0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 78 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Вид:
   Країна виробник:
   Папка А4 Eco-Eagle на гумку 550 мкм, пластикова, 3 неонові кольори 3050-00Neon
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   55.20

   Відобразити ще товари (38)

   Папки на гумці – один із найпопулярніших і найпростіших способів довготривалого зберігання документів. Ще один варіант, що теж має попит серед споживачів – це папка на липучках. Інтернет-магазин «Час-Пік» має широкий асортимент товарів для офісу, зокрема папок на гумці та на липучці за вигідними цінами.

   Папки на гумці або липучці — порядок у ваших документах

   Папка на гумці має великий попит, оскільки дозволяє зручно зберігати велику кількість документів. Місткість виробу може бути досить високою, тому в папки без проблем вміщуються пачки паперів. Це дозволяє архівувати різну документацію, при цьому в будь-який момент легко знаходити її: бокси можна підписати або розділити їх за категоріями за допомогою різних кольорів.

   Невелика папка з гумками може стати у пригоді для зручного транспортування документів. Якщо по роботі доводиться відвідувати різні установи й возити з собою робочі папери, така папка виявиться дуже доречною.

   Папка-бокс на липучці – ще один корисний варіант для зберігання об’ємних документів. Зазвичай вона досить широка, тобто вміщує велику кількість аркушів. Завдяки солідному асортименту кольорів можна організувати зручний архів, розділивши папери на кілька категорій.

   Папка на гумці для документів: яку вибрати

   Папка з гумкою має універсальне призначення. Вона підходить для систематизації, зберігання та транспортування документів і паперової продукції. У неї можна помістити каталоги, альбоми, презентаційні матеріали, бухгалтерську документацію, досьє працівників тощо.

   Папка на гумках виготовляється у двох основних варіантах:

   • тонкі папки для щоденного використання;
   • місткі папки-бокси на гумках зі щільного поліпропілену з 3-ма клапанами, які допомагають утримувати папери всередині.

   І перші, і другі – зносостійкі та довговічні. Основні відмінності – це щільність матеріалу та місткість. Якщо потрібно зберігати велику кількість документів, варто віддати перевагу другому варіанту.

   Аксесуари для зберігання та транспортування паперів можуть відрізнятися також форматом. Найпопулярніший різновид – це папка на гумці А4. Також виробники випускають вироби В5 формату, які відрізняються компактністю та відмінно підходять для офісних аркушів відповідного формату.

   Папка для документів на гумці також може мати різний спосіб кріплення гумки. Вона може повністю закривати всю висоту обкладинки, може фіксуватися на двох кутах виробу або чіплятися за спеціальний фіксатор на зовнішній частині папки. Папка пластикова на гумці представлена ​​в різноманітному дизайні та кольорах. Якщо потрібно систематизувати паперу, підійде папка для документів із гумками одного виду, але в декількох кольорах. Це дозволить розділити документи на групи та за потреби швидко знаходити потрібні папери. У деяких виробах обкладинки прикрашають зображення визначних місць, національна символіка та інші картинки.

   Папка на липучках — найкращий вибір для збереження документів

   Папка А4 на липучці та папка на гумках А4 схожі між собою. Основна відмінність полягає у способі закривання виробу. У першому варіанті використовується липучка, яка надійно фіксує обкладинку, не дає вмісту випасти та забезпечує комфорт при експлуатації.

   Папка на липучці А4 формату допомагає зберегти паперові матеріали цілими, запобігти їх зминанню та забрудненню. Такі папки можуть виготовлятися зі щільного картону, різних видів пластику, поліпропілену. Також зустрічаються аксесуари на кілька відділень, що дозволяють зберігати папери ще більш впорядковано.

   Як і папки з гумками на кутах, папки на липучках коштують відносно недорого. Це хороша можливість навести порядок у паперах при мінімальних витратах.

   Як купити папку на блискавці з доставкою по Україні

   Якщо вам потрібен бокс на липучці або папка на гумці, купити аксесуари для документів формату А4 або В5 ви зможете в нашому інтернет-магазині. Будь-які товари для офісу можна замовити з доставленням по Україні. Відправлення здійснюються в Київ, Львів, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Черкаси, Івано-Франківськ, Рівне, Вінницю, Червоноград, Самбір, Стрий, Дрогобич та інші міста.

   Якщо вам терміново знадобилися папки для діловодства або інші товари, що мають офісне призначення, ви можете особисто відвідати магазин «Час-Пік» у Львові, Луцьку, Стрию, Дрогобичі, Самборі та Червонограді. У торговій точці можна також самостійно забрати замовлення, зроблене через сайт. В інші міста доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії.

   Поширені запитання

   ✅ Які є недорогі папки з гумками на кутах А4 формату?