0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Бейджі | Інформаційні таблички


  Показано: 20 з 20 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір бейджа:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір бейджа:
   Країна виробник:
   Бейдж Eco-Eagle пластиковий вертикальний з металевою защіпкою і шнурком 9 х 5,5 см, Карточка 5,2х8,2 TY-106
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   8.70
   Бейдж-слайдер Axent вертикальний, 54 х 85 мм, димчастий синій 4500V-02-А
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   16.50
   1

   Бейджіта інформаційні таблички відіграють важливу роль у комунікації, налагоджуванні спілкування та створенні корпоративного іміджу співробітників. Ці прості інструменти найчастіше використовують на конференціях і різних ділових і культурних заходах, де бере участь велика кількість людей. Невеликий бейджик допомагає ідентифікувати працівника компанії, гостя, представника преси та телебачення тощо.

   Що таке бейдж (бейджик)

   У невеликих організаціях співробітники можуть і не знати, що таке бейджик, тоді як працівники великих компаній давно знайомі з цим корисним предметом. Бейдж – це нагрудна інформаційна карточка з даними про конкретну людину. У перекладі з англійської мови badge означає «значок», «жетон».

   Перші офісні бейджі з’явилися в 50-і роки XX століття: їх можна було побачити на костюмах персоналу. Різновид цього інструмента для ідентифікації особистості – класичний поліцейський жетон.

   Бейдж містить коротку інформацію про людину: ПІБ, посаду, хоча також можуть бути вказані звання, рік народження, місто проживання та інші дані залежно від контексту заходу. Виріб кріпиться на видному місці, щоб співрозмовник міг відразу побачити ім’я співробітника компанії або учасника конференції та налагодити комунікацію.

   Де використовуються бейджі

   За багато років бейджик встиг стати звичним аксесуаром, який використовують не лише дорослі у своїй роботі, а й діти у школі, на майстер-класах, культурних заходах тощо. Однак частіше все-таки можна побачити його на працівнику, котрий контактує з іншими людьми. Це можуть бути менеджери, офіціанти, репортери, охоронці, спікери на конференціях, стюардеси, представники компаній, тренери, спортсмени, музиканти. Набагато простіше та комфортніше звертатися до людини відразу за ім’ям, яке легко дізнатися завдяки бейджику на грудях.

   Пластиковий бейдж для пропуску – теж доволі поширене явище. Його використовують для того, щоб пройти до закритих зон різноманітних об’єктів, за куліси на концерті, в інші приміщення, куди вхід «простим» людям заборонений. У цьому випадку виріб може містити магнітний код для коректної верифікації або використовуватися додатково як електронний ключ. Такі предмети часто використовують працівники банків та інших солідних організацій.

   Типи бейджів

   У інтернет-магазині «Час-Пік» можна бейджі купити таких відомих виробників, як Eco-Eagle, Axent, Optima. Вони пропонують широкий вибір аксесуарів для різних потреб. Моделі відрізняються один від одного розмірами, матеріалом виготовлення, форматом, дизайном, способом кріплення. Якщо вам треба придбати бейджі, для початку дізнайтеся, чим вони розрізняються між собою.

   За матеріалом

   Бейджі для співробітників можуть виготовлятися з різних матеріалів: паперу, картону, пластику, металу, дерева і не тільки. Кожен варіант має свої особливості, переваги та недоліки.

   З яких матеріалів виготовляють бейджі:

   • пластик. Пластикові моделідля ідентифікації чи для пропуску вважають найпоширенішими, оскільки вони недорогі, надійні, довговічні й доволі красиві. Варіантів інформаційних табличок із пластику безліч. Виріб може бути повністю пластиковим чи виконаним у вигляді прозорої кишені для карток, в яку вставляється картонка з даними. Бейдж для карточки ще називають тримачем. Він універсальний, оскільки вкладку можна за потреби змінювати;
   • акрил. Ці бейджики можуть бути прозорими або кольоровими та націлені на довготривалу експлуатацію. Зображення або особисті дані можуть нанести на поверхню за допомогою лазеру. Змінне поле виглядає як прозоре віконце, де добре видно інформацію про співробітника. Виріб може мати виїмку, в якій розміщують наліпку з даними;
   • папір або картон. Бейдж горизонтальний на шнуркузі щільного паперу не має захисного покриття та зазвичай виготовляється для одноразового використання на семінарі, тренінгу, вечірці чи іншому заході;
   • метал. Металевий бейдж – це дорогий аксесуар і побачити його можна нечасто. Зазвичай такі вироби використовують поліцейські, автоінспектори та представники інших силових відомств, персонал дорогих закладів, наприклад, 5-зіркових готелів чи фешенебельних ресторанів;
   • дерево. З натурального дерева виготовляють бейджики прямокутні та фігурні, з гравіюванням, віконцем для даних, полем, де інформація заповнюється крейдою.

   На заходах часто використовують бейджі однакового розміру та формату. Однак аксесуари для ідентифікації можуть відрізнятися один від одного кольором. Це допомагає навіть мимохідь побачити, хто стоїть перед вами – охоронець, журналіст, спікер чи простий учасник. Багато брендів уже випускають бейджики для вкладокіз різними кольоровими смужками для зручного використання.

   Пластикові бейджі для конференцій зазвичай найдоступніші, якщо не брати до уваги одноразові картонні картки. Ціни на такі моделі стартують з 2,40 грн.

   За розміром

   Розміри бейджика можуть бути різними, оскільки приладдя використовується для різних цілей: від пропуску до проведення масового заходу. В освітніх закладах найчастіше розмір стандартного бейджа складає 90 х 55 мм. В основному він виконаний у горизонтальному форматі й містить коротку інформацію про учня чи студента.

   Поширений розмір бейджа для офісного співробітника – 100 х 68 мм або 100 х 80 мм. На карточці вказуються ПІБ працівника, посада та інші дані. На масових заходах зазвичай використовується помітний бейджик на шию, розмір якого складає 105 х 150 мм (формат А6). Точні габарити залежать від кількості інформації, яку потрібно розмістити на носію: у деяких випадках може знадобитися бейдж А5 (148 х 210 мм), хоча він не завжди виявляється зручним у застосуванні.

   Стандартні за розміром горизонтальні бейджі коштують зовсім недорого. Ціни стартують із 3,90 грн і залежать від матеріалу та бренду.

   За типом кріплення

   Тримачі для карточок з особистими даними можуть бути різними – від звичайної стрічки до хитромудрої магнітної застібки, яку зовсім не видно.

   Які варіанти кріплення пропонують виробники:

   • шнурок – зручний і недорогий аксесуар, який виглядає як пластикова кишеня зі стрічкою, в яку вкладається надрукована вкладка. Такий бейджик можна побачити на учасниках форумів, конференцій та інших заходів;
   • рулетка для бейджів – бейдж кріпиться до витяжної нитки, яка має довжину до 30-50 см. Такий виріб зручний для працівника, який постійно має справу із системою безконтактного доступу та магнітними картами;
   • затискач (кліпса) – інформаційний носій із металевим кліпом кріпиться на одяг, наприклад, на лацкан піджака. Такі моделі використовують охоронці, поліцейські, обслуговчий персонал;
   • шпилька –бейдж, у якому передбачений тип кріплення – шпилька, кріпиться до одягу як звичайний значок;
   • магнітний замок – бейджі на магніті вважають одними з найбільш зручних і безпечних, до того ж вони не здатні зіпсувати одяг, як шпилька чи затискач;
   • кріплення-браслет – бейджики з нарукавним кріпленням зручні, якщо вони додатково виконують функцію електронного ключа.

   Вироби з кліпом зазвичай коштують дешевше, ніж моделі із затискачем і шнурком, хоча різниця в ціні невелика. За потребою тримачі можна купити окремо: ціни на шнурки стартуютьіз 8,10 грн, на кліп-рулетки – з 13,20 грн. Якщо вам цікаво, де купити бейджики за доступною вартістю, вивчіть асортимент нашого сайту: у нас демократичні розцінки на весь асортимент продукції.

   За форматом

   Горизонтальний формат бейджа– найпопулярніший варіант, який нерідко використовують для карточок невеликого розміру. Він може мати вбудований затискач, бути виконаним у вигляді кишені тощо. Горизонтальні бейджі можуть виготовлятися з дотриманням корпоративного стилю: їх використовують продавці, охоронці, офісні працівники.

   Вертикальний формат бейджика вважають найбільш універсальним, оскільки він може вмістити більше даних про людину та захід. При цьому виріб теж зручний у застосуванні і красивий ззовні. Сфера використання доволі широка, але найчастіше це масові заходи, наприклад, виставки, форуми, конференції.

   У професійній сфері мають попит і настільні бейджі. Вони можуть використовуватися як інформаційні таблички, як тримачі для цінників чи списку послуг, для ознайомлення з особистими даними співробітника, який приймає відвідувачів чи клієнтів за робочим столом.

   Вертикальні та горизонтальні мобільні бейджі можна купити за ціною від 2,40 грн, стаціонарні бейджики – від 6,60 грн.

   Настільні бейджі – інформаційні таблички для офісів

   Інформаційна табличкана стіл – це пластиковий тримач паперових матеріалів, який використовують в офісах, закладах громадського харчування, готелях тощо.

   Настільні таблички – прозорі, стійкі до механічних пошкоджень, довговічні. Конструкція виглядає як двошаровий тримач для аркуша паперу. У виробі розміщується надрукована паперова вкладка, яка надійно утримується, захищена від зовнішнього впливу й може демонструвати інформацію відвідувачам.

   Настільний бейдж може містити будь-які матеріали. Якщо він встановлений не ресепшн у готелі, то на ньому можуть бути вказані ПІБ і посада співробітника, який зустрічає та реєструє гостей. Якщо табличку використовують у кафе, вона може містити вкладку з акціями чи новинками в меню.

   Інформаційні табличні можуть бути різних видів:

   • горизонтальні та вертикальні;
   • одно- та двосторонні;
   • компактні та доволі великі – від 88 х 59 мм до 210 х 297 мм.

   Таблички настільного типу можна побачити в аеропортах, на залізничних вокзалах, на прес-конференції та різноманітних заходах, у ресторанах та інших закладах сфери послуг.

   Де купити бейджі та інформаційні таблички в Україні

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує бейджі, інформаційні таблички, банківське обладнання, канцтовари для офісу та школи за хорошими цінами. У нас представлені різноманітні товари для роботи та навчання і діє доставка по всій Україні.

   Замовити офісне приладдя з доставленням можна в будь-який населений пункт країни: Київ, Львів, Луцьк, Харків, Вінницю, Черкаси, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Чернівці, Стрий, Червоноград, Самбір, Дрогобич. У нас також є фізичні магазини, де ви можете забрати товар самостійно. Вони розташовані у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Самборі, Стрию та Червонограді. На сторінці «Доставка і оплата» ви дізнаєтеся всі важливі нюанси стосовно транспортних компанійі способів оплати нашої продукції. 

   Поширені запитання

   ✅ Які ціни на інформаційні таблички на стіл для офісу?