0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Візитниці | Картхолдери

Показано: 10 з 10 товарів

1

Для ділової людини візитниця - це незамінний аксесуар. Адже робота будь-якого успішного бізнесмена завжди пов'язана з діловими зустрічами, нарадами, поїздками або конференціями, які супроводжуються величезною кількістю нових знайомств.

Щоб не втратити зв'язок з людьми, співпраця з якими може бути корисним і вигідним, ми обмінюємося візитками. А якщо їх накопичується величезна кількість, без візитниці не обійтися.

Цей стильний аксесуар ділової не тільки гарантує, що всі необхідні контакти не будуть загублені, але і свідчить про Ваш імідж відповідальної людини та індивідуальний стиль. Саме тому так важливо купити візитницю, яка практична у використанні, буде вміщувати необхідну кількість візиток, і одночасно, має оригінальний привабливий дизайн.

Сьогодні вибір візитниць надзвичайно широкий. Вони можуть бути кишеньковими, що знаходяться при власнику завжди і скрізь, або настільними - великоформатними і більш місткими. Однак яку б візитницю Ви не вибрали, можете не сумніватися, вона неодмінно стане корисною і нарешті приведе в порядок всю контактну базу візиток, часом дещо розпорошених по всьому офісу.

Магазин «Час-Пік» пропонує як чоловічі, так і жіночі візитниці на будь-який смак. У нас Ви можете замовити та купити якісні візитниці різного розміру, кольору і матеріалу за вигідними та доступними цінами. В нашому асортименті як строгі, класичні візитниці, виконані в стриманому стилі, так і яскраві, молодіжні і жіночі - з цікавими принтами і малюнками. Візитниці від відомого виробника «Eco-Еagle», які ми продаємо Вам вже не один рік, користуються популярністю у покупців, адже саме вони мають ідеальне співвідношення ціна-якість.

Хочете купити стильну візитницю за оптимальну ціну? Звертайтеся в наш інтернет-магазин, і Ви неодмінно знайдете діловий аксесуар, який цілком і повністю відповідає вашому статусу, іміджу і побажанням. В нас Ви можете купити візитниці за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.