0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Бейджі | Ідентифікатори

Показано: 13 з 13 товарів

1

Бейдж - це без сумнівів невід'ємний атрибут корпоративної етики компанії, що свідчить про її імідж, статус і якості послуг. Це не тільки елемент корпоративного дрес-коду, але і незамінний носій інформації. Адже саме з допомогою бейджів клієнти можуть дізнатися всю необхідну інформацію про працівника, знайти потрібну їм людину в компанії або навіть банально відокремити працівників від інших відвідувачів.
На заходах, презентаціях та конференціях бейджі допоможуть знайти цікавих виступаючих, щоб поспілкуватися з ними після виступу, завести потрібні знайомства або просто розшукати людей з вашого міста або сфери діяльності.
Магазин «Час-Пік» пропонує широкий асортимент бейджів та аксесуарів до них. Ми підібрали для Вас продукцію тільки якісних, перевірених часом і досвідом виробників, щоб куплені у нас бейджі довго служили на благо Вам і Вашим працівникам.
Плануєте організувати конференцію, ділову зустріч або презентацію? Тут теж не обійтися без бейджів. У нас на сайті Ви знайдете пластикові горизонтальні і вертикальні бейджі, які ідеально підійдуть для таких випадків. Адже вони не тільки дешево коштують, але і мають відповідну якість, яка Вас не підведе.
В нашому асортименті бейджі різного розміру, типу і форми, тому можете не сумніватися, Ви без проблем підберете ідеальний для Вас варіант. Бейджі з кліпом, шпилькою, бейджі на стрічці, горизонтальні і вертикальні бейджі - все це є в нашому магазині.
Наші бейджі стійкі до води, рідин, кислоти, температур та інших пошкоджень. Тому Ви можете не хвилюватися про статус своєї компанії або імідж заходу, яке збираєтеся організувати. Наша продукція Вас не підведе.
Хочете купити якісні бейджі за максимально доступними цінами? Звертайтеся в магазини «Час-Пік» або замовляйте цю продукцію на нашому сайті. І ви на власному досвіді переконаєтеся, що ця якість може бути доступним.