0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 10 з 10 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Країна виробник:
   1

   Якщо ви працюєте з паперами, ви, напевно, стикалися з необхідністю їх систематизації, сортування, а також підтримки порядку на столі. Найкраще рішення — це канцелярський біндер, який надійно скріпить пачку документів певної категорії: жодна сторінка не загубиться. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна замовити затискачі для паперу за низькими цінами.

   Біндер і затискачі для паперу — сфери застосування

   Основне призначення біндера чи затискача — утримувати кілька документів разом. Ви можете зібрати звіт на кілька сторінок та скріпити його за допомогою канцелярського біндера. Якщо знаєте, що може знадобитися заміна деяких документів, затиск для паперів виявиться тут зручнішим, ніж скріпки від степлера.

   Біндер має попит і завдяки тому, що не деформує папір на відміну від степлера. У будь-який момент ви зможете прибрати зайвий документ зі стопки або навпаки додати ще одну сторінку.

   Канцелярські біндери для паперу — незамінна річ в офісах, державних установах, школах, інститутах, приймальнях, банках, нотаріальних конторах тощо. Будь-який фахівець, який працює з документацією, напевно має на столі кілька біндерів.

   Різновиди біндерів у «Час-Пік»

   У нашому інтернет-магазині можна купити канцелярські біндери таких відомих торгових марок, як Eco-Eagle, Axent, Scholz. Аксесуари представлені в кількох варіантах.

   Зверніть увагу насамперед на дизайн аксесуара для скріплення паперу. Офісні службовці в основному вибирають класичні моделі з пластиковою основою та металевими «вушками». Стандартний варіант найчастіше має чорний колір.

   Також в асортименті є яскравий затискач для паперів, який сподобається школярам та творчим особистостям. Такі моделі бувають синіми, червоними, зеленими, жовтими, фіолетовими. Матеріал корпусу — пластик. Форма оригінального біндера може бути овальною, у вигляді серця тощо.

   Розміри

   Вибираючи біндери, розміри також варто вивчити. У нас є варіанти від 15 до 51 мм. Перед покупкою подумайте, скільки паперів ви найчастіше скріплюєте. Чим більше документів, тим більший розмір затиску має бути. Якщо кількість сторінок мінімальна, можна використовувати й біндери канцелярські маленького розміру.

   Біндери канцелярські: переваги покупки в «Час-Пік»

   Якщо вам потрібно купити біндер для паперу, вибирайте потрібну продукцію на нашому сайті. Ось кілька факторів на користь того, щоб зробити покупку в інтернет-магазині «Час-Пік»:

   • якісна продукція — ми реалізуємо канцелярію від відомих виробників, як-от Eco-Eagle, Axent, Scholz та ін.;
   • широкий асортимент у наявності — усе, що на сайті, можна відразу замовити та отримати в максимально стислий термін;
   • роздрібні та оптові покупки — у нас можна купити канцелярський затискач для паперу в будь-якій кількості, зокрема оптовою партією для офісу або великого підприємства;
   • доставлення по Україні — усі товари для роботи, навчання або дому можна замовити з доставленням по території країни;
   • демократичні ціни на біндери — затискачі продаються за вигідною вартістю, тому якщо вам потрібен біндер для паперу, ціна вас точно влаштує і впишеться в запланований бюджет.

   Наші співробітники також готові проконсультувати вас з будь-якого питання щодо вибору канцтоварів, закупівлі продукції оптом, доставлення тощо. Ви можете поставити будь-які запитання про біндери, що вас цікавлять. Контактний номер консультанта вказаний у верхній частині сторінки.

   Як купити біндери і зажими для паперу з доставкою по Україні

   Ви можете придбати зажими для паперу, біндер на пластикову пружину та інший інвентар для офісу з доставленням до будь-якого населеного пункту України. Аксесуари для робочого столу ми надсилаємо транспортними компаніями на вибір покупця. Товари доставляють у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Рівне, Івано-Франківськ, Черкаси, Чернівці, Тернопіль, Самбір, Стрий, Дрогобич, Червоноград тощо.

   Фізичні магазини «Час-Пік» знаходяться у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Самборі, Червонограді та Стрию. Тут ви також можете самостійно забрати затискачі або біндер на пластикову пружину, якщо попередньо замовили їх на сайті. До іншого міста товар доставить перевізник.

   Поширені запитання

   ✅ Що таке біндер?

   Біндер — це пластиковий затискач з металевими «вушками», призначений для скріплення документів та друкованих матеріалів. Ось які варіанти біндерів можна в нас купити:

   Зажим «Овал»EcoEagle, 6 штук в упаковці TY171

   Біндер 25 мм EcoEagle чорний, 12 штук в упаковці TY21B

   Біндер 41 мм Norrma чорний, 12 штук в упаковці 4753

   Біндер 32 мм Axent чорний, 12 штук в упаковці 4403-A

   ✅ Скільки коштують канцелярські біндери?

   Вартість біндерів залежить від їхнього дизайну, розмірів, торгової марки. На нашому сайті можна купити затискачі за вигідними цінами:

   Зажим «Серце»Eco-Eagle, 1 шт TY170

   Біндер 41 мм Eco-Eagle чорний, 12 штук в пачці TY23B

   Біндер 15 мм Eco-Eagle чорний, 12 штук в упаковці TY19B

   Біндер 32 мм Axent чорний, 12 штук в упаковці 4403-A

   ✅ Які є у продажу великі біндери для паперів?

   ✅ Які можна купити нестандартні затискачі для паперу?