0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 45 з 45 товарів

  1

  Настільний пенал для організації робочого простору

  Порядок на робочому місці – запорука ефективної праці. Організувати його можна з допомогою настільного приладдя, що призначене для сортування та зберігання документації та усіх необхідних для роботи канцтоварів. Папери формату А4 зручно розмістити у спеціальні лотки, папір для нотаток – у бокси.

  Для письмового приладдя Ви можете обрати органайзер. Він має кілька відділень, що дає змогу додатково сортувати ручки, олівці та інші канцтовари. У ньому легко розмістити маркери, коректор, клейку стрічку, степлер, ножиці. Пропонуємо Вам органайзери як стриманих форм та кольорів, так і оригінальні дизайнерські рішення. Вони можуть бути пластиковими або металевими.

  Канцелярський стакан або підставка – вид настільного пенала, що підійде тим, у кого нема багато письмового приладдя.

  Переваги настільного набору

  Настільний набір – пенал, що містить найнеобхідніші канцтовари. Він буде хорошим варіантом для створення нового робочого місця.

  У даному розділі каталогу Ви знайдете також спеціальні бокси для зберігання скріпок.

  Вибір офісного приладдя – справа смаку та побажання керівника чи працівника. Завітавши у наш спеціалізований канцелярський магазин Ви зможете підібрати набір настільного приладдя та аксесуарів, що доповнять загальний інтер'єр приміщення та підкреслить статус Вашої організації.