0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 8 з 8 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір скоби:
   Країна виробник:
   1

   Канцелярська скоба — корисне приладдя для діловодства. З її допомогою можна швидко скріпити документи та інші робочі матеріали. Інтернет-магазин «Час-Пік» — місце, де ви можете купити канцелярські скоби для степлера, ціна яких є більш ніж вигідною.

   Скоби до степлера — незамінний витратний матеріал

   Степлер — популярний офісний аксесуар. Однак від нього зовсім немає користі, якщо в інструменті відсутні металеві скоби. Саме скоби для канцелярського степлера виконують основну функцію — скріплюють друковані матеріали. Вони досить непомітні та при цьому надійно утримують листи разом.

   Скоби для степлера дозволяють розсортувати документацію за категоріями, зібрати пакет документів для клієнта, скріпити матеріал презентації з певної теми, підготувати маршрутні листи тощо. Ви можете бути впевнені, що жоден аркуш із цієї стопки не загубиться.

   Один із плюсів скоби до степлера — ціна. Це канцелярське приладдя продається за доступною вартістю, що дозволяє постійно систематизувати документи з мінімальним бюджетом для цього завдання.

   Як правильно вибрати скоби для степлера в «Час-Пік»

   Якщо вам знадобилися скоби до степлера, при цьому сам інструмент для скріплення паперових аркушів у вас є, вам потрібно розібратися, як правильно вибрати витратні матеріали для нього. У нашому інтернет-магазині представлені кілька видів канцелярського приладдя. Розкажемо про основні критерії вибору скоб.

   Розмір — типи скоб

   Усі металеві скоби для степлера для канцелярських потреб мають однакову П-подібну форму. Розміри скоб для інструменту можуть бути різними.

   Упаковки зі скобами зазвичай мають подвійне маркування. На них вказуються кількість і розмір виробу. Останній позначається через дріб, наприклад, тип скоби — 26/6. Тут 26 вказує на кількість скоб в одному дюймі, а 6 на висоту ніжки в міліметрах. Ширина скоби переважно стандартна. Чим менше скоб на 1 дюйм, тим товстішим буде дріт, з якого виготовлені скоби для канцелярського степлера.

   Якщо ви ще не купили степлер, то в питанні, як вибрати скоби для нього, ви можете орієнтуватися на кількість аркушів, які потрібно буде скріплювати.

   Ось такі можна купити скоби для степлера — типи:

   • скоби для степлера 10 мм — скріплюють від 2 до 20 аркушів;
   • 24/6 — від 2 до 30 аркушів;
   • 23/8 та 24/8 — від 30 до 50 аркушів;
   • 23/10 — від 50 до 70 аркушів;
   • 23/13 — від 70 до 100 аркушів;
   • 23/15 — від 100 до 120 аркушів;
   • 23/17 — від 120 до 140 аркушів;
   • 23/20 — від 140 до 170 аркушів;
   • 23/23 — від 170 до 200 аркушів.

   За цим списком набагато легше вибрати підхожі скоби для степлера: розміри розхідників повинні підходити під конкретну модель інструменту. Інакше його робота може бути ускладнена. Якщо скоби застрягають і не виходять, вони занадто товсті для наявного пристрою. Дужки можуть також проскакувати відразу по дві — це вказує на те, що вони занадто тонкі.

   Кількість

   Для степлера скоби найчастіше продаються упаковками по 1000 штук. Вони упаковані в компактні картонні коробочки, які забезпечують зручне використання. Якщо ви часто користуєтеся степлером для роботи, цієї кількості вистачить на довгий час.

   Скоби до степлера: переваги покупки

   Якщо ви виконуєте звичайну офісну роботу з документами, наприклад, скріплюєте податкову накладну й акт виконаних робіт або інші папери в невеликій кількості, вам необов'язково підходити серйозно до вибору степлера й витратних матеріалів до нього. У такому випадку слід використовувати стандартні засоби для скріплення.

   Така скоба для паперу має свої переваги:

   • надійне скріплення паперу;
   • може скріплювати одночасно до 20 аркушів;
   • коштує зовсім недорого;
   • вистачає надовго;
   • за потреби можна видалити за допомогою антистеплера.

   Як купити скоби для степлера з доставкою по Україні

   Купити скоби до степлера від перевірених виробників можна в нашому інтернет-магазині в широкому виборі. Замовити канцтовари та обладнання для офісу можна з доставленням по Україні: у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ, Рівне, Черкаси, Тернопіль, Чернівці, Червоноград, Самбір, Стрий, Дрогобич і не тільки. Просто вкажіть, куди вам доставити скоби для канцелярського степлера.

   Якщо вам потрібні якісні скоби для степлера, ціна яких буде вигідною, ви можете придбати аксесуари для офісної роботи і в наших фізичних магазинах. Купити скоби для степлерів у «Час-Пік» можна у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Дрогобичі та Червонограді. Тут можна самостійно забрати замовлені онлайн товари для роботи. До інших населених пунктів продукцію доставлять транспортні компанії.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштують скоби для канцелярського степлера?