0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 28 з 28 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Розмір скоби:
   Країна виробник:
   Потужність:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Розмір скоби:
   Країна виробник:
   Потужність:
   Степлер Eagle з поворотним механізмом на 360°‚ скоба 24/6‚ потужність 12 аркушів 9629
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   195.00
   1

   Канцелярський степлер – один із популярних видів канцтоварів для офісу. За його допомогою можна легко та швидко скріпити кілька документів, щоб вони не загубилися. Якщо треба зняти скоби, потрібно використовувати спеціальний інструмент – антистеплер.

   Степлери канцелярські

   Степлер для паперу – це компактний або великий пристрій для скріплювання листів металевими скобами. Кількість аркушів може бути різною – від 2 до 240. Залежно від товщини пачки можна вибрати степлер посилений або ж придбати міні-варіант. Перед купівлею не завадить подумати, з якими стопками документації найчастіше доводиться працювати.

   Пристрій має досить простий принцип роботи. Спочатку в лоток потрібно завантажити пластинку зі скобами потрібного розміру, підійнявши верхню частину степлера й відсунувши пружину. Коли ця пластинка піддається направленому тиску, одна скріпка відколюється та врізається в папір. Вона проколює листи, її хвостики впираються у тверду пластину із заглибленнями й загинаються під певним кутом, що й допомагає зафіксувати всю стопку.

   Степлери канцелярські активно використовує більшість офісних працівників. Вони знадобляться для діловодства, в освітній сфері й навіть у побуті. Такі інструменти купують секретарі, бухгалтери, адміністратори, спеціалісти відділу кадрів та інші співробітники.

   Степлери: основні види та розміри

   Для паперів використовується кілька способів скріплювання та зберігання. Це може бути швидкозшивач із прозорими файлами, канцелярські скріпки, спеціальні лотки. Однак одне з найпопулярніших рішень – це скріплення листів за допомогою степлера з металевими скобами.

   Степлер канцелярський можна умовно поділити на такі види за способом скріплення:

   • із загинанням дужок скоб усередину – це найпоширеніша модель, що допомагає надійно скріпити документи. Пристрій може бути ручним, настільним, кишеньковим, друкарським;
   • із загинанням дужок скоб назовні – такі степлери для паперу також можна часто побачити в офісах, однак призначені вони для тимчасового скріплювання листів. При потребі скріпки можна легко вийняти з пачки, при цьому слідів майже не залишиться;
   • без загинання скоб – цей варіант зазвичай не входить до настільних офісних органайзерів, оскільки застосовується не для скріплювання документації, а для прикріплювання листів до якоїсь поверхні, наприклад, до стіни, дошки оголошень чи навіть до дерева.

   Офісний степлер має сталеву фурнітуру, але корпус може бути як металевим, так і пластиковим. Вироби з пластику привабливі зовні та представлені в широкій гамі кольорів, однак метал – довговічніший і міцніший матеріал.

   Виробники пропонують ручні (механічні) та електричні моделі. В офісі та вдома найчастіше використовують механічний степлер №24/6. Це найпопулярніший розмір скоб, в якому 24 мм – це ширина скріпки, а 6 мм – глибина скріплення.

   При виборі інструмента для скріплювання листів важливо враховувати його розмір і товщину стопки паперу. Якщо немає впевненості, що популярний степлер 24/6 підходитиме для роботи, варто орієнтуватися на таку табличку.

   Розмір скоби

   Пробивна потужність листів (80 г/м²)

   Скоби 10/5 мм

   до 15 листів

   Скоби 24/6 і 26/6 мм

   до 20 листів

   Скоби 23/8 мм

   до 40 листів

   Скоби 23/10 мм

   до 60 листів

   Скоби 23/13 мм

   до 100 листів

   Скоби 23/15 мм

   до 130 листів

   Скоби 23/17 мм

   до 150 листів

   Скоби 23/20 мм

   до 180 листів

   Скоби 23/23 і 23/24 мм

   до 240 листів

   Завдяки широкому асортименту степлерів можна без проблем знайти як мініатюрний кишеньковий інструмент для 2-3 аркушів, так і потужний степлер, який допоможе архівувати бухгалтерські звіти на кілька сотень листів.

   Будь-який тип степлера можна легко перезаправити. Якщо у пристрої закінчились скоби, можна окремо придбати упаковку нових пластинок потрібного розміру.

   Степлер канцелярський великий: для чого потрібен

   Стандартний інструмент призначений для роботи зі скріпками глибиною 6-8 мм, за допомогою яких можна досить легко пробити пачку до 50 аркушів. Однак якщо виникає серйозніша задача, знадобиться купити степлер канцелярський великий. Він працює з високими скобами, виготовленими з товстої проволоки. Для таких приладів потрібні скріпки глибиною до 24 мм. Вони можуть скріпити стопку з 240 листів.

   Посилений інструмент найчастіше використовують для брошурування, скріплювання буклетів та різноманітної поліграфічної продукції. Модель може мати подовжену ручку, що дозволяє докладати менше зусиль й полегшує робочий процес. Степлер великий часто має ще й планку для фіксації аркушів для самостійного підбору глибини скріплення.

   Популярні торгові марки офісних степлерів

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує асортимент степлерів від відомих світових виробників: Eagle, Eco-Eagle, Centrum, Economix, Scholz. Популярні бренди випускають якісні та надійні канцелярські інструменти в широкому ціновому діапазоні.

   Якщо потрібен довговічний, недорогий і якісний степлер, Eagle – одна з торгових марок, де простіше за все знайти саме таку модель. У виробника є компактні інструменти за демократичною ціною й настільні великі засоби для зшивання паперу з високою потужністю, що скріплюють до 200 аркушів одночасно. З поворотним механізмом, посилені, банківські, пластикові й металеві – можна знайти варіант під будь-які запити.

   Недороге рішення – це степлер Eco-Eagle. Його можна придбати як в офіс для нечастого використання, так і для дому. Також відносно недорого можна купити степлер канцелярський Eagle, який має досить високу потужність.

   Антистеплер: ціна та опис товару

   Антистеплер для зняття скоб – це пристрій, за допомогою якого можна легко витягти скріпки й розшити аркуші. Його можна використовувати з будь-яким типом степлера для полегшення та підвищення ефективності роботи з документами.

   Купити антистеплер однозначно варто для великого обсягу робіт. Якщо доводиться постійно розшивати пачки документів, без такого інструменту не обійтися. Прилад найчастіше має пластиковий корпус і металевий механізм, гумові вставки для зручної фіксації в руці.

   Основні види антистеплерів:

   • універсальний чи потужний – інструмент із ручкою, що підходить для всіх типів скоб;
   • малопотужний – використовується для скріпок конкретного типу (10, 24/6, 26/6);
   • вбудований – степлер комплектується простим дестеплером;
   • ручний – плоска та вузька паличка з пластику розгинає скоби вручну та застосовується для дрібного обсягу робіт.

   Моделі можуть відрізнятися між собою також видом корпусу, розмірами, кольором і вартістю. Якщо вам потрібен антистеплер, ціна не буде надто високою – цей прилад у більшості випадків коштує до 20 грн.

   Де купити степлер канцелярський в Україні

   На сайті www.chaspik.ua можна знайти якісні канцтовари для скріплювання й розшивання листів паперу. Якщо вас цікавить степлер канцелярський, ціна якого буде невисокою, відсортуйте товари для офісу за вартістю – так ви відразу побачите недорогі моделі. Щоб вибрати антистеплер, зайдіть у каталог товарів, вкажіть тип інструменту у фільтрі та переглядайте доступні в нашому інтернет-магазині варіанти.

   Замовити степлери для паперу та інше офісне канцелярське приладдя можна в Київ, Луцьк, Черкаси, Вінницю, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ та в інші міста: доставка по всій Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній. Забрати витратні матеріали та різне приладдя для офісу можна й самостійно, вказавши при оформленні замовлення «самовивіз із магазину». Наші торгові точки розташовані у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Стрию, Червонограді та Самборі. Докладніше про способи доставлення та оплати товарів можна почитати у розділі «Доставка і оплата».

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує хороший канцелярський степлер Eagle?

   ✅ Який краще за все купити антистеплер?