0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 52 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Вид лотка:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Вид лотка:

   Відобразити ще товари (12)

   Робочий стіл офісного працівника повинен бути обладнаний таким чином, щоб усе необхідне було перед очима та під рукою. Це можливо лише за умови дотримання порядку. Забезпечити його допоможе настільне приладдя. Ви не тільки раціонально організуєте свій робочий простір, але й заощадите чимало місця.

   Види лотків для пареру

   Щоб навести лад з паперами знадобиться спеціальний лоток. Вони представлені різними варіантами. Зазвичай їх поділяють за способом розташування документів на вертикальні та горизонтальні. Вони можуть мати одне відділення чи декілька, або ж конструкцію, що дає змогу комбінувати та поєднувати їх. Найчастіше зустрічаються пластикові лотки. Вони представлені різними варіантами кольору, відтак ви можете обрати той, що гармонійно доповнить дизайн Вашого офісу. Стильно виглядає також металеве сітчасте настільне приладдя.

   Бокси для паперу

   Для зберігання паперу для нотаток знадобиться спеціальний бокс. У даному розділі каталогу Ви можете замовити бокс з блоком паперу чи без нього. Дизайн представлених варіантів дозволить обрати той, що відповідатиме решті приладдя на Вашому робочому столі.

   Настільні підставки для організації робочого простору

   Підставка під візитки, календар чи книгу – усе це Ви знайдете тут.

   Настільне приладдя та усі необхідні для офісу канцтовари замовити можна в інтернет-магазині «Час-Пік». Наш асортимент – якісна продукція відомих брендів за найкращою ціною.