0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Бейджі | Ідентифікатори


  Показано: 18 з 18 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Розмір бейджа:

   Формат:

   Розмір:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Розмір бейджа:

   Формат:

   Розмір:

   1

   Що таке бейдж? Для чого він потрібен?

   Бейдж – це інформаційна картка, з даними для ідентифікації особи. Він призначений для спрощення процесу спілкування та налагодження комунікації між незнайомими людьми. Різноманітні заходи, такі як конференції чи презентації, не обходяться без цих ідентифікаторів. Наявність бейджа за таких обставин – складова ділової етики. У деяких компаніях, особливо великих, бейдж – невідє’мний елемент дрес-коду. З нього можна отримати інформацію про людину, її діяльність у певній установі. За відсутності уніформи у працівників, наявність беджа допомагає легко відрізнити їх від відвідувачів. Не обходяться без такого ідентифікатора, як бейдж і у сфері обслуговування. Він також може слугувати пропуском до певних установ. Бейджами користуються лікарі. Продавці та консультанти кожного великого магазину також мають ідентифікатори з інформацією про себе. Окрім імені, посади, назви організації, бейдж нерідко може містити логотип.

   Види бейджів

   Найпоширенішим варіантом є бейдж картка. Його популярність спричинена низькою вартістю та максимальною практичність. Найчастіше такий бейдж виготовлений із прозорого пластику, у формі рамки чи кишеньки. Він передбачає розміщення картки з інформацію. Такий вид бейджів поділяють за типом розташування картки ідентифікатора. Він може бути горизонтальним та вертикальним. Бейджі можуть кріпитись до одягу. Такий варіант оснащений спеціальним кліпом, затискачем чи шпилькою. Більш практичний та зручний – бейдж на шнурку, що одягається на шию. Його перевага у тому, що він не пошкоджує одяг.

   Існують також бейджі наклейки. Їх основний недолік у тому, що вони одноразові, підійдуть тільки для одноденних заходів. Бейдж значок – найбільш презентабельний варіант ідентифікатора. Від може бути виготовлений з різних матеріалів. Цей вид бейджів малоінформативний, іноді може містити тільки логотип.

   Як вибрати бейджі?

   При виборі бейджів, слід бути уважним до їх якості, адже вони будуть частиною корпоративного стилю Вашої організації. Зверніть увагу на спосіб кріплення. Врахуйте чи кріпитимуться вона на уніформу працівників чи на їх власний одяг. Постійно перешпилювати бейдж може бути незручно. Можливо, доцільно буде обрати варіант на шнурку.

   Купити бейджі різної модифікації Ви можете у даному розділі інтернет-магазину канцтоварів «Час-Пік». Ми пропонуємо відмінну якість товару цієї категорії.