0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 10 з 10 товарів

1

Скріпка - це спеціальний канцелярський інструмент для скріплення не великої кількості аркушів паперу. По своїй конфігурації скріпка представлена у вигляді зігнутого дроту і має довжину 10 - 12 мм.

Історія створення скріпки, як частини канцелярського набору, починається з далекого ХІІІ століття. Саме тоді, для швидкого скріплення сторінок, робився проріз у верхньому куті паперу і відбувався процес скріплення за допомогою спеціальних ниток. Для швидкої і зручної фіксації сторінок в 1835 році використовувались шпильки, а вже 1899 році була винайдена норвезьким інженером Юханом Волером перша скріпка. Трохи пізніше британська фірма Gem Manufacturing надала скріпці більш практичний овальний дизайн, який і сьогодні залишається найбільш зручним і функціональним варіантом скріплення.

Сучасні скріпки - це зручне і незамінне офісне пристосування. Можливість швидкого скріплення малої кількості документів дозволяє зберігати порядок на робочому столі співробітника, а так само виключає можливість втрати одного з листків. В залежності від формату скріплюваного паперу необхідно вибирати і формат скріпки. Сьогодні можна знайти безліч варіантів скріпок різних розмірів і кольорів, а довговічні офісні скріпки високої якості Ви знайдете в спеціалізованих канцтоварних магазинах «Час-Пік».

Компанія «Час-Пік» пропонує широкий вибір якісних з'єднань різних кольорів і оригінальних дизайнерських рішень. Класичні скріпки з мідним покриттям або екстравагантні трикутні варіанти скріпок - тут ви знайдете канцелярське приладдя на будь-який смак. Завдяки високій якості матеріалів, з яких виготовлено канцелярське приладдя, скріпки не схильні до деформації і надійно скріплюють офісні документи будь-якого формату. Завдяки зручній фотогалереї інтернет магазину «Час-Пік» Ви швидко зорієнтуєтеся з вибором найбільш оптимального варіанту офісної скріпки.

Компанія «Час-Пік» - це сучасні скріпки високої якості від кращих фірм-виробників і тільки доступні ціни.