0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 56 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Вид:
   Розмір:
   Колір:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Довжина:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Вид:
   Розмір:
   Колір:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Довжина:

   Відобразити ще товари (16)

   Клейка стрічка та стрейч-плівка широко використовується як у виробничих масштабах, так і в побуті. Запакувати коробку, захистити поверхню від забруднення, приклеїти декор, провести герметизацію – все це можна виконати, використовуючи вказані види продукції. Недорого купити скотч і стретч-плівку можна в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Клейкі стрічки та стрейч-плівка в «Час-Пік»

   Стрічка клейка застосовується в багатьох сферах і для різних видів робіт. Її використовують підприємства з виробництва харчових продуктів, торговельні організації, транспортні компанії, кур’єрські служби, мережі магазинів тощо. Залежно від виду продукції стрічку можуть застосовувати при ремонтних роботах, на складах, на виробництвах.

   Прозора клейка стрічка дозволяє щось відремонтувати, закріпити або зберегти цілісність пакування з мінімальними фінансовими затратами. Якщо на неї нанесені рекламні написи, вона також допомагає привернути увагу потенційних клієнтів.

   Види клейкої стрічки

   Клейка стрічка підходить для великої кількості задач, тому її виготовляють в різноманітних модифікаціях.

   Є такі різновиди скотча:

   • канцелярський – клейка стрічка канцелярська доволі поширена й використовується для склеювання паперових аркушів, при цьому з одного боку в неї є липка поверхня, з іншого боку – гладкий прозорий або кольоровий матеріал;
   • пакувальний – це стрічка для пакування та заклеювання коробок, захисту посилок від несанкціонованого відкриття;
   • технічний – цей вид стрічки забезпечує найміцніше з’єднання, у цю ж категорію відноситься і двостороння клейка стрічка;
   • малярний – застосовується для тимчасового приклеювання, тому легко знімається, не залишаючи слідів клею на поверхні;
   • медичний – відомий як пластир і використовується для надання першої допомоги при різних пошкодженнях шкіри;
   • манікюрний – застосовується для оформлення манікюру і виглядає як невеликі кольорові смужки з блискучим покриттям;
   • декоративний – декоративна клейка стрічка може бути різного кольору, використовують її для оформлення букетів і подарунків, для створення прикрас і поробок;
   • захисний – виконаний у камуфляжному забарвленні й поширений серед мисливців і рибалок.

   За зовнішнім виглядом

   Купити клейку стрічку можна, орієнтуючись не тільки на її сферу застосування, а й на зовнішній вигляд.

   Прозора клейка стрічка: де застосовують

   Клейкі стрічки найчастіше представлені в прозорому варіанті, при цьому вони можуть бути тонкими чи широкими. Від розмірів скотча залежить те, яку площу він зможе покрити та з якими матеріалами може використовуватися:

   • вузька – стрічка шириною 5-35 мм склеює папір і тонкий картон;
   • стандартної ширини – виріб шириною 48-50 мм є універсальним і підходить для пакування малогабаритного вантажу, склеювання таких міцних матеріалів, як пластик, товстий картон, гофрокартон;
   • широка – скотч шириною 70-75 мм знадобиться для додаткової герметизації швів у посилках і пакування габаритних вантажів.

   Непомітна клейка стрічка вирізняється різними показниками міцності. Для побутових і офісних потреб можна використовувати виріб із міцністю 40 мкм. Для промислових і торгових цілей підійде показник 45 мкм. Для складських і транспортувальних задач краще купити прозору стрічку із клейким шаром міцністю 50 мкм.

   Кольорова клейка стрічка: де знадобиться

   Кольорова стрічка для оздоблення – різновид полімерного виробу з клейкою основою. Цей матеріал має доволі широку сферу застосування – від промислових цілей і логістики до створення поробок із дітьми та виконання домашніх робіт.

   Декоративна стрічка надає пакуванню незвичайного вигляду, виділяє його, допомагає розділяти різні продукти залежно від конкретного призначення та змісту коробки. Упакований із застосуванням кольорового скотча товар вигідно виділяється на фоні аналогічної продукції конкурентів.

   Клейка кольорова стрічка допомагає легко та просто маркувати різні товари, полегшує роботу персоналу при складанні коробок чи відвантаженні зі складу. Співробітникам набагато простіше та швидше орієнтуватися за кольором пакування, ніж за написами на них.

   Якщо Ви задумались, чи потрібна вам в офіс декоративна клейка стрічка, купити її можна для обліку документації. За її допомогою можна класифікувати теки з паперами за категоріями, темами, розділами, що надалі полегшить пошук документів.

   Вдома кольоровий скотч знадобиться для відновлення чи ремонту зламаних предметів з таким же кольором, як у стрічки. Також його використовують для декору приміщень, наприклад, під час прикрашання квартири до Нового року, дня народження чи іншого свята.

   Двостороння клейка стрічка: для чого використовується

   Якщо Вам треба купити двосторонню клейку стрічку, зверніть увагу на те, що вона буває різних видів залежно від використаного матеріалу. Двосторонній скотч без основи потрібно відразу після відривання приклеїти, інакше він деформується. Вироби з основою більш поширені та зручні в роботі.

   Вони бувають таких видів:

   • на паперовій основі – стрічка легко відривається і не потребує використання ножиць, застосовується в оздоблювальних роботах, для запечатування кореспонденції, при приклеюванні фото в альбом, при виготовленні сувенірів і поробок, у типографії тощо;
   • на тканинній основі – міцний і надійний варіант, який підходить для кріплення нерівних шорстких поверхонь, вертикального та горизонтального кріплення, наприклад, для приклеювання дзеркал, укладання лінолеуму та інших видів підлогового покриття;
   • на пропіленовій основі – ця стрічка клейка двостороння гарантує надійне зчеплення з твердими поверхнями, наприклад, зі склом і полімерами;
   • на спіненій основі – активно використовується у сфері будівництва та ремонту, наприклад, для кріплення предметів нестандартної форми, нерівних поверхонь, різних виробів з отворами.

   Застосування двосторонньої клейкої стрічки дійсно різноманітне – починаючи з робіт по дизайнерському оформленню та закінчуючи склеюванням металевих меблів і монтажем підвісних стель.

   За функціоналом

   За своїм функціоналом найбільший попит мають пакувальні, декоративні та канцелярські клейкі стрічки. При потребі купити таку продукцію варто розглянути її особливості більш детально.

   Пакувальна клейка стрічка: для чого потрібна

   У сфері пакування використовують різноманітні засоби, серед яких достойне місце займає пакувальна клейка стрічка. Вона має однаково високий попит, як і плівка стрейч і пакувальна «пухирчата» плівка. Пакувальний скотч виглядає як клейка стрічка, виготовлена з надміцного пропілену. На один бік нанесений клейкий шар, який і приклеює виріб до різних поверхонь. На ньому також може бути логотип компанії. У цьому випадку стрічку використовують одночасно для пакування, маркування продукції та додаткової реклами.

   У більшості випадків стрічку із клейким шаром використовують наступним чином:

   • для заклеювання легких коробок із гофрокартону;
   • для заклеювання картонних ящиків середнього розміру;
   • для обклеювання поліетиленових поверхонь;
   • для обклеювання важких ящиків, які попередньо обгорнули в папір чи поліетиленову плівку.

   Пакувальну стрічку можуть використовувати й не зовсім за призначенням, наприклад, для дрібного тимчасового ремонту, обклеювання вікон на зиму та інших побутових потреб.

   Декоративна клейка стрічка: для яких цілей використовується

   Професійні дизайнери та прихильники творчості знайшли широке застосування декоративній клейкій стрічці. Вона використовується в рукоділлі, при виготовленні поробок, для прикрашання інтер’єру: стін, меблів, вікон та ін. Спектр застосування настільки великий, що цей інструмент можна назвати універсальним.

   Декоративний скотч може бути напівпрозорим, глянсовим чи матовим, ажурним та нестандартної форми, з голографічними ефектами, малюнками, візерунками, блискітками. Широкий асортимент дозволяє знайти рішення для будь-яких цілей. Навіть якщо потрібна у великій кількості клейка стрічка, ціна приємно здивує, адже коштує вона відносно недорого.

   Декоративні стрічки з клейкою основою можна використовувати для прикрашання поробок, створення листівок і рамок для фотографій, для пакування подарунків. Якщо потрібно прикрасити кімнату до тематичної вечірки, ці атрибути теж будуть корисними. Такий декор здатен перетворити звичайні речі на яскраві святкові прикраси.

   Канцелярська клейка стрічка: користь і застосування

   Канцелярський скотч широко використовується в роботі з паперовими матеріалами. Він має високий рівень прозорості, міцності, надійності та довговічності. Це ідеальне рішення для склеювання будь-яких паперових виробів: карт, документів, книг, журналів тощо. Його майже не видно на папері, що надає склеєному предмету естетичного вигляду.

   Канцелярська клейка стрічка також використовується в декоративних та оформлювальних роботах. Вона допоможе непомітно прикріпити до стенда інформаційні матеріали чи закріпити декор в інтер’єрі приміщення. Стрічку застосовують і для збільшення захисту напису на поверхні наклейки, при пакуванні сувенірів, подарунків, квітів. Висока прозорість і міцність дозволяє використовувати скотч у ремонтних роботах.

   Монтажна клейка стрічка: для чого вона потрібна

   Монтажний скотч – це елемент для фіксації з поліетилену, поліпропілену, паперу, фольги чи тканини з липким клейким шаром з одного або з двох боків. Його випускають у рулоні, як і багато інших видів клейкої стрічки.

   Будівельна (монтажна) клейка стрічка може бути алюмінієвою, полівінілхлоридною, армованою, двосторонньою та сантехнічною. Залежно від різновиду вона вирішує конкретні задачі. Стрічка може знадобитися для теплоізоляційних робіт, при ремонті побутової техніки, у будівництві, для з’єднання стиків, при закріпленні важких предметів у висячому положенні, усуненні негерметичності в трубах тощо.

   Стрейч-плівка та її переваги

   Пакувальна плівка – це полотно з низько щільного лінійного поліетилену, змотане в рулон. Виріб використовують для пакування, зберігання, фасування, транспортування різноманітних товарів. Завдяки тому, що стрейч-плівка добре тягнеться та стискається, вона забезпечує надійну фіксацію, стійкість до механічних пошкоджень. Також вона потрібна для захисту від вологи та іншого негативного впливу зовнішнього середовища.

   Які переваги має стрейч-плівка:

   • стійкість до жирів – незамінна якість при фасуванні продуктів, у вмісті яких є жир;
   • запобігання утворенню конденсату – можна фасувати й гарячу продукцію; • стійкість до перепадів температур – плівка зберігає прозорість та естетичний вигляд;
   • клейкість – матеріал самостійно не розмотується, тому товар знаходиться в повній герметизації.

   Купити стрейч-плівку можна харчову або технічну. Першу використовують для пакування продуктів, напівфабрикатів, сирого м’яса тощо. Друга застосовується для непродовольчих товарів, для обмотки ящиків, жорсткої тари. Обидва варіанти досить універсальні в застосуванні. Плівка підходить для пакування гарячих, холодних і заморожених харчових продуктів, меблів, будівельних вантажів будь-якої ваги, поліграфічних матеріалів тощо.

   Де купити клейку стрічку та стрейч-плівку в Україні

   Якщо Вам потрібно купити клейку стрічку, стретч-плівку та інші засоби для пакування, товари для школи, дому та для офісу, інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує великий асортимент продукції за демократичними цінами. Каталог товарів постійно поповнюється новинками популярних брендів.

   Для кожного покупця доступна доставка по всій Україні. Будь-яку позицію можна замовити з доставленням у Львів, Київ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград та інші населені пункти, обравши певну транспортну компанію. У нас також є фізичні магазини, де можна забрати замовлення самостійно. Послуга доступна в наступних містах: Львів, Дрогобич, Луцьк, Самбір, Стрий, Червоноград. Подробиці можна дізнатися на сторінці «Доставка і оплата».

   Поширені запитання

   ✅ Які види стрейч-плівки можна купити у вашому інтернет-магазині?