0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 95 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Колір:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Колір:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (40)

   Якщо ви використовуєте для роботи ручні печатки та штампи, для їх повноцінного функціонування вам знадобляться штемпельні подушки. Аксесуари для проставляння відбитків представлені у великому асортименті та підходять для різних типів штемпельної продукції. Якщо вам потрібна якісна та недорога штемпельна подушка, купити її пропонує наш інтернет-магазин «Час-Пік».

   Штемпельна подушка — матеріали для печаток

   Подушка для печатки призначена для змочування кліше фарбою певного кольору. Це дозволяє отримати чіткий і насичений відбиток на документах та інших важливих друкованих матеріалах.

   Оснащення для печаток можуть знадобитися адміністраторам, бухгалтерам, нотаріусам, юристам, лікарям та іншим фахівцям. Подушки можуть бути різного розміру та форми, виконуються у вигляді оснастки до великих печаток або як мобільний аксесуар для ручного штампу.

   Жодна компанія, юридичні особи та деякі фізичні особи не можуть обійтися без печаток і штампів. Тому попит на подушки для оснасток справді високий. Навіть якщо організація не використовує печатки у своїй діяльності, їй може знадобитися штамп для проставлення поштової адреси на кореспонденції. Для нього також потрібна штемпельна подушка змінна для печатки.

   Усе для печаток у «Час-Пік»

   Усе для діловодства, зокрема подушки та оснастки для печаток можна купити в нашому інтернет-магазині. У нас доступні до замовлення витратні матеріали для штампів відомих торгових марок — Trodat та Colop. Це якісні товари, що відрізняються довговічністю та надійністю. З ними ви можете бути впевнені в отриманні чітких відбитків на документах. Ось що можна замовити.

   Змінна подушка для штампа

   Автоматична печатка найчастіше продається вже в комплекті зі штемпельною подушкою. Але коли її термін експлуатації добігає кінця, відбитки стають нечіткими та погано видимими. У цій ситуації виріб можна заправити чорнилом. Але важливо зауважити, що виробники не радять самостійно заправляти подушку чорнилом, інакше це може негативно вплинути на якість відбитків. Досить складно рівномірно заповнити її фарбою, через що відбитки можуть стати неоднорідними.

   Щоб отримати якісні відбитки, найкраще повністю оновити деталь. Для цього знадобиться змінна штемпельна подушка для печатки відповідного розміру та форми. Купити такі інструменти для роботи можна на нашому сайті, дізнавшись потрібні характеристики виробу: габарити, форму, колір тощо.

   Якщо вам потрібна подушка змінна для печатки або штампа, купити її можна таких типів: прямокутна, кругла, пофарбована, незабарвлена. Аксесуар можна використовувати для печаток і штампів відповідного типу. Ресурс подушки розрахований приблизно на 5000 відбитків. Після цього її слід замінити.

   Нефарбована

   Штемпельна подушечка може просочуватися барвником будь-якого кольору. Найпоширеніший варіант — синій. Ви можете купити подушку для оснастки конкретного кольору або вибрати безбарвну модель. Незабарвлену можна самостійно заправити чорнилом потрібного кольору. Таке рішення підійде тим, хто знає, як правильно наповнювати подушки фарбою.

   Двоколірна

   В асортименті виробників є двоколірна чорнильна подушка для печатки. Вона залишає на документах двоколірний відбиток, наприклад, синьо-червоний. Найчастіше такі печатки мають кліше діаметром близько 40 мм.

   Такі печатки та штампи використовують компанії, які мають свій фірмовий стиль і хочуть відобразити його також у своїх печатках. Оскільки заправити двокольорове кліше трохи складніше, ніж стандартне, найкраще, коли використовується вже готова для застосування подушечка для печатки.

   Футляр для печатки

   Печатка та штемпельна подушка будуть служити довго та справно за умови правильного зберігання та транспортування. Для цього варто придбати спеціальний футляр для печатки. Це аксесуар, пошитий із шкірозамінника й має відповідну форму. Чохол може мати різний розмір залежно від габаритів виробу для проставлення відбитків.

   Якщо вам потрібна штемпельна подушка для печатки, купити її разом із футляром — правильне рішення. Так ви захистите виріб від механічних пошкоджень і подовжите його термін служби. Футляр також допомагає захистити одяг або інші речі від забруднення чорнильними фарбами. Аксесуар закривається на застібку-блискавку, тому оснащення для штампів і печаток надійно зберігатиметься в ньому.

   Штемпельна подушка для печатки: переваги покупки в «Час-Пік»

   Якщо вам потрібна подушка для печатки, купити її від перевіреного виробника ви можете в нашому інтернет-магазині. Ось основні причини зробити замовлення штемпельної продукції на нашому сайті:

   • ми продаємо продукцію високої якості від світових брендів TrodatіColop;
   • у нас представлений широкий асортимент товарів — губка для печатки та для штампу, незабарвлена ​​та пофарбована, однокольорова та двоколірна, прямокутна та кругла;
   • широкий ціновий діапазон дозволяє знайти виріб під свій бюджет — це може бути змінна або мобільна подушка для печатки, ціна на будь-які моделі є демократичною;
   • наші консультанти готові відповісти на будь-які питання щодо вибору штемпельної продукції;
   • ми надсилаємо товари для офісу по всій Україні.

   Як купити штемпельні подушки та футляр для печатки з доставкою по Україні

   Якщо вам знадобився футляр або губка для печатки, купити ці допоміжні матеріали за вигідною ціною можна на сайті «Час-Пік» з доставленням у будь-який населений пункт України. При замовленні зазначте, куди доставити потрібні товари. Ми надсилаємо продукцію в Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Луцьк, Тернопіль, Чернівці, Черкаси, Вінницю, Самбір, Стрий, Червоноград, Вінницю та інші міста.

   Якщо вам терміново потрібна штемпельна подушка для печатки або інші засоби для роботи, ви можете придбати все необхідне в нашому фізичному магазині. Також ви можете зробити замовлення на сайті, а забрати його самостійно в мережі «Час-Пік». Торгові точки доступні у Львові, Луцьку, Червонограді, Стрию, Дрогобичі та Самборі. До інших населених пунктів товари доставляють транспортні компанії.

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує змінна штемпельна подушка для печатки?

   Вартість штемпельної подушки залежить від торгової марки, її розміру, наявності фарби та інших особливостей, тому ціни на аксесуари різні:

   Подушка штемпельна Colop змінна E/R17 синя

   Подушка змінна Trodat для 4922 (асорті) 6/4922

   Подушка змінна Trodat до 4914 синя 6/4914 синя

   Подушка змінна Trodat до R50, нефарбована 6/R50

   ✅ Для чого потрібна штемпельна подушка?

   Без штемпельної подушки печатка або штамп не зможе проставити відбиток. Саме з нею стикається кліше, на якому залишаються чорнила, завдяки чому й виходить якісний і чіткий відбиток. Для різних типів печаток потрібні різні види подушок:

   Подушка змінна Trodat для 4911‚ 4951‚ 4822‚ 4846‚ 4820 нефарбована 6/4911

   Подушка змінна Trodat для 4912‚ 4952‚ 4812‚ 8952‚ 8902, чорна 6/4912 чорна

   Подушка змінна Trodat для 46040, 46140 нефарбована 6/46040

   Змінна подушка Reiner для 6 - розрядного нумератора чорна 00000200182-000

   ✅ Яку можна купити непофарбовану штемпельну подушку?

   Непофарбована штемпельна подушка самостійно заправляється чорнилами потрібного кольору. Ось такі моделі є в нашому інтернет-магазині:

   Подушка змінна Trodat до 4910‚ 4810, 4836 нефарбована 6/4910

   Подушка штемпельна Colop змінна, нефарбована Е/10

   Подушка змінна Trodat для 4913‚ 4953 нефарбована 6/4913

   Подушка змінна Trodat до 4929, 4729 нефарбована 6/4929