0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 37 з 37 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Країна виробник:
   Вид кліпа:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Країна виробник:
   Вид кліпа:
   1

   Папка з притиском має універсальне призначення, тому її можуть використовувати для систематизації та для зберігання документів різноманітні спеціалісти: секретарі, бухгалтери, менеджери з продажу тощо. Ще один варіант такого аксесуара – папка-планшет для паперу або кліпборд, які чудово підходять для презентацій, конференцій, семінарів. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити товари для офісу, зокрема папки для паперу, за демократичними цінами.

   Кліпборди та папки з притиском для ваших паперів

   Папки з притиском і кліпборди – популярні види канцелярського приладдя для документів. Папка з тримачем для паперу використовується у великих організаціях, де спостерігається збільшений документообіг. У ній зручно зберігати, систематизувати та транспортувати різні папери, при цьому дістати з неї потрібний екземпляр документу нескладно завдяки спеціальному затиску.

   Для виступів і презентацій більше підходить кліпборд А4 формату, який має вигляд планшету із зажимом угорі. Папка-планшет користується популярністю серед тих, хто робить звіряння, веде конспекти, виступає перед аудиторією тощо. Вона зручна, проста в застосуванні і значно полегшує ряд завдань.

   Папки-планшети або кліпборди: призначення та застосування 

   Кліпборд-папка – корисний атрибут для нотаток і записів, якщо їх доводиться робити не за столом. Вона має міцну та тверду основу, тому писати на ній зручно навіть при відсутності повноцінного робочого місця. Вона виручає експедиторів, яким доводиться робити записи в машині або на торговій точці.

   Папки-планшети зручні тим, що займають мало місця, стійкі до пошкоджень, надійно утримують аркуші, легкі. У багатьох випадках також передбачені місце для закріплення кулькової ручки та кутня кишеня для зберігання окремих документів.

   Планшет для паперу представлений кількома видами:

   • спосіб кріплення – це може бути спеціальний верхній затиск або магніт;
   • формат – може бути А4, А5 або нестандартним;
   • колір – папка-планшетка може бути синьою, чорною, червоною, жовтою, зеленою або іншого кольору;
   • матеріал – планшети для паперу виготовляють із пластику або ламінованого переплетеного картону.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» папка-планшет із затиском доступна до замовлення від таких виробників, як ІТЕМ, «РюкзачОК», M&G.

   Інші папки з притиском від «Час-Пік»

   Для систематизації та архівації документів, які ще можуть знадобитися в роботі, добре підходить папка з боковим притиском. Вона зручна тим, що в будь-який момент можна дістати потрібний екземпляр, не порушуючи порядок інших документів, що часто не так зручно робити зі швидкозшивачем або іншими видами папок.

   Папка-тримач із кліпом представлена наступними варіантами:

   • із боковим або з верхнім притиском;
   • із затиском типу В – йому не потрібні перфоровані аркуші, оскільки він може утримувати папери завдяки спеціальному притиску з металевою «лапкою»;
   • будь-якого кольору – від чорного до червоного, жовтого, фіолетового;
   • із внутрішньою кишенею – можна окремо зберігати записки та важливі документи.

   Папка із затиском зверху та збоку представлена торговими марками ІТЕМ, Eco-Eagle, 4Office, Leitz. Ціновий діапазон великий, що дозволяє придбати ці аксесуари для офісу, вклавшись у запланований бюджет.

   Як купити кліпборд чи папку з притиском із доставкою по Україні

   На сайті «Час-Пік» папку з кліпом для керівника або планшет для паперів можна купити з доставленням по всій Україні. Товари для офісу можна замовити з відправленням транспортною компанією в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Черкаси, Вінницю, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Стрий, Дрогобич, Самбір, Червоноград та інші міста.

   Зручні засоби для зберігання документів можна вибрати також у наших фізичних магазинах у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Дрогобичі та Червонограді. Тут ви зможете забрати замовлений на сайті товар самовивозом. В інші населені пункти продукцію доставляє перевізник на вибране відділення або з адресною доставкою в офіс або додому.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує планшет із притиском для паперів?

   ✅ Які можна купити пластикові планшети з верхнім затиском?