0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 60 з 80 товарів

  Відобразити ще товари (20)

     На сьогоднішній день пральний порошокє дуже потрібним товаром у кожному домі. Серед широкого асортименту інтернет - магазину широко представлені оригінальні високоякісні, сертифіковані пральні засоби за найнижчими цінами. Завжди є в наявності сухі пральні порошки, капсули для прання, рідкі гелі для прання білої та кольорової білизни провідних компаній-виробників, різних торгових марок. Важливим критерієм при виборі засобу для прання є не тільки без сліду видаляти плями і бруд, а й дбайливо ставляться до тканини, не вимивати колір, не псувати вироби, не шкодити здоров'ю. У цю ж групу входять ополіскувачі, кондиціонери,розпилювачі. Обов'язково потрібно звертати увагу, для якого виду прання призначений даний продукт: в машині-автоматі або ручний. Виробники рекомендують мати кілька різновидів прального порошку: для делікатних тканин, білого, кольорового і тому подібне. Звичайно, жвожна, придбати універсальний варіант, але потрібно пам'ятати, що він не годиться для шовкових і вовняних тканин.

  Кондиціонер чи ополіскувач застосовується при пранні і робить тканину більш м'якою і повітряною. В залежності від поєднання компонентів у своєму складі, має водо і брудо відштовхуючі властивості, а аромати надають білизні приємний запах. Основні переваги застосування кондимціонеру:

  - приємний запах;

  - антистатичний ефект;

  - полегшення прасування;

  - брудовідштовхуючі властивості;

  - водовідштовхування для одягу;

  - краще поглинання вологи для халатів і рушників;

  - зменшення зносу і збереження форми;

  - яскраві кольори

     Вибрати пральний порошок, кондиціонер, ополіскувачза доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.