0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Папка портфель | Папка пластикова


  Показано: 19 з 19 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Країна виробник:
   Формат:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Країна виробник:
   Формат:
   1

   Що таке папка портфель для документів?

   Папка – вид канцелярського приладдя для організації, зберігання документації. Однак, нерідко виникає потреба переносити чи перевозити важливі папери. Для забезпечення цілісності документів, захисту від негативних факторів впливу при транспортуванні у пригоді стане папка портфель. Її особливість та основна перевага – наявність ручки для перенесення, як у сумки.

   Папка портфель для роботи та навчання

   Папка портфель у свою чергу поділяється за призначенням: для роботи та навчання. Другий варіант – дитячий, підійде для школи. Папка портфель знадобиться для перенесення рефератів, художніх робіт тощо. Без неї не обійтись, якщо шкільний портфель учня не розрахований на формат А4. Такий варіант папки портфеля зазвичай виготовлений з пластику, має яскравий дизайн чи декорований малюнком.

   Папка портфель для роботи також може бути пластиковою, однак витримана у більш спокійних чи нейтральних тонах без зайвого оздоблення. Більш представницьким варіантом буде шкіряна папка портфель. Не гірше виглядатиме, але коштуватиме дешевше папка зі шкірзамінника.

   Папка портфель на блискавку, кнопку чи замок – яку обрати?

   Папка портфель може закриватись на блискавку, замок чи кнопку. Замок і кнопка дають можливість мати швидкий доступ до документів. Блискавка надійніше утримувати вміст папки.  Який варіант обрати? Вибір за Вами. Це – справа звички та вподобання. У будь-якому разі при виборі папки портфеля зверніть увагу на її фурнітуру.

   Папка портфель картотека

   Папка портфель картотека – варіант з багатьма відділеннями, що розділені перегородками. Така папка зручна за умови великого обсягу документації, яку потрібно посортувати за певною ознакою.

   Купити папку портфель за доступною ціною з доставкою по Україні Ви можете у даному розділі спеціалізованого інтернет-магазину канцтоварів «Час-Пік».