0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 10 з 10 товарів

1

В сучасному офісі дуже важливим є акуратність ведення діловодства. Робота з документами потребує максимальної уважності та правильного скріплення важливих доповідей або звітів. Для додання респектабельного зовнішнього вигляду певній кількості документів використовують степлер. Ефективна і довговічна робота степлера залежить від якості скоб. Правильно вибрані скоби забезпечують надійність та швидкість скріплення бажаних аркушів паперу.

Скоби - це мініатюрний виріб із спеціального рифленого оцинкованого заліза, основним завданням якого є швидке скріплення аркушів за допомогою степлера. Матеріалами для скоб є мідь, сталь або залізо. Так само пропонуються скоби з мідним покриттям. Якість і розмір скоби залежить від загострених ніжок і довжини кріплення. Більш щільні і потужні скоби здатні скріплювати великий обсяг паперу, а скоби мініатюрні призначені для скріплення невеликої кількості аркушів.

При виборі нових скоб важливо звернути увагу на загостреність ніжок, так як саме цей фактор є гарантією акуратного і безперешкодного скріплення документів. Крім того, саме від якості скоб залежить ефективність і довговічність роботи самого степлера. Пристрій у поєднанні з відповідними якісними скобами є не тільки функціональним, але і довговічним. В залежності від розміру степлера, підбираються скоби потрібного діаметру. Для великих степлерів використовується скоба №23, а для маленьких найбільш актуальною буде скоба № 10. Особливою популярністю користуються скоби № 26 і №24, які відмінно підійдуть до офісного степлера середніх розмірів. Крім того, існують спеціальні мініатюрні скоби, які найбільш зручні для скріплення квитанцій. Для використання електричного степлера варто придбати більш потужні скоби, які зовні нагадують офісні, але здатні витримувати прямий електричний удар.

Сучасні скоби бувають не тільки різних діаметрів і виготовляються з різних матеріалів, але і відрізняються різними кольорами. Перевагою різнокольорових скоб є можливість швидко відшукати на робочому столі необхідний документ. Купити міцні та якісні скоби різних діаметрів і на будь-який смак Ви зможете в спеціалізованих канцтоварних магазинах «Час-Пік». Ми гарантуємо високу якість скоб, оперативну доставку і зручну систему знижок.