0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Степлер купити, ціна

Показано: 29 з 29 товарів

1

Сьогодні степлер є невід'ємною складовою канцелярських пристосувань для ефективної роботи в офісі.

Степлер - це спеціальний прилад, який швидко скріплює аркуші паперу за допомогою металевих скоб.

Історія розвитку степлера, як одного з елементів канцелярських пристосувань, починається з далекого ХІІ століття. Для скріплення аркушів паперу тоді використовувалися невеликі тасьми. Трохи пізніше на аркушах стали з'являтися прорізи в які просмикувалися нитки і таким чином було набагато легше читати. У 1841 році американець Семюел Слокума запатентував перший попередник степлера - булавочный метод скріплення паперу, а в 1866 році з'явився перший односкобовый степлер.

У сучасному світі важко уявити канцелярський набір офісного працівника без нового степлера. Чудовий винахід не тільки забезпечує порядок на робочому столі, але й гарантує збереження важливих звітів і документів. В епоху кібер - розвитку та нових технологій, степлер виступає відмінним помічником для працівників, у посадові обов'язки яких входять річні звіти та ведення бухгалтерії.

Якість канцелярських приладів це не тільки гарантія успішної роботи, але і демонстрація фірмового стилю організації. Зручність у використанні сучасного степлера робить його незамінним інструментом для продуктивної роботи в офісі. Крім того, завдяки своїй безпеці і практичності степлери використовують не тільки студенти в університетах, готуючи курсові роботи, але і діти середніх та старших класів.

Функціональні та високоякісні степлери від кращих фірм-виробників Ви зможете знайти в Інтернет магазині Час-Пік. Практичний дизайн і висока працездатність степлера забезпечить ефективний робочий процес, як в офісі, так і в домашніх умовах. Ми гарантуємо відповідність найвищим стандартам європейської якості та оперативну доставку сучасної канцелярської продукції.

Інтернет магазин Час-Пік - це канцтовари високої якості і тільки доступні ціни.