0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 5 з 5 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Країна виробник:
   1

   Скріпки для паперу обов'язково стануть у пригоді тому, хто працює з документами або іншими друкованими матеріалами. Швидко скріпити кілька аркушів без їх деформації — з цим невелике приладдя впорається чудово. У нашому інтернет-магазині канцтоварів ви можете купити скріпки різних розмірів за доступною ціною.

   Канцелярські скріпки — необхідні офісні помічники

   Скріпки канцелярські — чудові помічники в діловодстві. Їх використовують для тимчасового скріплення або для зберігання паперів. Якщо вам потрібно систематизувати робочі папери за категоріями, для цього чудово підходять скріпки кольорові або класичні.

   На відміну від степлера скріпки не деформують папір, не залишають на ньому слідів. Їх у будь-який момент можна зняти, не докладаючи особливих зусиль. Колір цього канцелярського приладдя може бути різним, що можна використовувати для сортування документації.

   Скріпки для документів можуть знадобитися в роботі адміністраторам, секретарям, кадровикам, менеджерам із продажу, бухгалтерам, економістам, торговельним агентам, діловодам та іншим фахівцям. Матеріали для кріплення можуть стати в пригоді і школярам. Для зошитів, підручників, книжок за допомогою скріпки можна прикріпити записку, папірець або зафіксувати обкладинку тощо.

   Скріпки для паперу та документів у «Час-Пік»

   У магазині канцтоварів «Час-Пік» доступні на замовлення канцелярські скріпки торгових марок Eco-Eagle та Scholz. Ці бренди випускають якісну продукцію, яка зарекомендувала себе з найкращого боку. При цьому на скріпки вартість встановлена ​​більш ніж вигідна. Однієї упаковки вистачить на довгий час. Ось які канцелярські аксесуари можна купити.

   Скріпки нікельовані

   Знайомі багатьом канцелярські скріпки нікельовані виконані в сірому кольорі і виготовлені з якісного міцного металу. Якщо вам потрібні саме такі скріпки, розміри цього приладдя можуть бути різними: 25, 28, 78 мм тощо. Вибирайте аксесуари залежно від того, скільки аркушів потрібно скріпити. Що більше документів, то більший розмір скріпки має бути.

   Скріпки нікельовані надійні та довговічні. Їх можна використовувати необмежену кількість разів. Їхня форма може бути круглою або трикутною. Гладка нікельована поверхня запобігає появі іржі та псуванню документації. При використанні виробу не залишають проколів. Завдяки заокругленим краям поверхня паперових аркушів не дряпається.

   Нікельована скріпка для паперу коштує недорого. Залежно від розміру виробу в упаковці може бути 30 або 100 штук. Якщо вам постійно потрібна для роботи скріпка, канцтовари варто купувати гуртом.

   Шпильки кольорові

   Канцелярські кольорові шпильки — простий та економічний варіант для кріплення паперових виробів. Вони можуть стати в пригоді як для роботи, так і для творчості або в інших сферах життя.

   Кольорові шпильки можна купити для кріплення робочих матеріалів на пробкову дошку, для фіксації карти на стіні, для закріплення дитячих малюнків, плакатів, постерів та інших паперових виробів.

   У нас можна замовити шпильки розміром 34 мм із шапочками різного кольору. Такі кольорові папери підходять для створення міток на карті різних категорій. Ви можете купити шпильки у пластиковому контейнері — 200 штук в упаковці.

   Скріпки канцелярські: переваги покупки

   Скріпки різнокольорові та нікельовані мають свої переваги використання:

   • міцність та довговічність — набір скріпок можна використовувати довгий час, оскільки вони придатні для багаторазової експлуатації;
   • естетичний вигляд — скріпки канцелярські великі та маленькі, кольорові, позолочені та нікельовані мають привабливий та акуратний вигляд;
   • низька вартість — якщо вам потрібні економічні інструменти для скріплення паперу, то вам підійдуть скріпки канцелярські, ціна на них більш ніж доступна.

   На нашому сайті можна компактне приладдя для кріплення документів або великі скріпки купити від перевірених виробників. Ціна на скріпки стартує з 5,67 грн за упаковку.

   Як купити скріпки та шпильки з доставкою по Україні

   Скріпка — популярне канцелярське приладдя для офісу. На нашому сайті представлений великий вибір канцелярських товарів. У «Час-Пік» ви можете замовити скріпки 50 мм або іншого розміру з доставленням по всій Україні. При оформленні замовлення вкажіть адресу отримання. Ми відправляємо офісну канцелярію в Київ, Львів, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Черкаси, Луцьк, Вінницю, Тернопіль, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Якщо вам потрібні для роботи кольорові скріпки або інші аксесуари для робочого столу, ви можете купити їх на нашому сайті або у фізичних магазинах «Час-Пік». У Львові, Луцьку, Самборі, Дрогобичі, Стрию та Червонограді розташована наша мережа торгових точок. Тут ви можете самостійно забрати офісне обладнання або товари для творчості, які замовили онлайн.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштують канцелярські скріпки?

   У нашому інтернет-магазині можна купити скріпки канцелярські за різними цінами. Вартість залежить від розміру, торгової марки та інших параметрів. Ось які варіанти скріпок можна замовити:

   Скріпки Eco-Eagle нікельовані 25 мм‚ трикутні 100 штук в пачці TY49

   Скріпки Eco-Eagle нікельовані 28 мм‚ круглі, 100 штук в упаковці TY54S

   Скріпки Eco-Eagle позолочені 28 мм‚ круглі, 100 штук в упаковці TY54G

   Скріпки Scholz 28 мм, 100 штук, прямі, PP, кольори в асортименті 4755

   ✅ Для чого потрібна скріпка канцелярська?

   Скріпки призначені для швидкого скріплювання робочих та інших друкованих матеріалів без деформації аркушів. Для цього можна використовувати такі скріпки:

   Скріпки Eco-Eagle нікельовані 25 мм‚ трикутні 100 штук в пачці TY49

   Скріпки Eco-Eagle нікельовані 78 мм, круглі, 30 штук в упаковці TY57

   Скріпки Scholz 28 мм, 100 штук, прямі, PP, кольори в асортименті 4755

   Скріпки Eco-Eagle позолочені 28 мм‚ круглі, 100 штук в упаковці TY54G