0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 47 з 47 товарів

  Фільтри

   Торгова марка:

   Виріб:

   Кількість розрядів:

   Вид:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Кількість розрядів:

   Вид:

   1

   Сьогодні важко уявити сучасний робочий стіл офісного працівника престижної організації без якісного калькулятора. Це – не тільки обчислювальний механізм, який дозволяє швидко вирішувати навіть найскладніші алгебраїчні рівняння, це економія часу та гарантія точних і своєчасних підрахунків. В епоху кібер-розвитку, саме калькулятор значно спрощує не тільки виконання складних математичних завдань для студентів вищих навчальних закладів, але й полегшує роботу працівникам різних підрозділів компанії. Розрахувати курс валют, порахувати відсоток – справа кількох секунд з цим пристроєм.

   Перші згадки про різні методи обчислення зафіксовані ще в 150 році до нашої ери. Прототипом калькулятора виступав антикітерський механізм, який з легкістю виконував такі операції, як додавання, віднімання та ділення. Вже в 1643 році французький учений Блез Паскаль винайшов арифметичну машину. А в 1673 році був створений перший калькулятор Лейбніца. Завдяки зручності у використанні та точності обчислень було впроваджено перше серійне виробництво калькуляторів ANITA MK VIII в 1961 році.

   Сьогодні, кращі виробники з кожним роком вдосконалюють не лише технічні характеристики та швидкість обчислення складних математичних операцій, але пропонують оригінальні дизайнерські рішення для цих приладів.

   Види калькуляторів

   Класифікація калькуляторів відбувається за сферою застосування. Розрізняють:

   • Найпростіший
   • Бухгалтерський
   • Науковий (інженерний)
   • Фінансовий

   Сучасні калькулятори не тільки виступають гарантом точного й максимально швидкого обчислення, але й адаптовані до програмування. Програмовані калькулятори дають можливість виконати найскладніші розрахунки, завдяки раніше закладеною програмою. Відомі фірми також створюють моделі графічних калькуляторів, що підтримують побудову графіків будь-якої складності.

   Калькулятор може бути настільним або кишеньковим, у залежності від цільового призначення. Окремі моделі оснащені спеціальними інтерфейсами для швидкого підключення до ПК.

   Купити калькулятор точний та надійний Ви можете у даному розділі каталогу нашого інтернет-магазину. Або ж відвідайте спеціалізований канцелярський магазин «Час-Пік». Наш асортимент калькуляторів представлений продукцією відомих виробників, різного виду та формату.