0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 10 з 10 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   1

   Організація документації вимагає ретельної підготовки та оформлення паперів. Документ, що складається з кількох аркушів доцільно скріпити. Ви можете використати степлер і прошити сторінки скобою. Якщо у документі можливі правки чи заміна сторінок, ви можете скористатись скріпкою. Вона надійно зафіксує невелику кількість аркушів, не пошкодивши їх.

   Скріпка – це канцелярський інструмент призначений для скріплення невеликої кількості аркушів паперу. По своїй конфігурації скріпка представлена у вигляді зігнутого дроту. Переважно її розмір становить від 25 до 50 мм.

   Історія виникнення скріпки

   Історія створення скріпки, як частини канцелярського набору, починається з далекого ХІІІ століття. Саме тоді, для швидкого скріплення сторінок, у верхньому куті робився розріз, через який їх прошивали з допомогою спеціальних ниток. Для зручної фіксації сторінок в 1835 році використовували шпильки. А вже у 1899 році норвезький інженер Юхан Волер винайшов першу скріпку. Трохи пізніше британська фірма Gem Manufacturing надала їй більш практичний овальний дизайн, який і сьогодні залишається найбільш зручним і функціональним варіантом скріплення.

   Використання канцелярської скріпки в офісній роботі

   Сучасні скріпки – незамінне офісне приладдя. Швидке скріплення документів дозволяє зберігати порядок на робочому столі працівника. Воно також виключає можливість втрати окремих сторінок.

   Більша скріпка здатна утримати більшу кількість аркушів. Вони можуть відрізнятись не тільки розміром, але й формою. Окрім овальних існують також скріпки трикутної форми. Трапляються також варіанти фігурних скріпок. Традиційно, більшість з них срібного чи золотого кольору. Можна знайти і кольорові, з вініловим покриттям, що додадуть оригінального вигляду документації, або ж доповнять корпоративний стиль. Їх перевага ще й тому, що вони краще фіксуються на паперах та не ковзають.

   Купити скріпки різних розмірів та форм Ви можете у даному розділі нашого інтернет-магазину. Компанія «Час-Пік» пропонує великий вибір усього необхідного приладдя для офісу та школи з доставкою по Україні.