0Кошик

Рахівні палички, рахівниці, віяла букв та цифр купити, ціна

Показано: 8 з 8 товарів
1

Маленькі діточки непосидючі, не вміють довго зусереджувати свою увагу на складних та незнайомих для них речах, тож починаючи вивчення алфавіту з дитиною, вивчаючи перші літери та цифри не зайвим буде скористатися спеціально створеним для цього приладдям.

Використовуючи рахівні палички виготовлені з яскравого різнокольорового пластику можна перетворити процесс навчання на веселу гру. Також  для засвоєння азів математики підійде рахівниця, за допомогою неї можна вчитись додавати, а після навчального процессу діти залюбки нею побавляться.

Для вивчення алфавіту радимо використовувати віяло літер – таблички з літерами, які з`эднані одна з одною у формі віяла. Таке поєднання дозволяє швидко знайти потрібну для вивчення літеру. Віяло випускають не лише з літерами української або англійскої абетки, також  віяла з цифрами.

Використання спеціального приладдя під час навчального процессу, такого як рахівні палички, віяла літер, касса букв та складів,  та іншого матеріалу - дуже важливий та необхідний крок в процессі навчання Вашої дитини, адже тут навіть важливий перехід від гри до навчання, щоб дитина не втратила цікавості до навчального процессу, не злякалася складностей і не втратила бажання до подальшого навчання.