0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 5 з 5 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Діаметр:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Діаметр:
   Лупа d=50 мм у пластиковій оправі E-MG10
   Середня оцінка: 4 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   65.10
   1

   Що таке лупа?

   Лупа – це оптичний пристрій для вивчення дрібних предметів, читання невеликого шрифту. Сфера її застосування надзвичайно широка. Вона представлена різними моделями. Завдяки лупі Вам не доведеться напружувати очі та псувати зір щоразу, коли потрібно розглядати невеликий предмет.

   Збільшувальне скло

   Розрізняються лупи за ступенем збільшення предмета. За цією ознакою їх поділяють на пристрої зі слабким, середнім та сильним збільшенням. Обираючи відповідну лупу, рекомендуємо Вам звернути увагу на особливості її конструкції. Пристрої бувають складеними та цільними, можуть бути оснащенні підсвіткою або навіть вимірювальним інструментом. Щоб обрати найбільш оптимальний варіант конструкції варто врахувати спосіб та місце її застосування. Для домашніх потреб цілком підійде цільна лупа. Її довга ручка забезпечить зручне користування.  Якщо існує потреба регулярно мати лупу при собі та переносити – варто обрати складений варіант. Він займатиме менше місця, і така конструкція передбачає захист від подряпин.

   Купити лупу, будь-яке інше настільне приладдя та канцтовари для офісу Ви можете в магазинах компанії «Час-Пік». Через інтернет канцтовари замовити буде зручно тим, хто не має часу та можливості ходити на закупи. Менеджери нашого інтернет-магазину радо допоможуть Вам із вибором та нададуть усю необхідну інформацію.