких не можна уникнути цього аксесуара. Інтернет-магазин «Час-Пік» — місце, де ви можете купити збільшувальне скло потрібного розміру за демократичною ціною.

   Лупа — якісні вироби для збільшення об'єктів

   Лупа, хоч і не потрібна кожному, але має широке застосування. Цей інструмент стане в пригоді фахівцям годинникової та ювелірної справи, шанувальникам нумізматики та філателії. Також він може бути корисним для читання дрібних написів, наприклад, у юридичних документах. Люди похилого віку можуть використовувати лупу для читання звичайних книг.

   Купити збільшувальне скло можна для шиття або інших видів рукоділля, де потрібна кропітка та дрібна робота. Лупу також можуть використовувати в науці або сільському господарстві.

   Один із варіантів дозвілля та заняття з розвитку для дітей — вивчення світу за допомогою лупи. Якщо взяти інструмент із собою на прогулянку, можна розглядати через збільшувальне скло комах, рослин та інші речі. Такий спосіб пізнання навколишнього світу дуже подобається дітям.

   Як вибрати збільшувальне скло в «Час-Пік»

   Перш ніж збільшувальне скло купити, спробуйте визначитися з важливими для вас критеріями вибору. Це може бути діаметр лупи, кратність збільшення, тип інструменту, вартість тощо. Про кожен параметр ми розповімо докладніше, щоб ви могли вибрати аксесуар, який вам точно підійде.

   Діаметр скла

   Збільшувальна лупа може мати різний діаметр. Найчастіше він становить від 40 до 100 мм. Діаметр відіграє важливу роль у забезпеченні функціональності інструменту та його зручності. Якщо потрібно використовувати збільшувальне скло на невеликій ділянці, можна вибрати компактний аксесуар. Якщо ж важливо, щоб скло захопило якомога більшу площу для збільшення, тоді варто віддати перевагу моделям із великим діаметром.

   Кратність збільшення

   Скло також розрізняють за ступенем збільшення вихідного зображення. Найпоширеніша кратність збільшення — до 10 разів. Чим менший цей показник, тим ширша область огляду.

   Якщо вам потрібна лупа для рукоділля, відмовтеся від моделей, у яких передбачений великий показник кратності. У цьому випадку найкраще підходять інструменти з кратністю в діапазоні від 2 до 10. Для інших цілей будуть цілком прийнятними збільшувальні лупи з кратністю від 10 разів.

   Тип

   Інструменти для збільшення зображення також розрізняють за типом конструкції. Екранна лупа вибирається залежно від сфери використання. На нашому сайті представлені як складані, так і ручні моделі.

   Лупа складана

   Для професійної діяльності або для дитячих ігор може виявитися зручнішою складана лупа. Такий аксесуар у складеному вигляді відрізняється компактністю, майже не займає місця, без проблем вміщується в сумці, портфелі та навіть у кишені.

   Якщо ви працюєте зі збільшувальним склом на виїздах, вам чудово підійде лупа кишенькова складана, купити яку можна на нашому сайті. Такий варіант сподобається й тим, хто хвилюється за збереження інструменту. Оскільки лупа закривається пластиковим футляром, у складеному вигляді її майже неможливо розбити або пошкодити.

   Лупа ручна

   Купити лупу ручну можна для використання вдома або на роботі, коли не потрібно брати її з собою на виїзди. Такий інструмент підходить і для читання або вивчення документів, тому що його зручно тримати за ручку. У нашому інтернет-магазині ручна лупа доступна до замовлення в кількох варіантах. Усі моделі оснащені міцним пластиковим корпусом та якісним склом.

   Переваги лупи для читання

   Збільшувальне скло досить часто використовують люди з вадами зору, коли хочуть почитати книгу, журнал, свіжу газету, лист. Лупа для читання має свої переваги:

   • безпечне застосування — якщо не тримати інструмент біля очей, ніякої шкоди зору він не зможе завдати;
   • хороше збільшення тексту або картинки — правильно вибравши аксесуар, можна без особливих зусиль читати навіть найдрібніші написи;
   • зручна експлуатація — при читанні однією рукою можна тримати книгу, а іншою — збільшувальне скло, при цьому жодних незручностей не виникне;
   • довговічність — при правильному використанні аксесуари для збільшення зображень служать тривалий час, а розбити їх досить складно;
   • доступна ціна — якщо вам знадобилася ручна або складана лупа, купити такий інструмент ви зможете за невисокою вартістю.

   Як купити лупу з доставкою по Україні

   Якщо вам потрібна кишенькова лупа або інші матеріали для роботи або навчання, вивчіть асортимент нашого сайту. У каталозі «Час-Пік» ви знайдете товари для офісу, дому та школи від перевірених торгових марок. Замовити будь-яку позицію можна з доставленням по Україні. При оформленні замовлення просто вкажіть адресу, куди надіслати продукцію. Географія доставки — Київ, Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Черкаси, Вінниця, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Збільшувальне скло купити в Україні можна і без доставлення. Якщо ви знаходитесь у Львові, Луцьку, Самборі, Дрогобичі, Червонограді або Стрию, відвідайте один із магазинів «Час-Пік» у цих містах. У них можна забрати оформлене через сайт замовлення. В інші населені пункти товари доставляють транспортні компанії.

   Поширені запитання

   ✅ Навіщо потрібна лупа?

   Лупа може знадобитися для читання людям із вадами зору, для рукоділля, для дитячих ігор, для роботи тощо. Збільшувальне скло з нашого асортименту підходить для різних завдань:

   Лупа d=50 мм у пластиковій оправі E-MG10

   Лупа Eco-Eagle d=60 мм у пластиковій оправі TY981030-S

   Лупа Eco-Eagle d=40 мм у пластиковій оправі TY1216-1

   Лупа Eco-Eagle d=60 мм у пластиковій оправі TY1216-3

   ✅ У скільки разів лупа може збільшити зображення?

   Інструменти можуть мати різні показники. Поширена серед подібної продукції кратність збільшення складає 10 разів. Такі аксесуари можна купити й на нашому сайті:

   Лупа Eco-Eagle d=40 мм у пластиковій оправі TY1216-1

   Лупа Eco-Eagle d=60 мм у пластиковій оправі TY981030-S

   Лупа d=50 мм у пластиковій оправі E-MG10

   Лупа Eco-Eagle d=60 мм у пластиковій оправі TY1216-3

   ✅ Скільки коштує збільшувальне скло?

   Вартість лупи залежить від її розміру, виробника та інших факторів. У «Час-Пік» можна купити лупу за доступною ціною:

   Лупа Eco-Eagle d=40 мм у пластиковій оправі TY1216-1

   Лупа Eco-Eagle d=60 мм у пластиковій оправі TY1216-3

   Лупа Eco-Eagle d=60 мм у пластиковій оправі TY981030-S

   Лупа d=50 мм у пластиковій оправі E-MG10