0Кошик

Засоби по догляду за пральною машинкою купити, ціна

Показано: 2 з 2 товарів
1

   Пральній машині потрібен дбайливий догляд – це  гарантія довговічності. Спеціальні засоби для догляду за пральними машинами видаляють неприємний запах, вапняний наліт та відкладення, особливо у важкодоступних місцях, таких як барабан, гумові ущільнювачі. У склад входять компоненти по догляду за гумою, що підтримують її еластичність протягом тривалого часу, а інгібітори корозії захищають металеві деталі. Тобто гієнічно очищають пральну машину. При систематичному застосуванні засобу 2 - 3 рази на рік подовжується термін експлуатації машини.

   Засіб для пом'якшення води надійно захищає всі важливі деталі пральної машини від накипу. Допомагає підтримувати всі деталі в чистоті, запобігає утворенню неприємного запаху. Перешкоджає накопиченню залишків бруду і прального порошку, які і є причиною утворення неприємного запаху. Рекомендують застосовувати засіб при кожному пранні при будь-якій температурі.

   Вибрати засоби по догляду за пральною машиною і засоби для пом’якшення води за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.