0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 28 з 28 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Ширина:
   Країна виробник:
   Вид:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Ширина:
   Країна виробник:
   Вид:
   1

   Документи завжди вимагають порядку. Не важливо, працюємо ми з ними кожен день стикаємося досить рідко або вже переправляємо на зберігання в архів. Адже є ймовірність, що той чи інший документ знову знадобиться в роботі, а без чіткої каталогізації знайти його буде практично неможливо.

   Для архівування цінних паперів і документів використовують спеціальні папки, бокси та коробки для архівування. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує широкий асортимент цієї продукції за вигідними цінами.

   Папки-коробки та коробки для архіву документів

   Виготовлені з гофрованого картону, бокси для архівування документів – це якісний та надійний спосіб впорядковано зберігати інформацію, яка вже застаріла та більше не має потреби в тому, щоб постійно бути під рукою.

   Наші бокси та коробки для архівування володіють всіма фізико-хімічними характеристиками для тривалого зберігання як текстової, так і графічної інформації та фотографій в ідеальному стані. Вони стійкі до механічних пошкоджень, попадання вологи та різких перепадів температур, тому Ви можете не сумніватися, що ваші документи протягом довгих років будуть залишатися цілими та неушкодженими.

   Які бувають коробки для архівації?

   - Накопичувальні бокси. Вони мають відкритий верх і зовні дуже схожі на вертикальні лотки.

   - Закриті бокси. Їх найчастіше застосовують для остаточної каталогізації та архівування документів, якими більше не користуються. У ці бокси поміщають документацію за певний період або певної категорії, потім підписують і закривають. Зазвичай закриті бокси пізніше поміщають у спеціальні ящики для боксів в архівних кімнатах.

   Де купити бокси для архівації документів?

   На нашому сайті Ви знайдете тільки якісні бокси та коробки для архівації документів, з допомогою яких ваші цінні папери завжди будуть чітко розсортовані, і Ви в будь-який момент зможете без проблем знайти їх місце розташування.

   В нас Ви можете купити бокси та коробки для архівації за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Наша продукція – це якісні і надійні бокси та коробки, відповідають всім міжнародним стандартам. 

   Подбайте про порядок у своєму офісі – замовляйте бокси та коробки для архівації на нашому сайті