0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 17 з 17 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   Діаметр:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   Діаметр:
   1

   Ножиці – інструмент для розрізування різних видів матеріалу. Вони складаються з двох лез та двох кілець, а також – болтика та гайки, що їх з’єднують. Конструкція ножиць проста та функціональна. Це забезпечує їм високу ефективність та популярність у численних сферах діяльності людини.

   Канцелярські ножиці призначені перш за все для паперу. Серед усього розмаїття сучасного канцелярського приладдя, вони залишаються одним із найбільш корисних і розповсюджених пристосувань.

   Навіть тотальна комп'ютеризація підприємств не витісняє паперову документацію. Без неї не обходиться робота в жодному офісі. Відтак, де є папір – там регулярно виникає потреба у ножицях. Використовують їх ще й для роботи з тканиною. Неодмінно знадобляться ножиці на уроці праці в школі. Без них не створити аплікацію, макет чи іншу роботу. Звісно, і в побуті регулярно виникає потреба розрізати чи вирізати щось. У заняттях рукоділлям ножиці теж обов’язково знадобляться. Сфера їх застосування досить широка.

   У чому особливість канцелярських ножиць?

   Канцелярські ножиці мають певні особливості. Загалом вони, ніби, мало чим відрізняються від варіантів стандартного типу. Головною відмінністю є те, що вони виготовляються з м’якших сплавів металу, оскільки розраховані на нарізування паперу. Кільця канцелярських ножиць зазвичай бувають пластиковими, тому що не передбачають створення великого навантаження.

   Як вибрати ножиці?

   Обираючи ножиці, зверніть увагу на їх матеріал. Хороша заточеність леза забезпечить легку та комфортну роботу. Спробуйте також, на скільки їх форма зручна для Вашої руки.

   Краї лез дитячих ножиць мають закруглену форму та можуть мати додатковий захист з пластику. Нерідко такі моделі оснащенні спеціальною пружиною, що може повертати леза у початкове положення після їх зведення.

   Для різних видів рукоділля можуть також застосовуватись ножиці, що мають фігурні леза. Вони створюють розріз зигзаг чи хвиля.

   Ножиці для роботи, навчання чи дому Ви знайдете у даному розділі каталогу. Також на нашому сайті Ви можете купити канцтовари для школи чи офісу від провідних виробників за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.