0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 11 з 11 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Скоба Eagle до степлера металева 24/6 1000 штук у пачці TY1008
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   5.36
   1

   Діловодство – важлива сфера діяльності на кожному підприємстві чи організації. Ця робота вимагає неабиякої уважності. Для її успішного здійснення потрібно дотримуватись порядку з документацією. Організувати папери Вам допоможуть призначені для цього канцтовари.

   Скоби для степлера у роботі з документами

   Впорядкування документів доцільно здійснювати після оформлення їх належним чином. Якщо вони складаються з кількох аркушів, їх потрібно прошити. Використати степлер – найпростіше рішення. Цей пристрій доступний, компактний та зручний. Скоба – єдиний розхідним матеріалом для нього. Це – мініатюрний виріб зі спеціального рифленого оцинкованого заліза. Для її виготовлення використовують також мідь та сталь. Якісні скоби потужні та мають загострені ніжки для легшого прошивання відповідної кількості аркушів. Чим легше відбуватиметься процес зшивання, тим довше та краще працюватиме степлер. Гострі ніжки також роблять менш помітний отвір у папері, відтак забезпечує охайний вигляд документа.

   Види скоб для канцелярського степлера

   Вони відрізняються за розміром. Купуючи нові – зверніть увагу на модель степлера. Потужні, з більшою довжиною кріплення призначені для зшивання великої кількості аркушів. Для більшості офісних степлерів середнього розміру та потужності підійдуть скоби № 24 та № 26. Делікатні № 10 можуть впоратись тільки зі скріпленням кількох аркушів. Вони краще підійдуть для паперу з невеликою щільністю. Існують також потужні скоби № 23, що призначені для великих степлерів.

   Сьогодні можна знайти скоби не тільки відмінні за розміром та потужністю, але й за кольором. Кольорове покриття додасть прошитим документам естетичного та креативного вигляду, або ж доповнить корпоративний стиль.

   Купити степлери, скоби до них та усе необхідне приладдя для офісу та школи Ви можете в магазинах компанії «Час-Пік» та у відповідному розділі каталогу нашого інтернет магазину.