0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 23 з 23 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   1

   Папка-кутик та папка-конверт – зручний спосіб організувати та зберігати документацію. Вони підійдуть для транспортування цінних паперів. Папки даного типу забезпечать цілісність документації та збережуть її у відмінному стані.

   Переваги та недоліки папок-кутиків

   Папка-кутик – проста у користуванні, дає можливість мати швидкий доступ до потрібного документу. Вона не передбачає підшивання, не потребує перфорації. Документи просто вкладаються у папку. Даний варіант папок доволі бюджетний, відтак заощаджує Ваші кошти. Вона ідеально підійде для організації матеріалів для презентації. Папка може бути виготовлена з пластику чи щільного картону. Перший варіант буде більш практичним та довговічним. Недолік папки такого типу полягає у тому, що вона не надто міцно утримує документи, тому є ризик втратити їх. Якщо Вам потрібно брати папку із собою, Ви можете зафіксувати документи в ній з допомогою скріпки, а краще – біндера. Або ж розмістіть її до іншої більшої папки, до прикладу, на блискавці.

   Папка-куточок з фіксацією

   Папка кутик з фіксацією – удосконалена модель класичного зразка цього виду папок. Додатковий куточок на одній з її сторін дає можливість заправити іншу сторону, чим створюється фіксація вмісту папки всередині.

   Практичність папки-конверта

   Даний варіант папки зручний та простий у користуванні. Він не тільки надійно утримує документацію, але й захищає її від негативного впливу зовнішніх факторів, забезпечує їх цілісність та охайний вигляд. Найчастіше можна зустріти папку-конверт, що закривається на кнопку. Ви можете не хвилюватись про можливість втрати важливого документа, навіть невеликого формату. Вона ідеально підійде для зберігання та транспортування невеликого обсягу документації. Зручною буде папка-конверт для учня та студента, в неї можна покласти реферат чи матеріали для доповіді чи презентації. Папки-конверти зазвичай виготовляються з пластику. Це – оптимальний варіант матеріалу для захисту документації від вологи та бруду. Також він доволі щільний та запобігає загинам і зминанню паперу.

   Купити папку-кутик чи папку-конверт, а також канцтовари для дому, роботи та навчання можна у відповідному розділі інтернет-магазину «Час-Пік».