0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 1 з 1 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Об`єм:
   Форма засобу:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Об`єм:
   Форма засобу:
   Країна виробник:
   1

    Засоби для догляду за пральними машинами  

   Пральній машині потрібен дбайливий догляд – це  гарантія довговічності. Спеціальні засоби для догляду за пральними машинами видаляють неприємний запах, вапняний наліт та відкладення, особливо у важкодоступних місцях, таких як барабан, гумові ущільнювачі. У склад входять компоненти по догляду за гумою, що підтримують її еластичність протягом тривалого часу, а інгібітори корозії захищають металеві деталі. Тобто гієнічно очищають пральну машину. При систематичному застосуванні засобу 2 - 3 рази на рік подовжується термін експлуатації машини.

   Засоби для пом'якшення води

   Засіб для пом'якшення води надійно захищає всі важливі деталі пральної машини від накипу. Допомагає підтримувати всі деталі в чистоті, запобігає утворенню неприємного запаху. Перешкоджає накопиченню залишків бруду і прального порошку, які і є причиною утворення неприємного запаху. Рекомендують застосовувати засіб при кожному пранні при будь-якій температурі.

    Вибрати засоби по догляду за пральною машиною і засоби для пом’якшення води можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік», потрібно лише оформити замовлення в будь-який зручний для Вас час.