0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Степлери | Антистеплери

Показано: 19 з 19 товарів

1

Що таке степлер?

Степлер являється обов’язковою складового канцелярського приладдя для ефективної роботи офісу. Це – спеціальний прилад для швидкого скріплення аркушів паперу металевими скобами.

Історія виникнення степлера

Історія розвитку степлера, як одного з елементів канцелярії, починається з далекого ХІІ століття. Для скріплення аркушів паперу тоді використовувалися невеликі тасьми. Трохи пізніше на аркушах стали з'являтися прорізи, в які просмикувалися нитки, таким чином було набагато легше читати. У 1841 році американець Семюел Слокума запатентував перший попередник степлера – шпильковий метод скріплення паперу, а в 1866 році з'явився перший односкобовый степлер.

У сучасному світі важко уявити канцелярський набір офісного працівника без нового степлера. Чудовий винахід не тільки забезпечує порядок на робочому столі, але й гарантує збереження важливих звітів і документів. Навіть в епоху стрімкого розвитку технологій, степлер виступає відмінним помічником для працівників, у посадові обов'язки яких входять річні звіти та ведення бухгалтерії.

Якість канцелярського приладдя – це не тільки гарантія успішної роботи, але й демонстрація фірмового стилю організації. Зручність у використанні сучасного степлера робить його незамінним інструментом для продуктивної роботи в офісі. Крім того, завдяки своїй безпечності та практичності степлери використовують не тільки студенти в університетах, готуючи курсові роботи, але й діти середніх та старших класів.

Для чого потрібен антистеплер

Антистеплер буде корисним у тих випадках, коли виникає потреба розшити сторінки документа. Це – пристрій для видалення скоб з уже прошитих паперів. Його клиноподібні зубці розташовані навпроти таким чином, що легко піднімають, розгинають та витягують скоби. Рекомендується застосовувати його з лицевої сторони, а не з боку загнутих країв. Антистеплер суттєво полегшить роботу кожного, хто має справу з діловодством та документообігом.

Купити степлер від провідних виробників Ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік». Практичний дизайн і висока дієвість цього пристрою забезпечить ефективний робочий процес, як в офісі, так і вдома. Ми гарантуємо відповідність європейським стандартам якості та оперативну доставку Вашого замовлення.

Інтернет-магазин «Час-Пік» – широкий асортимент сучасної канцелярії за доступними цінами.