0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Бокси та коробки для архівації купити, ціна

Показано: 12 з 12 товарів

1

Документи завжди вимагають порядку. Не важливо, працюємо ми з ними кожен день стикаємося досить рідко або вже переправляємо на зберігання в архів. Адже в будь-який момент є ризик, що той чи інший документ знову знадобиться в роботі, і без чіткого каталогізації знайти його буде практично неможливо.

Для архівування цінних паперів і документів використовують спеціальні папки, бокси та коробки для архівування. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує широкий асортимент цієї продукції за максимально вигідними цінами. Виготовлені з гофрованого картону, бокси для архівування документів – це якісний і надійний спосіб впорядковано зберігати інформацію, яка вже застаріла і більше не має потреби в тому, щоб постійно бути під рукою.

Наші бокси та коробки для архівування володіють всіма фізико-хімічними характеристиками для тривалого зберігання як текстової, так і графічної інформації і фотографій в ідеальному стані. Вони стійкі до механічних пошкоджень, попадання вологи і різких перепадів температур, тому Ви можете не сумніватися, що ваші документи протягом довгих років будуть залишатися цілими і неушкодженими.

Існує два види боксів та коробок для архівації:

- Накопичувальні бокси. Вони мають відкритий верх і зовні дуже схожі на вертикальні лотки.

- Закриті бокси. Їх найчастіше застосовують для остаточної каталогізації та архівування документів, якими більше не користуються. У ці бокси поміщають документацію за певний період або певної категорії, потім підписують і закривають. Зазвичай закриті бокси пізніше поміщають у спеціальні ящики для боксів в архівних кімнатах.

На нашому сайті Ви знайдете тільки якісні бокси та коробки для архівації документів, з допомогою яких ваші цінні папери завжди будуть чітко розсортовані, і Ви в будь-який момент зможете без проблем знайти їх місце розташування.

В нас Ви можете купити бокси та коробки для архівації за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Наша продукція – це якісні і надійні бокси та коробки, відповідають всім міжнародним стандартам. А головне, ми пропонуємо максимально доступні ціни, які приємно порадують кожного клієнта.

Подбайте про порядок у своєму офісі – замовляйте бокси та коробки для архівації на нашому сайті.