0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 60 з 63 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість розрядів:
   Вид:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Кількість розрядів:

   Вид:

   Відобразити ще товари (3)

   Сьогодні важко уявити сучасний робочий стіл офісного працівника престижної організації без якісного калькулятора. Це – не тільки обчислювальний механізм, який дозволяє швидко вирішувати навіть найскладніші алгебраїчні рівняння, це економія часу та гарантія точних і своєчасних підрахунків. В епоху кібер-розвитку, саме калькулятор значно спрощує не тільки виконання складних математичних завдань для студентів вищих навчальних закладів, але й полегшує роботу працівникам різних підрозділів компанії. Розрахувати курс валют, порахувати відсоток – справа кількох секунд з цим пристроєм.

   Перші згадки про різні методи обчислення зафіксовані ще в 150 році до нашої ери. Прототипом калькулятора виступав антикітерський механізм, який з легкістю виконував такі операції, як додавання, віднімання та ділення. Вже в 1643 році французький учений Блез Паскаль винайшов арифметичну машину. А в 1673 році був створений перший калькулятор Лейбніца. Завдяки зручності у використанні та точності обчислень було впроваджено перше серійне виробництво калькуляторів ANITA MK VIII в 1961 році.

   Сьогодні, кращі виробники з кожним роком вдосконалюють не лише технічні характеристики та швидкість обчислення складних математичних операцій, але пропонують оригінальні дизайнерські рішення для цих приладів.

   Які бувають види калькуляторів

   Класифікація калькуляторів відбувається за сферою застосування. Розрізняють:

   • Найпростіший
   • Бухгалтерський
   • Науковий (інженерний)
   • Фінансовий

   Сучасні калькулятори не тільки виступають гарантом точного й максимально швидкого обчислення, але й адаптовані до програмування. Програмовані калькулятори дають можливість виконати найскладніші розрахунки, завдяки раніше закладеною програмою. Відомі фірми також створюють моделі графічних калькуляторів, що підтримують побудову графіків будь-якої складності.

   Калькулятор може бути настільним або кишеньковим, у залежності від цільового призначення. Окремі моделі оснащені спеціальними інтерфейсами для швидкого підключення до ПК.

   Купити калькулятор точний та надійний Ви можете у даному розділі каталогу нашого інтернет-магазину. Або ж відвідайте спеціалізований канцелярський магазин «Час-Пік». Наш асортимент калькуляторів представлений продукцією відомих виробників, різного виду та формату.