0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 17 з 17 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Папка, тиснення А4 По тиснення "До підпису" 220 х 320 мм, колір асорті 327 02
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   87.60
   1

   Деякі види папок мають спеціальне призначення, або ж використовуються до певної нагоди.

   Папка меню для ресторанів та кафе

   Меню – основа кожного хорошого закладу харчування. Смачні страви – запорука його успіху. Перелік того, що можна спробувати у кафе чи ресторані повинно бути оформлено належним чином. У даному випадку, папка меню – чудове рішення. Вона одною з перших «зустрічатиме» відвідувачів закладу. Її якість повинна бути на рівні закладу, а дизайн – підкреслювати його стиль. Купити папки меню – зробити вклад в імідж та престиж закладу.

   Що таке адресна папка?

   Адресна папка – вид персоналізованих папок. Традиційно, вона використовується певного випадку. Наприклад, якщо це папка вітальна, то вона швидше за все буде використана як елемент привітання іменинника. Для круглих дат існує спеціальна папка на ювілей, на обкладинці якої витиснене відповідне число чи надпис. За побажанням клієнта на папку може бути нанесено додаткове тиснення з іменем ювіляра чи будь-який інший.

   Папки для підпису та інші спеціальні види папок

   Організувати папери, що готуються до підпису директору чи іншій відповідальній особі можна з допомогою спеціальної папки з надписом «До підпису». Вона має представницький вигляд, та підтверджує статус організації.

   Інший варіант – папка з надписом чи тисненням « Для доповіді».

   Усі ці папки найчастіше виготовляють зі штучної шкіри. Такий матеріал має доволі презентабельний вигляд та відмінні експлуатаційні характеристики.

   Купити папку меню, адресну папку чи для підпису Ви можете в даному розділі інтернет-магазину канцтоварів «Час-Пік». Широкий асортимент високоякісної продукції – те, що ми пропонуємо своїм клієнтам. Оформте замовлення та отримайте канцтовари для офісу, навчання та дому з доставкою по всій Україні.