0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

    Показано: 8 з 8 товарів
    Фільтри
      Торгова марка:
      Виріб:
      Кількість листів:
      Формат:
      Кріплення Блоку:
      Країна виробник:
      Сортування: ---
      Торгова марка:
      Виріб:
      Кількість листів:
      Формат:
      Кріплення Блоку:
      Країна виробник:
      Зошит для нот Апельсин А4 60 аркушів, спіраль, лак, офсетний папір МЗ-П4-60
      Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      53.10
      Зошит для нот Фолдер А4 56 аркушів, тверда обкладинка 00145
      Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
      Ви дали оцінку: Оцінити товар
      85.50
      1

      Якщо дитина відвідує музичну школу, вивчає музику самостійно або ж на уроках у звичайній школі, їй знадобиться нотний зошит. Без нього не обійтися жодному композитору-початківцю. У цьому виданні, що є формою музичної нотації, позначають основні елементи мелодії чи пісні. Такий зошит використовують для навчання або ж для роботи (музиканти, композитори, викладачі музики).

      Нотний зошит купити за привабливою ціною можна в інтернет-магазині «Час-Пік». На сайті представлені видання від українських виробників, що відповідають усім вимогам. Якісна продукція має демократичну вартість, зручний формат і надрукована на якісному папері.

      Історія нотації: як раніше записували музику

      Та нотація, яку знає більшість, з’явилася відносно недавно – всього кілька століть тому. Музика ж має значно масштабнішу історію, що налічує багато тисячоліть. Чому ж нотація виникла значно пізніше? Музику, як науку з власною теоретичною базою, почали осмислювати не так давно. Адже вона абстрактна, і її теорія значно складніша за практику виконання.

      У різний час і в різних країнах використовували різноманітні способи запису музики. Наприклад, у Стародавній Греції для цього існувала літерна нотація, в епоху середньовіччя в Європі – невминний запис, у Стародавній Русі – крюкове письмо.

      Музичні знаки раніше наносили на різноманітні матеріали. Греки висікали символи на кам’яних плитах і стінах храмів, середньовічні європейські монахи робили це на пергаментах, а слов’яни – на шматочках берести. На той момент ще не існувало сучасної лінійної розмітки, тому прочитати старовинні записи та повноцінно розшифрувати їх, на жаль, неможливо.

      Значні зміни в історії світового мистецтва сталися в першій половині XIсторіччя. Гвідод’Ареццо, італійському музичному теоретику й монаху, вдалося створити унікальну та досконалу систему сольмізації. Саме він придумав назви для нот і спосіб їх запису на спеціальних лінійках. Цього монаха-бенедиктинця вважають автором першого в історії людства нотного зошита.

      Зошит для нот: види та особливості

      Нині не проблема нотні зошити купити – виробники пропонують великий асортимент цієї друкованої продукції. Видання для дітей і дорослих – це зазвичай підшиті в палітурку аркуші формату А4 зі спеціальними лінійками – нотним станом. На ньому є 5 тонких ліній, на яких пишуть ноти та знаки зліва направо, тоді як відлік ліній починається знизу догори, тобто найнижча лінія – перша, а верхня – остання, п’ята. Знаки нотації, паузи та інше пишуть на лінійках або між ними.

      Нотний стан майже не змінився з моменту своєї появи у XIстолітті. Однак спосіб запису музики вдосконалювався ще багато років. До того ж раніше нотний зошит із нотами не друкувався на станку, музиканти створювати й розлініювали його вручну.

      Завдяки тому, що багато століть тому італієць придумав досконалий спосіб запису мелодій, до наших часів збереглися зразки неймовірної старовинної музики. Та й сучасні мелодії записувати стало набагато простіше.

      Як вибрати нотний зошит для навчання чи роботи

      Якщо дитина виявляє тягу до мистецтва, якісний нотний зошит купити однозначно потрібно. Знадобиться він і на уроках музики у школі, адже вручну креслити лінії у звичайному альбомі незручно, та й не завжди це виходить красиво й акуратно.

      Виробники пропонують нотні зошити з довідковою інформацією, просто чисті, товсті та тонкі, з горизонтальним або вертикальним розташуванням аркушів, різного формату та з різною кількістю листів. При виборі варто звернути увагу на такі особливості:

      • формат. Професійні музиканти звикли використовувати великий і товстий нотний зошит. Таке видання дозволяє невідривно виконувати музичний твір на інструменті, лише інколи перегортаючи аркуші. Також формат А4 стане у пригоді, коли треба записати цілу пісню. Зошити формату А5 частіше використовують для навчання. Вони невеликі та зручні, легко поміщаються в рюкзак, дозволяють зберігати окремі уривки мелодій;
      • розташування аркушів. Горизонтальні альбоми використовують для запису партитур, вертикальні підходять для роботи та навчання;
      • дизайн. Більшість торгових марок пропонують два види оформлення нотних зошитів. Перший вирізняється лаконічністю і мінімалістичним варіантом обкладинки. Другий має зображення музичних інструментів чи інший красивий малюнок. Вибір залежить від особистих вподобань маленького чи дорослого музиканта.

      Плануючи придбати нотний зошит у твердій палітурці для маленької дитини, варто звернути увагу на видання, розроблені музикантами-методистами. Вони містять приклади, як писати ноти та музичні знаки, корисні примітки, веселі картинки, що викликають в учнів інтерес до занять.

      Які нотні зошити можна купити в інтернет-магазині «Час-Пік»

      На нашому сайті можна замовити зошити для запису нот від таких відомих виробників, як «Апельсин», «РюкзачОК», «Тетрада». В асортименті представлені видання форматів А4 та А5, на різну кількість листів – від 12 до 60. Якщо дитина ходить у музичну школу та серйозно займається музикою, варто віддати перевагу товстим альбомам. Для уроків музики у школі підходять зошити на 12, 16 чи 20 аркушів. Також можна вибрати різні варіанти кріплень блоку – скоба, спіраль чи палітурка.

      Якщо Вам потрібно зошит для нот купити, Київ, Харків, Чернігів, Дніпро чи інше місто України, Ви можете замовити якісну продукцію в нашому інтернет-магазині з доставкою в будь-який населений пункт країни. У Львові є можливість забрати замовлення самостійно зі складу або ж придбати товар із кур’єрською доставкою по місту. Демократичні ціни, швидка відправка, висока якість друкованих видань, доставка транспортними компаніями по Україні – основні причини замовити нотні зошити в роздріб чи гуртом у ПП «Час-Пік».

      Доставка нашого інтернет магазину діє по всій Україні - Львів, Киів, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. Фізичні магазини знаходяться у м.Львів, Дрогобич, Луцьк, Стрий, Самбір, Червоноград де Ви зможете забрати товар самостійно. В інші міста Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці товар доставляється швидко за допомогою транспортних компаній.

      Поширені запитання

      ✅ Який можна купити зошит для нот на спіралі?