0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Коректор купити, ціна

Показано: 34 з 34 товарів

1

Сьогодні, одним з найбільш популярних канцелярських пристосувань є коректор.

Коректор - це спеціальний інструмент для виправлення помилок в зошитах, або в офісних документах. Коректор наповнений рідиною білого кольору, яка при легкому натисканні маскує орфографічні помилки.

Перевагою є швидке пристосування засихання речовини і можливість написання поверх нього букву, або слово в правильному варіанті. Як складова канцелярського набору для школярів, студентів або офісних працівників, коректор є незамінним помічником для збереження респектабельного зовнішнього вигляду документа. Коректор не тільки забезпечує охайний вигляд робочих конспектів або доповідей, але і акуратно виправляє найдрібніші помилки, як надрукованих документів, так і написаного тексту від руки.

Конфігурація коректора дозволяє просте і зручне використання. Ручка - коректор найбільш адаптована до тонких виправлень, завдяки тонкому стрижню з якого надходить пастельно-біла речовина. Сучасні фірми виробники надають коректори класу 2 в 1. Таке пристосування включає ручку-коректор і ємність з пензликом для правок більш помітних помарок. Особливий пристрій такого варіанту коректора дозволяє одночасно виправляти значну кількість різних помилок. Також дуже розповсюдженим є стрічковий коректор який дозволяє швидко виправити слово або декілька. Всі види коректорів необхідно зберігати носиком вгору і ретельно закривати після використання, щоб виключити процес висихання.

Функціональність і практичність коректора зробили його головним помічником для швидких і якісних виправлень. Склад сучасних коректорів забезпечує абсолютно невидиме маскування будь-яких помилок навіть після сканування або копіювання документів.

Компанія «Час-Пік» пропонує широкий вибір коректорів на будь-який смак. Завдяки зручній структурі сайту Ви зможете максимально швидко вибрати необхідну модель коректора.

Висока якість канцтоварів для офісу - це гарантія ефективної роботи успішної організації, саме тому ми надаємо коректори та інші канцелярські приналежності європейської якості від кращих фірм - виробників.