0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 88 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Вид:
   Розмір:
   Колір:
   Торгова марка:
   Довжина:
   Кількість листів:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Вид:
   Розмір:
   Колір:
   Торгова марка:
   Довжина:
   Кількість листів:

   Відобразити ще товари (40)

   Клейка стрічка має широкий спектр застосування. Завдяки простоті користування вона набула неабиякої популярності, стала незмінною в побуті та роботі.

   Види клейкої стрічки

   У залежності від сфери застосування її поділяють на види:

   1. Канцелярська

   2. Пакувальна

   3. Декоративна

   4. Малярська

   • Канцелярська клейка стрічка виготовляється з поліпропілену з клейовим шаром. Зазвичай він прозорий, має глянцеву або матову поверхню. Такі варіанти найбільш поширені та практичні, хоча є також кольорові. Випускається вона невеликими рулонами шириною до 25 мм та довжиною до 30 м. Її товщина не перевищує 40 мкм.  

   Канцелярська клейка стрічка підійде для склеювання паперів невеликого формату, розірваного аркуша чи купюри. Корисною буде вона у різного роду заняттях творчістю, у пакуванні подарунків, створенні квіткових композицій, приклеюванні оголошень, плакатів чи постерів тощо.

   • Пакувальна клейка стрічка призначена для склеювання картонних ящиків, коробок чи пакетів. Це – річ першої потреби на кожному складі, у службі кур'єрської доставки чи на підприємстві, де потрібно запаковувати продукцію чи товари. Корисною буде вона у побуті, незмінною при переїзді. Вона розрахована для використання на більших об’єктах, відтак її ширина зазвичай становить від 45 мм, а довжина – не менше 20 м.
   • Декоративна клейка стрічка використовується у різних видах рукоділля. Найчастіше у скрапбукінгу та оздобленні листівок. Її особливість – зовнішній вигляд: зображення, візерунки, надписи, блискітки.
   • Малярська клейка стрічка застосовується у будівництві та ремонті. З її допомогою при фарбуванні чи лакуванні розмежовують поверхні. Вона підходить для дерева, пластику, металу та скла. Основна особливість цього виду клейкої стрічки у тому, що вона легко знімається, не залишає слідів та не пошкоджує поверхню.
   • Двостороння клейка стрічка може з легкістю скріплювати предмети чи їх частини.  Вона ідеально підійде для приклеювання плакатів, фотографій, а також для виконання робіт у різних техніках рукоділля.

   Проблема, що регулярно виникає з клейкою стрічкою – знайти край та чим її відрізати. Допомогти може спеціальне пристосування – диспенсер. Розмістивши у нього рулон клейкої стрічки Ви з легкість зможете приклеїти потрібний відрізок.

   Спеціальний пістолет для пакувальної клейкої стрічки суттєво полегшує та прискорює процес пакування.

   У даному розділі нашого інтернет-магазину Ви також можете купити стрейч плівку.

   Що таке стрейч плівка?

   Це – надійний та ефективний спосіб пакування. Її властивість розтягуватись дає можливість покривати об’єкти різних форм та фактур. Вона здатна створювати надійну фіксацію вантажу на піддонах, а також захищає його від пошкодження та забруднення.

   Щоб купити клейку стрічку чи стрейч плівку, завітайте в канцелярський магазин «Час-Пік». Також Ви можете усі необхідні канцтовари замовити з доставкою на сайті нашого інтернет-магазину.