0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 46 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Вид лотка:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Вид лотка:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (6)

   Для ефективної організації робочого простору можуть знадобитися лотки для паперів. Проста канцелярська річ, як підставка для документів, помітно спрощує процес роботи – дозволяє максимально швидко знаходити потрібні документи. В інтернет-магазині «Час-Пік» такі аксесуари для офісу можна купити за вигідними цінами.

   Лотки для паперів та документів від «Час-Пік»

   Горизонтальні та вертикальні лотки для документів стали популярними відносно недавно. Раніше спеціалісти в основному користувалися великими стелажами для документації. Нині кожен працівник може купити для себе потрібну кількість лотків, щоб зробити робоче місце максимально зручним.

   Кому можуть знадобитися лотки для паперу? Вони потрібні абсолютно всім спеціалістам, які працюють із документами та друкованими інформаційними матеріалами. Це бухгалтери, кадровики, адміністратори, менеджери по рекламі, діловоди підприємств, адвокати, нотаріуси, юристи, працівники архівів, секретарі тощо. Для організації комфортного робочого простору їм потрібні пластикові лотки, в яких можна зберігати папери за певними категоріями та в повному порядку.

   Переваги лотків і підставок для паперів

   Основне завдання підставки для папок із документами – систематизація робочих паперів і полегшення їх пошуку.

   Чому варто купити лотки для документації й чим вони хороші:

   • перш за все, на вашому робочому столі завжди буде порядок і достатньо вільного місця для роботи;
   • оскільки лоток для паперів виготовлений із пластику, він довговічний і досить міцний;
   • підставку легко підтримувати в чистоті – її можна помити або можна витерти з неї пил вологою серветкою;
   • офісна підставка для паперів коштує недорого, оскільки зроблена з бюджетного матеріалу – пластику;
   • лоток може бути виконаний у будь-якому кольорі, що дозволяє легко сортувати папери за групами, використовуючи кілька аксесуарів різних відтінків;
   • деякі вироби можна поєднувати між собою завдяки спеціальним пазам, що за потребою допоможе збільшити підставку на потрібну кількість секцій.

   У «Час-Пік» можна вибрати канцелярський лоток для паперу відмінної якості від таких перевірених виробників, як Centrum, Eco-Eagle, 4Office, «КІП», Normaта ін.

   Види лотків для паперу та документів

   Аксесуари для зберігання паперів можна розділити на кілька видів за типом розміщення документів. Виріб може бути горизонтальним, вертикальним або збірним. Розглянемо докладніше основні види лотків для паперу.

   Горизонтальні лотки для паперу

   Пластикові горизонтальні лотки для паперу досить компактні – розмістити такий аксесуар можна прямо на робочому столі. У них зручно зберігати документи, з якими доводиться працювати постійно – наприклад, бухгалтер може сортувати за секціями рахунки, акти виконаних робіт і податкові накладні.

   Лоток для паперів горизонтальний зручний тим, що в ньому можна зберігати не лише документи, а й різні настільні аксесуари та канцелярію, які повинні завжди бути під рукою. Виріб може бути одинарним або з кількома секціями, які встановлюються одна на одну.

   Вертикальні лотки для паперу

   Вертикальний лоток для паперу – зручніший варіант, якщо розміщувати його не на столі, а на стелажі або на полиці. Якщо робочих паперів небагато, може стати у пригоді підставка під документи на 1 секцію. Якщо ж є завдання – розсортувати папери, тоді краще дивитися на вертикальний лоток, в якому кількість відділень буде три або більше.

   Спереду аксесуара може бути місце для написів, де зручно вказувати, що зберігається в конкретній секції підставки. Вертикальні моделі чудово підходять для того, щоб зберігати в них папки з документами формату А4.

   Збірний лоток

   Збірні лотки під папір найчастіше зроблені з металу. Кожна горизонтальна секція, що має вигляд металевої сітки, встановлена на надійну та міцну підставку. Таке офісне приладдя добре підходить для зберігання каталогів, журналів, документів та іншої друкованої продукції. Збірний лоток призначений для паперів формату А4 або А5. Секції можна використовувати як усі, так і 1-2, а інші просто прибрати.

   Де купити лотки для паперу та документів із доставкою по Україні

   Якщо вам потрібна підставка для паперу або інше приладдя для діловодства, перегляньте асортимент нашого інтернет-магазину. Каталог містить товари для офісу у великій кількості, зокрема горизонтальні та вертикальні лотки для документів. Придбати будь-який із них можна з доставленням по Україні: в Київ, Львів, Вінницю, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Самбір, Стрий, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Купити пластикові лотки та інші канцелярські товари або забрати замовлене на сайті самостійно можна в наших фізичних магазинах. Торгові точки «Час-Пік» можна відвідати у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Червонограді, Самборі та Стрию. В інші населені пункти замовити продукцію можна з доставленням транспортною компанією.

   Поширені запитання