0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 245 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кількість розрядів:
   Діаметр:
   Колір:
   Об`єм:
   Основа:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кількість розрядів:
   Діаметр:
   Колір:
   Об`єм:
   Основа:
   Оснащення Trodat Printy до штампу 38 х 14 мм "Значно краще", пластик, корпус асорті 4911 Р4
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   274.50
   Датер Trodat стрічковий 3 мм 1000 укр
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   158.10

   Відобразити ще товари (40)

   Жоден договір чи податкова накладна не вважається дійсним, якщо на ньому не стоїть печатка. На підприємстві неможливо обходитися без штемпельної продукції: печатки, штампи, нумератори, датери використовують спеціалісти для різних цілей. Для довговічної та надійної роботи потрібна і якісна фурнітура для печаток. Усе необхідне можна купити в інтернет-магазині «Час-Пік».

   Штемпельна продукція: подушки для печаток, фарби та чорнило для печаток і штампів

   Враховуючи різноманітні вимоги бізнесу, асортимент штемпельної продукції включає в себе велику кількість пристроїв, призначених для діловодства. Бухгалтери, керівники, секретарі, кадровики та інші спеціалісти активно використовують печатки та штампи. Для повноцінної роботи обладнання знадобляться також штемпельні подушки для печаток, фарба та чорнило для печаток і штампів. Розглянемо докладніше види, розміри та інші характеристики цих товарів.

   Штемпельні подушки для печаток: види, форма, розміри

   Подушка для штампа чи печатки – обов’язковий атрибут будь-якої штемпельної продукції. Її просочують барвником для створення якісного відбитка. Від якості фарби та самої подушки залежать чіткість відбитка та кількість його копій.

   Виробники пропонують два основних види подушок:

   • змінна штемпельна подушка – використовується в автоматичних різновидах печаток. По закінченню терміну експлуатації її легко замінити на нову. Моделі відрізняються між собою розмірами, формою, кольором фарби. Випускають двокольорові та безбарвні подушки. Розмір і форму виробу потрібно вибирати залежно від характеристик оснастки;
   • подушка штемпельна настільна – цей різновид використовують із ручними печатками. Якщо вибрати якісну подушку та барвник, відбиток вийде рівним, з чіткими краями, не буде розтікатися. Настільні види мають велику палітру відтінків: синій, червоний, зелений, чорний, безбарвний.

   Подушка для штампа чи печатки може виготовлятися на воді для створення відбитків на документах та іншій паперовій продукції. Вироби, зроблені на основі спирту, призначені для отримання відбитків на дереві, склі, металі.

   Подушечки можуть мати різний розмір і форму з урахуванням формату штампу. Штемпельна подушка для круглої печатки має круглу або овальну форму, однак може бути і прямокутною, якщо мова йде про настільний варіант. Прямокутні змінні моделі застосовують також для штампів. Пристрої комплектують пластиковою основою, яка збільшує термін служби подушки. Щоб штемпельна продукція прослужила довго, варто потурбуватися про наявність спеціального футляра для печаток для правильного зберігання та транспортування.

   Чорнило для печатки та штампів: види та особливості

   Настільна та змінна подушка для печатки служить довго й гарантує якісні відбитки, якщо своєчасно турбуватися про її заправку фарбою. Купити штемпельну фарбу для печаток можна в кількох варіантах залежно від різновиду основи:

   • на воді – фарба для штампів на водній основі підходить для стандартних видів штемпельної продукції і використовується для документів. Палітра кольорів барвника на основі води дуже велика – від традиційних чорних і синіх відтінків до нестандартних фіолетового, бірюзового, зеленого та інших. Флакон зазвичай має фасування від 25 до 50 мл;
   • на спирту – чорнило для заправки печаток, виготовлене на спиртовій основі, використовується, коли потрібно поставити відбиток на скляному, фарфоровому, металевому чи дерев’яному виробі. Воно висихає миттєво – за 1-3 секунди. Кольорова палітра досить скромна через вузьку сферу застосування: червоний, чорний, синій, зелений і білий. Таку фарбу потрібно використовувати тільки з тими видами кліше, матеріал яких стійкий до впливу спирту;
   • на олії – штемпельна фарба на олійній основі має схожі характеристики зі спиртовим чорнилом. Але в цьому випадку виробники пропонують ширший асортимент кольорів. Ще одна перевага – відсутність різкого запаху;
   • ультрафіолетова – це чорнило для штампів на водній основі, що швидко висихає та застосовується для різних прихованих міток на документах і бланках. Такі штампи можна побачити в нічних клубах, розважальних центрах і в музеях: відбиток робиться прямо на руці й помітний тільки при спеціальному освітленні.
   • Для паперів простіше за все придбати перманентне чорнило на водній основі. Якщо потрібно проставити відбитки на поліетилені, дереві чи металі, фарба штемпельна на спиртовій основі – оптимальний варіант. І ті, і інші види чорнила можна знайти в торгових марок Trodat, Stanger, Noris, Klerk.

   Де купити подушку для печатки та чорнило для штампів в інтернеті

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна замовити якісне приладдя штемпельне та різноманітні товари для офісу з відправкою в будь-який населений пункт країни. У нас здійснюється доставка по всій Україні: ви можете замовити настільне приладдя та іншу продукцію у Львів, Київ, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Рівне, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Стрий, Самбір, Дрогобич, Червоноград і не тільки.

   Якщо вам терміново знадобилася подушка змінна для оснастки печатки чи будь-яке приладдя для діловодства, ви можете замовити їх на нашому сайті і в будь-який момент самостійно забрати з наших магазинів у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Стрию і Самборі. Доставка канцелярських товарів здійснюється також кур’єром. В інші міста – Київ, Вінницю, Рівне, Черкаси, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці – офісне приладдя відправляється за допомогою транспортних компаній.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує недорога змінна штемпельна подушка?

   У нашому інтернет-магазині можна купити змінну штемпельну подушку за демократичною ціною, наприклад:

   Подушка змінна Trodat для 4925,4925 Текст (асорті) 6/4925 – 30,00 грн.

   Подушка змінна Trodat для 4921 (асорті) 6/4921 – 33,00 грн.

   Подушка змінна Trodat до 46019, 46119, колір синій 6/46019 – 39,00 грн.

   Подушка змінна Trodat для 4911‚ 4951‚ 4822‚ 4846‚ 4820 синя 6/4911 синя – 39,00 грн.

   ✅ За якою ціною можна придбати футляр для печатки?