0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Файли | Розділювачі

Показано: 17 з 17 товарів

1

Щоб не пошкодити цінні папери і документацію, її зберігають у файлах. У більшості випадків файли є прозорими поліетиленовими «кишеньками», основна мета яких— захистити документ від пошкодження, забруднення або попадання вологи і забезпечити йому презентабельний зовнішній вигляд на довгий час. Щоб користування файлами не обмежувалося транспортуванням і зберіганням документів, вони «оснащені» горизонтальною або вертикальною перфорацією. З її допомогою файли можна кріпити до спеціальних папок, що робить їх ще більш функціональними.

Варто відзначити, що файли мають різну ступінь прозорості, вони бувають з матовим і з глянцевим ефектом. А їх якість визначає рівень щільності. Якщо у найтонших файлахах щільність менше 30 мкм, товсті мають більше 100 мкм.

Купити файли високої щільності за оптимальну ціну Ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік». У нас Ви знайдете файли потрібного Вам формату - А4, який є найпоширенішим для зберігання документів, А3, а також А5, за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк. Ви можете замовити як комплекти файлів оптом (100 штук і більше), так і меншу кількість, у відповідності з вашими потребами.

Під час комп'ютеризації безліч компаній і фірм перейшли в електронний формат роботи, але досі залишається чимало документів, які потрібно зберігати саме в паперовому вигляді. А для великих компаній або бізнес-центрів, де цінної документації дуже багато, дуже важливо створити хорошу систему їх архівування. Тому всі документи поміщають в спеціальні папки з роздільниками, щоб при необхідності з легкістю знайти те, що потрібно.

Роздільники сторінок призначені для організації і сортування різного виду документів, цінних паперів, розділів дипломних або кандидатських робіт, доповідей, статей тощо. Папки з роздільниками - це кращий варіант для впорядкування будь-яких документів, адже з їх допомогою знайти потрібний Вам договір, звіт або накладну набагато простіше.

В асортименті інтернет-магазину «Час-Пік» є роздільники на будь-який смак. У нас Ви знайдете як однотонні, так і кольорові пластикові роздільники, а також папки-роздільники за оптимальними цінами. Ми пропонуємо Вам продукцію провідних світових виробників канцтоварів, якість якої перевірено мільйонами споживачів у всьому світі, тому можете не сумніватися, наші роздільники не ламаються і не тріскаються, вони довго служитимуть на благо Вам і вашій фірмі.

Хочете швидко й без проблем впоратися з сортуванням та архівуванням паперової документації – замовляйте роздільники у нас, адже вони прекрасно виконають таку задачу. Наші роздільники зручні у використанні і функціональні, так як основна їх місія - спростити вашу роботу.

У нашому асортименті є також рамки і картотеки для підвісних файлів, які будуть незамінними помічниками у вашому офісі та зроблять робочий процес ще більш зручним.

Замовляйте файли, підвісні файли та роздільники в нашому інтернет-магазині, і Ви переконаєтесь, що таке якісний сервіс і незмінна якість продукції.