0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 14 з 14 товарів

1

Біндери - це спеціальне пристосування для надійного затиску офісного паперу. Сучасні біндери допомагають формувати документи в правильній послідовності і надійно скріплюють важливі звіти, конспекти та доповіді. Завдяки практичній конструкції біндери не тільки є дуже зручними для роботи з квитанціями, бланками і документами будь-якого формату, але і забезпечують порядок на робочому столі. У сучасних організаціях біндери значно спрощують проведення презентацій і доповідей, де є необхідним наявність більше 15 сторінок. Перевагою нових біндерів є можливість швидкого скріплення великого обсягу паперу всього за кілька секунд, не витрачаючи при цьому час на переплет аркушів.

Сьогодні, біндери входять не тільки в стандартний набір канцелярського приладдя офісних співробітників, але і є допоміжними інструментами скріплення робіт для школярів та студентів. Зручність у використанні, варіанти різного дизайну і можливість швидкого затиску різної кількості паперу зробили біндери відмінним компонентом для комфортної роботи або навчання. Красивий і яскравий дизайн нових біндерів, дозволяє не тільки швидко скріпити необхідний обсяг паперу, але і прикрашає будь який реферат, або доповідь школяра. В залежності від кількості листків вибирається і розмір біндера.

Моделі біндерів бувають на такі кількості аркушів паперу:

Від 15 - 30 сторінок;

Від 19 до 40 сторінок;

Від 25 до 55 сторінок;

Від 32 до 75 сторінок;

Від 41 до 100 сторінок;

Від 51 до 120 сторінок.

Виступаючи новим і сучасним аналогом стандартної скріпки, біндери, не рідко виконують функцію декору офісних документів. Акуратно складені листки, прикрашені стильним біндером, інформують громадськість про солідність та статус організації. Крім того, багато офісні центри саме біндери використовують, як частина фірмового стилю організації, здобуваючи пристосування певних кольорів. Важливе значення відіграє і якість матеріалів, з яких виготовлені нові біндери, так як саме від цього залежить довговічність і якість скріплення аркушів паперу. Придбати якісні біндери за доступною ціною Ви зможете звернувшись в спеціалізовані канцтоварні магазини «Час-Пік».

Компанія Час-Пік надає широкий вибір біндерів різних кольорів і найоригінальніших дизайнерських рішень, які гарантовано стануть яскравою і практичною складовою сучасної роботи, як офісних співробітників, так і школярів.