0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

    Показано: 40 з 56 товарів
    Фільтри
      Торгова марка:
      Виріб:
      Кількість розрядів:
      Вид:
      Країна виробник:
      Сортування: ---
      Торгова марка:
      Виріб:
      Кількість розрядів:
      Вид:
      Країна виробник:

      Відобразити ще товари (16)

      Калькулятор канцелярський – популярний електронний обчислювальний пристрій, який може знадобитися і для роботи, і для школи. Вибирають його в основному, виходячи з цілей використання, наприклад, це може бути інженерний калькулятор або ж бухгалтерський калькулятор. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна придбати різноманітні типи пристроїв за привабливими цінами.

      Який калькулятор купити: про види та можливості калькуляторів

      Калькулятори діляться на напівпрофесійні та професійні. Перші виконують прості обчислення, вони недорогі, компактні, мають обмежену кількість функцій. Професійні моделі можуть працювати навіть зі складними завданнями. Однак вони відрізняються великим розміром і вищою ціною.

      Основні види калькуляторів і їх можливості:

      • кишеньковий звичайний калькулятор - це компактний прилад із базовим функціоналом. За його допомогою можна вирішити чотири арифметичних дії, вирахувати квадратний корінь або відсотки. Він підходить для учнів і спеціалістів, які виконують нескладні розрахунки;
      • бухгалтерський калькулятор– на відміну від кишеньковиху цих моделях більші розміри. Тут є клавіші 00/000, функції заокруглення, конвертації валюти, додавання/віднімання ПДВ тощо. Такий пристрій стане у пригоді не тільки бухгалтерам, а й касирам;
      • фінансовий – допомагає порахувати дисконти, виплати за кредитом та інші фінансові операції. Такі типикалькуляторів можна побачити в банках;
      • інженерний або науковий калькулятор– оперує логарифмами, вираховує тригонометричні та гіперболічні функції, може виконати розрахунки із застосуванням формул. Найчастіше використовується інженерами, студентами технічних навчальних закладів, вченими;
      • програмований – застосовується для введення і виконання програм, може підключатися до комп’ютера;
      • графічний – має графічний дисплей, що дозволяє виводити на нього малюнки, наприклад, чорно-білі або кольорові графіки функцій;
      • з функцією друку – цей вид пристрою виводить на папір увесь процес розрахунків. Його використовують бухгалтери та працівники фінансових установ.

      Плануючи купити калькулятор, важливо звернути увагу не тільки на його вартість і назву бренду, а й на його розміри та вагу, тип і розрядність дисплею, живлення – сонячна батарея, від батарейок, від мережі. Якщо пристрій буде використовуватися поза приміщенням, варто вибрати металевий корпус, який захистить його від падінь і ударів. Пластиковий корпус підходить для стаціонарного застосування і для школярів, оскільки він значно легший.

      Калькулятор може мати додаткові функції. Серед них підсвітка екрану, захист від залипання клавіш, регульований кут нахилу екрану, підключення до ПК через USB тощо.

      Простий калькулятор: хто придумав та використовує зараз

      Калькулятор простий– один із найпопулярніших механізмів у повсякденному житті. Цей винахід став цінним вкладом у розвиток науки. Історія перших обчислювальних пристроїв починається в XVII сторіччі, хоча прототипи апаратів придумали ще в VI ст. до н. е. Перший калькулятор створив у 1623 році німецький професор Вільгельм Шиккард. У 1673 році його замінив простіший у використанні пристрій – калькулятор німецького дипломата та математика Готфріда Вільгельма Ляйбніца.

      Нині калькулятори відіграють дуже важливу роль у різних сферах життя – від професійної до побутової. Обчислювальні пристрої поступово повністю замінили абаки (рахівниці), які у свій час теж користувалися чималою популярністю.

      Простий калькулятор можна використовувати вдома або у школі. Настільний варіант із розширеним набором функцій купують для роботи бухгалтери, фінансисти, вчені, інженери, банківські працівники, продавці, касири, експедитори та інші спеціалісти.

      Математичний калькулятор настільного типу: особливості та сфера застосування

      Математичний калькулятор – оптимальний варіант для навчання чи для роботи. Його використовують учні, студенти, офісні працівники. Дисплей може мати функцію регулювання, щоб було добре видно результати розрахунків. Основні відмінності настільних пристроїв для математичних операцій – збільшені розміри та вага, розширена кількість функцій у порівнянні з простими кишеньковими моделями.

      Настільний калькулятор з відсотками може мати будь-яку розрядність. Простий варіант вміщає на дисплеї від 8 до 12 цифр і підходить як для навчання, так і для роботи, 14-16-розрядні пристрої використовують в основному для бухгалтерських і фінансових обчислень.

      Настільний математичний калькулятор допоможе перевірити уроки в дитини, спрогнозувати витрати в сімейному бюджеті. Випускнику школи чи студенту можна купити якісніший калькулятор, ціна якого вища, але передбачено і більше функцій. Він полегшить вирішення задач із числом Пі, тригонометричними та гіперболічними функціями.

      Настільні пристрої коштують дорожче за кишенькові, хоча ціна в основному залежить від кількості функцій, матеріалу корпусу, бренду та інших параметрів.

      Бухгалтерський калькулятор: можливості та корисні функції пристрою

      Калькулятор для бухгалтера призначений для професійних арифметичних розрахунків із грошовими сумами. Їх використовують не лише бухгалтери, а й касири, фінансисти, банківські працівники, продавці.

      Такі пристрої зазвичай випускають в настільному вигляді. Корпус має великі клавіші та збільшений дисплей, на якому вміщується 12-16 цифр. Прилад найчастіше має 1-2 регістри пам’яті, але підтримує такі функції, як обчислення відсотків чи запис у регістр.

      Бухгалтерський калькулятор має розширені функції в порівнянні зі звичайними моделями.

      Пристрій передбачає такі додаткові можливості:

      • швидке введення нулів 00, 000;
      • GT – за допомогою цієї клавіші можна дізнатися загальну суму результатів обчислень, проведених із моменту обнуління «CA»);
      • заокруглення до заданого знаку чи в певний бік;
      • MU – допомагає розрахувати надбавки залежно від вихідного завдання;
      • EX – функція заміни введених цифр місцями (корисна при помилках введення);
      • TAX, TAX+ – клавіші,що допомагають працювати з податками.

      Вибираючи такі важливі аксесуари для бухгалтерів, як калькулятори, важливо звернути увагу на їхній розмір. У цьому випадку краще відмовитися від компактних моделей. З великими працювати значно зручніше, легше натискати на кнопки, не потрібно вдивлятися в цифри.

      Інженерний калькулятор: що обчислює та де використовують

      Калькулятор рівнянь або інженерний калькулятор орієнтований на складні обчислення, що виходять за рамки «чотирьох арифметичних дій», тому школярам та офісним працівникам вони не знадобляться. Для цих випадків можна придбати простий пристрій. А ось студенту технічного інституту, інженеру чи вченому варто придивитися до інженерних моделей.

      Науковий калькулятор має важливу відмінність від звичайного пристрою – в ньому кожна клавіша має 2-3 і більше функцій. Основний функціонал показаний на кнопці, додаткові можливості – над нею (зображені різними кольорами). Інженерний калькулятор рівняння також відрізняється великою розрядністю, що дозволяє оперувати великими числами.

      Найкращий калькулятор для інженерів здатен виконувати кілька сотень операцій.

      Крім базових обчислень, пристрій дозволяє проводити:

      • розрахунок тригонометричних функцій;
      • розрахунок логарифмічних функцій;
      • зворотній підрахунок;
      • обчислення експоненціальних функцій різних ступенів;
      • інші складні математичні операції.

      Виробники пропонують купити науковий калькулятор зі спеціальним типом дисплею, на якому можна будувати графіки із застосуванням прямокутної чи полярної системи координат. Окремі моделі можуть мати пам’ять, функцію друку, можливість підключення до комп’ютера та інші особливості.

      Який вибрати інженерний калькулятор, залежить від потреб спеціаліста. Чим складніші потрібно проводити розрахунки, тим із ширшим функціоналом треба купувати пристрій. Однак важливо розуміти, що кількість функцій впливає і на вартість приладу.

      Де купити калькулятор в Україні?

      Калькулятор для магазину чи для школи можна придбати в будь-якій торговій точці, де продають канцелярське приладдя – з цим проблем не виникне. А ось, де купити калькулятор із додатковими функціями для бухгалтера чи інженера, знають не всі. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує замовити за вигідними цінами прості та складні обчислювальні пристрої, різноманітне настільне приладдя та інші товари для офісу.

      Придбати будь-яке офісне приладдя, зокрема калькулятори, можна з доставкою по всій Україні. Мі відправляємо замовлення у Львів, Київ, Чернівці, Стрий, Самбір, Дрогобич, Луцьк, Одесу, Червоноград, Вінницю, Черкаси, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне та інші міста.

      Самостійно забрати замовлені засоби для роботи та навчання можна в наших магазинах у Львові, Стрию, Дрогобичі, Луцьку, Самборі та Червонограді. В інші населені пункти – Київ, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінницю, Черкаси й не тільки – ми відправляємо товари транспортними компаніями.

      Поширені запитання

      ✅ Скільки коштують недорогі калькулятори?

      У нашому інтернет-магазині можна недорого купити такі моделі калькуляторів:

      ✅ Які є моделі кишенькових калькуляторів?

      ✅ За якою ціною можна купити настільний калькулятор?

      Ми пропонуємо такі моделі настільних калькуляторів для роботи та навчання:

      ✅ Які моделі 14-16-розрядних калькуляторів є у вашому інтернет-магазині?

      В інтернет-магазині «Час-Пік» представлені такі 14-розрядні та 16-розрядні моделі калькуляторів: