0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Клейка стрічка, стрейч плівка купити, ціна

Показано: 60 з 86 товарів

12

Клей-стрічки, стрейч-плівки, а так само спеціальні пістолети для клейкої стрічки - це незамінні інструменти для продуктивної роботи офісних співробітників будь-якої організації. Такі пристосування значно спрощують, як робочий, так і навчальний процес і дозволяють підтримувати порядок у важливих документах і швидко упаковувати необхідну продукцію.

Клейка стрічка випускається у формі рулону і є відмінним помічником для проведення господарських робіт, а так само для довговічного склеювання предметів або для захисного покриття меблів. Варіанти застосування клей - стрічки широкі і дозволяють використання, як для hand-made професії, так і в якості допоміжного інструменту щоденної роботи офісного співробітника.

Для компаній, які займаються виробництвом або розповсюдженням стрейч - плівки, є просто незамінним інструментом для швидкої упаковки товарів. Стрейч - плівка являє собою спеціальний розтягується матеріал, який зберігає респектабельний вид вантажу під час транспортування. Такий матеріал відрізняється високою міцністю, гнучкістю і прозорістю і є перспективним і сучасним методом упаковки.

Пістолет для клейкої стрічки - це гарантія швидкого і якісного перевезення офісних меблів або об'ємних товарів. Такий інструмент допомагає швидко упаковувати предмети і значно скорочує час на транспортування речей. Сучасний диспенсер прискорює процес наклейки пакувальної стрічки, а гвинт для регулювання натягнення запобігає її розмотуванню. Зручний дизайн в поєднанні з вбудованим спеціалізованим ножем дозволяє легко відрізати стрічку в необхідному місці і максимально швидко упакувати будь-яку кількість товарів.

Придбати високоякісні клей - стрічки, стрейч - плівки, а також пістолети для клейкої стрічки Ви зможете звернувшись в спеціалізовані канцтоварні магазини Час-Пік. Ми турбуємося про наших клієнтів, тому надаємо оперативну доставку, канцтоварну продукцію високої якості, і тільки доступні ціни.