0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 37 з 37 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Методика:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Методика:
   Набір учнівський "Розбір слова та речення" Атлас К-7709, AS-0046
   Середня оцінка: 3 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   12.60
   Учбово-розвиваючий матеріал: Віяло біле "Набір цифр від 1 до 20", пластик Атлас К-5371
   Середня оцінка: 3 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   13.80
   1

   Дітям дошкільного та молодшого шкільного віку непросто утримувати свою увагу на чомусь одному. Їх навчальний процес повинен бути організований відповідним чином. Сьогодні існує чимало пристосувань, що спрямовані на навчання цієї вікової категорії. З їх допомогою батькам та педагогам легше зацікавити та утримувати увагу дітей на потрібній темі.

   Для вивчення літер та цифр призначені:

   • Віяла літер
   • Каси букв та складів
   • Лічильні палички
   • Віяла цифр
   • Рахівниці

   Що таке віяло літер та каси букв та складів?

   Віяло літер – таблички з літерами, що з’єднані між собою у формі віяла. З їх допомогою можна познайомити дитину з абеткою та перевіряти згодом її знання. Алфавіт може бути не тільки українським, але й англійським.

   Каси букв та складів спрямовані на вивчення літер та складання звуків у склади, що буде першим кроком у читанні. З їх допомогою навчальний процес можна подавати у формі гри. Таким чином він буде цікавішим та менш виснажливим для дитини.

   Віяла цифр, лічильні палички та рахівниці

   Для вивчення дітьми цифр призначені спеціальні віяла. З їх допомогою можна перевіряти та закріплювати знання. Навчити дітей рахувати можна з використанням рахівниць та лічильних паличок. Ці яскраві пристосування допоможуть дітям швидко опанувати такі математичні дії як додавання та віднімання.

   Усе зазначене вище та може використовуватись на уроках як роздатковий матеріал. Його використання сприяє швидшому та більш ефективному засвоєнню знань. Математичні дії неодмінно потрібно підкріплювати візуалізацією та чіткими зрозумілими дітям прикладами. Пристосування для цього, а також усе необхідне для навчання шкільне приладдя купити Ви можете в даному розділі каталогу інтернет-магазину «Час-Пік».