0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 79 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Колір:
   Торгова марка:
   Кількість розрядів:
   Діаметр:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Колір:
   Торгова марка:
   Кількість розрядів:
   Діаметр:

   Відобразити ще товари (39)

   Що таке штемпельна подушка?

   Штемпельна подушка – це змінний картридж, який призначений для фарбування відбитка в автоматичній оснастці. Її матеріал утримує чорнило печатки, та забезпечує його подачу при відтиску. Зазвичай однієї її заправки вистачає на близько 5 тисяч відбитків.

   Виробники рекомендують не заправляти штемпельні подушки, а міняти їх на нові, оскільки пропоновані для заправки фарби призначені для природного вбирання в подушку, а не під тиском. Відрізняється процес їх виготовлення, а також – хімічний склад. Тому, ймовірніше за все, заправлена подушка висохне швидше, або ж кількість проставлених відбитків буде істотно меншою. Окрім того, Вам, на відміну від промислового дозатора, що заправляє подушку, не вдасться настільки рівномірно розподілити фарбу по всій поверхні.

   Чим заправляти штемпельну подушку?

   Якщо Вам потрібно купити штемпельну фарбу, варто пам’ятати, що її хімічний склад може вступати в реакцію з матеріалом подушки та кліше. Існує велика ймовірність того, що вона зіпсує печатку. Одні види фарб можуть спричинити затвердіння подушки, інші ж навпаки – розчинити її та кліше. Наполегливо рекомендуємо не використовувати для заправки штемпельної подушки невідомі вам фарби сумнівного виробництва. Пропонуємо штемпельні подушки та фарби провідних виробників даної сфери. Їх продукція відповідає усім міжнародним стандартам та гарантує Вам високу якість.

   Всі штемпельні подушки знаходяться в щільно закритих пластикових коробочках, які не дозволяють фарбам сохнути та випаровуватися.

   Футляр для зберігання печатки

   Мабуть, не варто черговий раз наголошувати на значенні печатки у діяльності кожного підприємства чи установи. Без неї не набуде чинності жоден важливий документ. Доцільно подбати про те, щоб печатка мала якісну та надійну фурнітуру, заправлялась кращими фарбами, а також була захищена від негативного зовнішнього впливу та різного роду механічних пошкоджень. Тут у пригоді стане футляр. Незмінним він буде у тому випадку, якщо печатку регулярно потрібно перевозити чи переносити. Для її безпечного транспортування неодмінно потрібно мати цей аксесуар. Футляр для печатки зазвичай виготовлений з текстилю, шкіри чи її замінника. Його матеріали призначенні захистити печатку у разі ударів, падінь чи від інших можливих механічних пошкоджень.

   Купити усю необхідну штемпельну продукцію Ви можете зробивши замовлення у нашому спеціалізованому інтернет-магазині канцтоварів «Час-Пік».