0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 26 з 26 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Колір:
   Основа:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Об`єм:
   Колір:
   Основа:
   Країна виробник:
   1

   Штемпельна фарба призначена для того, щоб зафарбовувати кліше печатки або штампу та отримувати чіткий і яскравий відбиток на документах. Туш для печатки випускають у великому різноманітті варіантів, які відрізняються один від одного кольорами та іншими характеристиками. Однак важливо, щоб вона була якісною, адже від цього залежить чіткість відбитку. Інтернет-магазин «Час-Пік» надає можливість купити фарби для печаток і штампів бездоганної якості.

   Штемпельна фарба для печатки та штампів від«Час-Пік»

   Якщо компанія використовує датери, нумератори, штампи або печатки, значить, їй знадобиться також фарба штемпельна. З часом фарба у вбудованій або настільній штемпельній подушці закінчиться або висохне й доведеться заповнити її новою фарбувальною рідиною. Саме для заправки й потрібна фарба для печаток і штампів потрібного кольору.

   На сайті «Час-Пік» представлені штемпельні фарби від популярних виробників: Stanger, Noris, Trodat. Засоби на водній, масляній або спиртовій основі можна купити в пляшечках різного об’єму – від 25 до 50 мл. В асортименті є як стандартні кольори – синій, чорний, червоний, так і більш оригінальні, що не так часто використовуються, – фіолетовий, зелений, жовтий, гірчичний, коричневий, жовтогарячий, сірий.

   Фарбадля печатки може знадобитися як фізичним особам-підприємцям, так і дрібним або великим компаніям і в цілому всім, хто використовує в роботі штемпельні подушки для печаток, штампів і для нумераторів. Ці інструменти застосовують також лікарі, нотаріуси, адвокати та інші спеціалісти.

   Види штемпельних фарб

   Виробники пропонують купити штемпельну фарбу 3 основних видів. Це засоби для заправки печаток і штампів на водній, спиртовій і масляній основі. Кожен різновид продукції призначений для отримання відбитків на певному типу поверхні.

   На водній основі 

   Штемпельна фарба для печатокіз вмістом води знадобиться для офісу: саме офісні співробітники використовують її найчастіше. Вона ідеально підходитьдля паперів і схожих поверхонь, які добре вбирають у себе фарбувальну рідину.

   Фарба на основі води має наступні переваги:

   • підходить для автоматичних і ручних оснасток печаток, штампів, нумераторів, датерів;
   • можна заправити будь-які штемпельні подушки – як змінні (в автоматичних оснастках), так і настільні;
   • добре всотується в поверхню матеріалу;
   • невеликий час висихання, після не розмазується;
   • безпечно контактує з матеріалом кліше (полімером, гумою) й не руйнує його;
   • постійна кольорова палітра – синій, чорний, червоний, зелений, фіолетовий;
   • випускається також у безбарвному ультрафіолетовому варіанті – такий відбиток неможливо побачити при денному світлі, він стає помітним у процесі опромінення ультрафіолетовими променями.

   Якщо вам потрібна водна фарба для штампів, купити її можна за різною ціною: діапазон вартості широкий. У «Час-Пік» ціни на фарби для документів стартують від 15,75 грн.

   На спиртовій основі

   Штемпельна фарба з вмістом спирту призначена для поверхонь, які не здатні всотувати рідину. До таких можна віднести дерево, метал, скло, пластик, поліетилен, глянсовий папір.

   Фарба для штемпельних подушок із додаванням спирту відрізняється такими перевагами:

   • миттєво випаровується після проставляння відбитку – від 12 до 60 секунд;
   • після висихання не змазується;
   • робить чіткі та стійкі відбитки на матеріалах із відповідною поверхнею;
   • представлена стандартними кольорами або в невидимому ультрафіолетовому варіанті.

   Важливо зазначити, якщо штемпельна продукція має кліше з фотополімеру, з нею не можна використовувати фарбу на спиртовій основі, оскільки остання може її зіпсувати. Пари спирту з часом здатні зруйнувати вказаний матеріал.

   Якщо вам потрібна спиртова фарба штемпельна, ціна її буде вищою за засоби на водній основі: вартість першої стартує зі 141,00 грн.

   На масляній основі

   Штемпельна фарба на масляній основі призначена для оснасток із металевим кліше та для нумераторів. Вона чудово підходить для маркування та нумерації продукції, документів та інших предметів.

   Масляна фарба для печаток і штемпелів має такі плюси:

   • підходить для проставляння відбитків на папері, квитках, етикетках, паперовому пакуванні;
   • глибоко проникає в структуру матеріалу;
   • швидко сохне після нанесення відбитку – в середньому 15 секунд;
   • стійка – видалити проставлений відбиток майже неможливо;
   • безпечний склад без шкідливих компонентів.

   Фарба на масляній основі досить дорога: на нашому сайті її можна купити за 154,35 грн за пляшечку об’ємом 25 мл.

   Як купити штемпельну фарбу для печаток і штампів із доставкою по Україні

   Якщо Вам знадобилась якісна штемпельна фарба, купити її за вигідними цінами можна в нашому інтернет-магазині. У нас також представлені оснастки та аксесуари для печаток, письмове приладдя й інші товари дляофісних і складських працівників.

   Усю продукцію можна замовити з доставленням по Україні. Ви можете купити товари з відправленням у Київ, Львів, Луцьк, Черкаси, Вінницю, Рівне, Тернопіль, Харків, Івано-Франківськ, Чернівці, Суми, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. У нас також є фізичні магазини, в яких можна купити офісні канцтовари та іншу продукцію. Вони працюють у Львові, Луцьку, Дрогобичі, Самборі, Червонограді та Стрию. У цих торгових точках є послуга самовивозу товару, замовленого на сайті.

   Поширені запитання

   ✅ За якою ціною можна купити фарбу для печаток і штампів на водній основі?

   ✅ Яку можна купити масляну фарбу для металевого кліше?