0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Папки реєстратори | Сегрегатори | Папки на кільцях


  Показано: 40 з 173 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Товщина корінця:
   Кількість кілець:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Товщина корінця:
   Кількість кілець:

   Відобразити ще товари (40)

   Що таке папка сегрегатор чи папка реєстратор?

   Папка сегрегатор чи, як її ще називають, папка реєстратор – варіант канцелярського приладдя для офісу, що призначений для впорядкування та зберігання великої кількості документації. За умови великого обсягу документів наявність таких папок є обов’язковою. У процесі обігу документів та роботи з ними офісному працівнику точно не обійтись без цього зручного пристосування.

   Особливості конструкції папки сегрегатора

   Чим така особлива папка сегрегатор? Що її відрізняє від інших видів?

   Перш за все – здатність вмістити великі обсяги документації.

   Спеціальний арковий механізм, з допомогою якого можна надійно та швидко підшити документи. Цей механізм може відкриватись від натискання на спеціальну лапку, або роз’єднуватись руками. Відповідно, за тим же принципом відбувається його закриття. Кільця папки сегрегатора передбачають попереднього розміщення документів до пластикового файлу, або ж здійснення перфорації за допомогою діркопробивача.

   Для того, щоб папка не розкривалась під час зберігання на полицях, у її передній стороні знаходять два отвори, у які проходять кільця механізму та створюють фіксацію двох сторін папки.

   На корінці папки сегрегатора переважно розташована пластикова кишенька, де можна розмістити надпис, що повідомлятиме про вміст папки. Це може бути тематичний чи алфавітний покажчик.

   Більшість моделей також місять у корінці круглий отвір. З його допомогою зручно можна дістати потрібну папку з полиці.

   Формати папок сегрегаторів

   Як і усі інші види папок, серед сегрегаторів найпопулярнішим є формат А4. Це не дивно, оскільки більшість документів друкують саме у цьому форматі. Не так часто, але теж не рідкістю є папки А5 та А3.

   Папки сегрегатори бувають різної ширини. Найчастіше можна зустріти папки реєстратори шириною 5 та 7 см.

   Виготовляють їх зазвичай з твердого та щільного картону

   Папка на кільця для зберігання документів

   Папка на кільця – ще один варіант для організації документації, та збереження її у належному вигляді.

   У чому її відмінність від папки сегрегатора? Вона передбачає розміщення меншої кількості документів. Механізм кріплення в ній – кільця. Щоб їх відкрити, достатньо докласти незначних зусиль, розігнувши їх у різні сторони. Після вкладення файлів з документами чи самих документів з перфорацією, достатньо стиснути механізм, щоб кільця замкнулись. Такий вид папок виготовлений переважно з щільного пластику. Цей матеріал стійкий до вологи, чи різного роду механічних пошкоджень. Відтак, він забезпечить надійне зберігання Вашої документації.

   На корінці папки з кільцями також може бути прозора пластикова кишенька під текст з описом вмісту. Деякі моделі можуть містити її на передній (титульній) стороні. Трапляються варіанти з кишеньками у розвороті. Це зручно для зберігання візиток, чеків, квитанцій, іншої документації невеликого нестандартного розміру.

   Папка може бути представлена різними форматами. Однак, найпопулярнішим і тут буде А4. Можливі також різні варіанти товщини, відповідно на різний обсяг документації.

   Купити папку сегрегатор (реєстратор) чи папку на кільця гуртом чи в роздріб Ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік». У відповідному розділі каталогу Ви знайдете усе необхідне для роботи, навчання та дому канцелярське приладдя.