0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 13 з 13 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   1

   Де буде потрібно папка на блискавці?

   Папка на блискавці – зручний та бюджетний варіант організації документації. З її допомогою можна впорядкувати папери, а також забезпечити їх відмінний стан та цілісність, запобігти механічним пошкодженням. Блискавка надійно утримує вміст папки.

   З її допомогою можна також забезпечити порядок на робочому місці, що стане запорукою порядку думок, організованої та ефективної роботи кожного працівника зокрема та підприємства загалом. Щоб з легкістю знайти необхідні документи потрібно, щоб усі вони зберігалися згідно з датою надходження. Слід подбати про те, щоб вони не тільки були впорядковані, але й зберегли належний зовнішній вигляд, оскільки згодом вони знову можуть знадобитись.

   Переваги папки на блискавці

   Папка на блискавці проста у користуванні. Вона здатна вмістити великі обсяги документів. Папка може містити папери відповідного формату та меншого, навіть невеликі замітки. Блискавка надійно утримує документи та попереджає ймовірність їх втрати. Папка на блискавці надійно захищає документацію від пошкоджень та негативних факторів впливу навколишнього середовища. Документи до папки достатня просто упорядковано скласти, не потрібно робити отвори для їх підшивання та надійної фіксації. Купити папку на блискавці можна відносно недорого, відтак Ви заощадите кошти зберігаючи документи таким чином. Папка буде зручною при транспортуванні документів, у ділових поїздках.

   Для того, щоб купити папку на блискавці чи інші види папок для організації та зберігання документації, а також усе необхідні канцтовари для роботи, дому та навчання, завітайте до спеціалізованого магазину «Час-Пік». Або ж оберіть потрібний товар у відповідному розділі нашого інтернет-магазину та зробіть замовлення з доставкою до дому.