0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 9 з 9 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість карток:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість карток:
   Країна виробник:
   1

   Для зручного зберігання та швидкого пошуку певної візитки знадобиться кишенькова або настільна візитниця. Якщо карточок багато, можуть стати у пригоді додаткові вкладиші для візитниці. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити візитницю, що підходить і для візиток, і для зберігання банківських карт.

   Візитниці для візиток і карток в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Візитниця має просте та зрозуміле призначення – зберігання особистих та чужих візитних карточок. Якщо ви працюєте фотографом, репетитором, ріелтором, стилістом або іншим спеціалістом, який постійно користується картками з особистими даними, для вас буде корисним аксесуар для зберігання візиток. Він допомагає скласти правильне враження на інших людей, дотримуватися правил етикету, розказати про свої послуги та прорекламувати їх. У спеціальному аксесуарі зберігати картки у презентабельному вигляді буде набагато простіше.

   Не всі до кінця розуміють, що таке візитниця? Зовнішньо вона нагадує невеликий гаманець або книжечку. Усередині – прозорі вкладиші, розділені на секції під певну кількість карточок.

   Призначення та особливості візитниць

   Купити візитницю для ділової людини можна як для особистого користування – щоб роздавати потенційним клієнтам свої контактні дані, так і для зручного зберігання чужих контактів. Якщо по роботі вам доводиться стикатися з великою кількістю людей, візитниця настільна або кишенькова дозволить тримати їх контакти завжди під рукою.

   Візитниця-гаманець може використовуватися не лише для візиток партнерів чи клієнтів, а й для зберігання дисконтних карт магазинів, кредитних і дебетових пластикових карт різних банків. Якщо розсортувати картки за певними групами, потрібний екземпляр можна буде знайти всього за кілька секунд. Це набагато зручніше, ніж складати всі картки в гаманець.

   Візитниця на стіл зручна тим, що може за потреби «розширюватися». Для цього використовується запасний вкладиш, який має такий самий вигляд, як і внутрішній блок – це маленькі прозорі файли.

   Види візитниць

   В інтернет-магазині «Час-Пік» представлені візитниці для карток, які відрізняються матеріалом виготовлення, кількістю карточок, зовнішнім виглядом. Їх можна розділити за такими параметрами:

   • матеріал – найчастіше зустрічаються пластикові візитниці, хоча є варіанти також з обкладинкою зі шкірозамінника;
   • зовнішній вигляд – чоловічі візитниці зазвичай більш лаконічні, з гладкою обкладинкою, тоді як жіночі можуть мати і яскравий дизайн;
   • кількість карток – візитниця може вміщувати від 10 до 180 карточок, при цьому більшість моделей можна збільшувати, використовуючи запасні вкладиші;
   • скріплення – візитниця чоловіча або жіноча може бути склеєною, прошитою або на кільцях;
   • застосування – візитниці настільні використовують стаціонарно на робочому столі, тоді як кишенькові моделі відрізняються компактністю та мобільністю й легко вміщуються в кишеню або сумку.

   Візитниця для чужих візиток або особистих карток може мати різну вартість. Це залежить від торгової марки, виду матеріалу, кількості секцій та інших параметрів.

   Настільні візитниці: як можуть використовуватися

   Настільні обкладинки для візиток використовують як аксесуар на стіл керівника компанії або підрозділу. Це функціональна річ, яка дозволяє тримати під рукою контакти партнерів, клієнтів, співробітників, а також зберігати особисті візитні картки, щоб за потреби вручити одну з них відвідувачеві.

   Купити візитницю на стіл варто для розвитку бізнесу. Адже чим більше людей дізнається про фірму, тим більше в неї може з’явитися клієнтів. Такі аксесуари для зберігання карточок на робочому столі можуть використовуватися й не зовсім за прямим призначенням. Часто в них зберігають невеликі фото, листівки, різні документи. Компактна «книжечка» завжди зможе нагадати про приємну відпустку, про рідних та інші приємні моменти, якщо наповнити її маленькими світлинами.

   Настільні чохли для візиток займають зовсім мало місця на столі, але при цьому можуть вміщувати в себе десятки корисних контактів. Головне – не забувати регулярно розширювати її, купуючи новий вкладиш.

   Де купити візитниці в Україні?

   Якщо вас цікавить візитниця, купити її можна з доставленням по Україні в нашому інтернет-магазині. Великий вибір товарів постійно оновлюється та поповнюється новинками, серед яких є варіанти для особистого користування та для роботи. Замовити візитницю та місткий додатковий вкладиш можна з доставленням у Київ, Львів, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Чернівці, Вінницю, Луцьк, Черкаси, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич та ін.

   Купити візитниці чоловічі та інші товари для бізнесмена можна також у наших фізичних магазинах. Ви можете зробити замовлення онлайн та забрати продукцію самовивозом у цих же торгових точках. Вони розташовані в Луцьку, Львові, Дрогобичі, Червонограді, Стрию та Самборі. В інші населені пункти товар відправляється за допомогою транспортної компанії.

   Поширені запитання