0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 10 з 10 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість карток:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість карток:
   Візитниця Eco-Eagle на 40 візиток 11 х 7,5 см TY2016-40
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   36.38
   1

   Що таке візитниця?

   Візитниця – альбом для зберігання візитних карток. Вона містить пластикові прозорі сторінки з кишеньками розміром зі стандартну візитку. Візитниця – незмінний аксесуар кожної ділової людини. Без неї не обійтись, якщо Ваша діяльність пов’язана з діловими зустрічами, поїздками, конференціями. Знайомство на таких заходах та налагодження комунікації не обходиться без обміну візитками. Оскільки не завжди є можливість та потреба одразу внести контакти особи до свого телефону, її візитку можна покласти у візитницю. Таким чином, у потрібний момент Ви зможете переглянути інформацію та контактні дані певної людини.

   Формати та види візитниць

   Перш за все зазначимо, що візитниці поділяються за призначенням: для зберігання власних візиток та візиток інших людей. Візитниця для своїх візитних карток може бути портативною (щоб завжди мати її при собі) та стаціонарною (встановлена на робочому столі, вході до установи, рецепції тощо). Такі варіанти можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Найбільш поширеними є пластик та метал. Варто пам’ятати, що візитниця – частина корпоративного стилю, складова її іміджу.

   Візитниця для зберігання візиток інших осіб має суттєво інший вигляд, та нагадує фотоальбом. Вона може бути кишеньковою, мати невеликий формат, або настільною великоформатною. Який варіант обрати? Вибір залежить від Ваших потреб. Однак візьміть до уваги, що цей практичний аксесуар буде також свідченням Вашого смаку та статусу. Шкіряна візитниця беззаперечно матиме представницький вигляд. Більш бюджетним, але не менш вишуканим буде варіант зі штучної шкіри.

   Де купити візитницю?

   Купити візитницю Ви можете у спеціалізованому магазині канцтоварів «Час-Пік». Також Ви можете замовити візитницю та інші необхідні для роботи канцтовари через інтернет-магазин з доставкою по Україні.