0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 24 з 24 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вид:
   Об`єм:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Вид:

   Об`єм:

   1

   Коректор користується неабиякою популярністю серед усіх, кому доводиться працювати з друкованими чи писаними текстами. Це – інструмент для виправлення помилок у зошитах чи офісних документах шляхом нанесення спеціальної білої фарби.

   Як виник перший коректор?

   Перший коректор був винайдений у середині минулого століття. Автором винаходу стала друкарка Бет Клер Макмюррей. У 1956 році вона почала продавати власноруч приготовану коректувальну рідину. Згодом вона заснувала власну компанію під назвою Liquid Paper (Рідкий папір).

   Різновиди коректорів

   Перший коректор мав вигляд баночки фарби з пензликом. Такі варіанти існують по сьогодні. Однак з’явились вдосконалені версії коректора, з більш зручною формою та покращеними властивостями.

   • Коректор-ручка маскує невеликі помилки, наноситься тонкою лінією. Рідина коректора швидко висихає, по ній повторно можна робити запис. Цей формат популярний серед учнів, студентів та офісних працівників. Він забезпечує охайний вигляд робочих конспектів або доповідей, акуратно виправляє найдрібніші помилки, як друкованих документів, так і написаного тексту від руки.
   • Третій варіант коректора – 2 в 1. Він поєднує формат ручки, а також має ємність з коректувальною рідиною та пензликом, що призначені для перекриття більш суттєвих помилок.
   • Стрічковий коректор буде зручним для виправлення слова чи кількох слів.

   Виробники рекомендують слідкувати за тим, щоб коректор зберігався щільно закритим. Це буде запобігати передчасному висиханню фарби.

   Сучасний канцелярський коректор

   Формула рідини коректора сьогодні дозволяє зробити тонке, однак щільне перекриття, що залишається непомітним при скануванні та копіюванні документів. Функціональність і практичність коректора зробили його головним помічником для швидких і якісних виправлень.

   На цій сторінці нашого сайту Ви знайдете коректори відповідно до власних потреб. Серед представлених у нас варіантів – продукція відомих виробників. Яскраві коректори оригінальної форми сподобаються учням. Купити канцтовари для школи та офісу ви можете у відповідних розділах інтернет-магазину «Час-Пік».