0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 31 з 31 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Кількість файлів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Кількість файлів:
   1

   Що таке папка з файлами та для чого вона потрібна?

   Папка з файлами або книга-дисплей – пластикова папка з уже вшитими всередину файлами. З її допомогою можна ефективно організувати порядок з документами. При цьому, кожен з них буде захищений від негативного впливу зовнішніх факторів, таких, як волога, а також – бруду. Папка з файлами ідеально підійде для розміщення демонстраційного матеріалу до уроків, лекцій, презентацій. Вона також буде хорошим варіантом для створення портфоліо чи каталогу. У разі потреби Ви з легкістю можете замінити матеріали в ній чи змінити їх порядок.

   Як обрати папку з файлами згідно зі своїми потребами?

   Перш ніж купити папку з файлами. Варто розуміти, якого формату папери Вам потрібно до неї складати. Також – який їх обсяг. Папки з файлами можуть мати різний формат. Найпоширеніший – А4. Рідше можна зустріти формати А5 та А3. Папка може містити 10, 20, 40, 60, 80 та навіть 100 вшитих файлів. Для презентації чи портфоліо оберіть ту, що має відповідну до Ваших матеріалів кількість файлів. Для зберігання документів краще, щоб їх було більше. Таким чином Ви згодом зможете докладати інші важливі папери. Файли у папках такого типу можуть бути глянцевими або матовими. Перевага другого варіанту у тому, що вони не створюють відблисків та на них менш помітними будуть сліди пальців. Якщо папка зберігається на полиці з іншими, добре, щоб на її корінці була прозора кишенька для вкладення, де можна написати назву чи коротко описати вміст.

   Переваги папки з вшитими файлами

   Папка з файлами буде зручною не тільки у роботі, але й у навчанні та для організації паперів та документації вдома. Її перевага у тому, що можна посортувати її вміст у потрібному порядку, легко замінити, додати чи видалити документ. Документ залишається цілим та неушкодженим, зберігає належний вигляд. Розмістити папери до файлу просто, не потрібно робити перфорацію документів. Прозорість вшитих файлів дає можливість одразу бачити їх вміст.

   Купити папку з файлами та інші види папок Ви можете спеціалізованому магазині канцтоварів «Час-Пік», або зробивши замовлення на сайті нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо своїм клієнтам відмінну якість продукції та найкращі ціни.