0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 36 з 36 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Країна виробник:
   Вид:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Країна виробник:
   Вид:
   1

   Папка-конверт на кнопці – один із найзручніших варіантів тек для транспортування документів. А ось папка-кутик вважається підхожою для презентації інформаційних матеріалів, оскільки не погіршує огляд і при цьому зберігає акуратний і привабливий вигляд документу. Купити папку-конверт на кнопці або куточок канцелярський за демократичною ціною пропонує інтернет-магазин «Час-Пік».

   Папка-конверт або папка-кутик — надійний захист ваших документів

   Системи архівації, зберігання, транспортування документів доступні у великому різноманітті, що дозволяє вибрати підхожий варіант під конкретне завдання. Якщо по роботі доводиться багато їздити в різні установи, папка-конверт на кнопці виявиться дуже доречною. Папка для документів на кнопці досить містка, а ще вона закривається, тобто загубити важливі папери буде майже неможливо.

   Папка-куточок для документів – не менш популярний варіант. Як і папка з кнопкою, вона допомагає зберегти важливі папери в ідеальному стані, запобігаючи зминанню, забрудненню та іншим пошкодженням паперових матеріалів. Куточки канцелярські для паперу використовують офісні працівники, студенти, звичайні громадяни при зверненні в державні структури.

   Папки-конверти: види та особливості вибору

   Папки на кнопці виконані у вигляді конверта, який щільно закривається. Такий конверт пластиковий із кнопкою підходить для зберігання та транспортування документації, квитків, дрібних предметів.

   Папки-конверти представлені в наступних варіантах:

   • формат – це може бути не тільки папка-конверт на кнопці А4 формату, хоч вона і вважається найпопулярнішою. Також доступні папки з кнопкою форматів А3, А5, А6, А7, В5, В6, В7, С6;
   • матеріал – це може бути пластик або поліпропілен. Папка-конверт із кнопкою може виготовлятися з непрозорого, напівпрозорого або прозорого пластику товщиною до 400 мкм. Непрозорий пластиковий конверт для документів дозволяє приховати вміст від чужих очей;
   • місткість – папка-конверт А4 формату може вміщувати до 130 аркушів;
   • тип завантаження документів – купити папку-конверт можна з вертикальним або горизонтальним завантаженням листів;
   • механізм закривання – конверт-папка може закриватися не тільки на кнопку, а й на блискавку або на липучку;
   • кількість відділень – папка-конверт А5, А4 або іншого формату найчастіше має 1 загальне відділення, але зустрічаються варіанти і з 2 відділеннями, що дозволяє розділити документи за певними категоріями.

   Папки-куточки: види та особливості вибору

   Папки-куточки мають шов із двох сторін по висоті та ширині. Це дозволяє швидко дістати документ або помістити його всередину папки. Але тут важливо бути уважним, щоб не загубити папери, оскільки вони можуть легко випасти.

   Куточки для документів зручні для перенесення важливих паперів, квитків, захисту матеріалів від вологи та зминання. Такий аксесуар зберігає привабливий вигляд документації, а при використанні прозорого матеріалу дозволяє відразу переглянути її.

   Куточок-папка для паперів може бути наступних видів:

   • матеріал – офісне приладдя такого плану виготовляють із прозорого або непрозорого пластику товщиною до 180 мкм. Використовуйте останній варіант, якщо хочете зберегти конфіденційність даних і вберегти особисту інформацію від сторонніх очей;
   • формат – найпоширенішим варіантом є папка-куточок А4 формату, інші формати знайти проблематично;
   • колір – подібні аксесуари для документів випускають у великому різноманітті кольорів, що дозволяє вибрати підхожі варіанти для різних завдань.

   Папка-конверт та папка-кутик — найкраща ціна від «Час-Пік»

   Папка-конверт для документів представлена ​​в досить широкому діапазоні цін, оскільки на її вартість впливають кілька параметрів: торгова марка, розміри виробу та інші особливості. Найдоступнішою вважається невелика папка на кнопці А5 або В5 формату, тоді як найдорожчою – місткапрозорапапка на кнопці А4 з декількома відділеннями.

   Магазин канцтоварів «Час-Пік» реалізує аксесуари для офісу за доступними цінами. Якщо вам потрібна папка-конверт, купити її можна в ціновому діапазоні від 6,60 до 24,30 грн. Недорога папка на кнопці А5 формату коштує близько 6 грн, тоді як папка А4 на кнопці обійдеться до 20 грн.

   Куточки представлені на сайті за доступними цінами, причому купити їх можна як поштучно, так і наборами. Каталог товарів містить варіанти за ціною від 6 до 513 грн залежно від кількості виробів.

   Як купити папку-конверт із кнопкою або папку-куточок із доставкою по Україні

   Якщо вам знадобилася папка-конверт або папка-кутик А4 формату, ви можете купити ці товари для зберігання документів на нашому сайті. Усі позиції в каталозі доступні до замовлення з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Чернівці, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші міста.

   Конверт на кнопці можна купити також у наших фізичних магазинах. Торгові точки «Час-Пік» розташовані в Луцьку, Львові, Стрию, Самборі, Червонограді та Дрогобичі. Тут можна самостійно забрати товар, замовлений на сайті: чи то папка-конверт, чи то письмове приладдя та різні канцтовари. В інші куточки України продукцію доставить транспортна компанія.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує канцелярський куточок для документів?