0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Стругачка для олівців

Показано: 54 з 54 товарів

1

Точилка - це практичний і функціональний прилад, який забезпечує швидке і ефективне подточування олівців. Точилка є невід'ємною складовою стандартного комплекту канцтоварных пристосувань, як для офісних працівників, так і для школярів і студентів.

Еволюція розвитку точилки, як необхідного і практичного пристосування починається з давніх часів. До створення сучасної точилки олівці підточували ножем, що було дуже незручно. Пізніше, в 1838 році французький математик Бернард Лассимон запатентував першу точилку, а в Америці точилки з'явилися завдяки новим розробкам Уолтера К. Фостера в 1855 році. Такі прилади стали настільки популярними, що в 1917 році були створені спеціальні електричні точилки, які і сьогодні є незамінними помічниками для швидкого заточування олівців.

Сучасні точилки - це не тільки стильний дизайн і комплектуючі матеріали високої якості, але і максимальна зручність в експлуатації. Деякі моделі точилок мають відразу декілька отворів залежно від діаметра підточуваного олівця, що значно економить час і дозволяє швидко впоратися з поставленим завданням. Крім того існують різні конструкції для підгострювання олівців.

В залежності від обсягів роботи розрізняють:

Ручні точилки - прилади компактних розмірів, які відмінно поміщаються в кишені або в пенали;

Точилка великих розмірів - спеціалізовані прилади, що установлюються на столах офісних співробітників. Такі точилки бувають механічними і електричними.

Для додаткової зручності і довговічної експлуатації сучасні точилки оснащені спеціальним відділенням, де збирається стружка від олівця. Завдяки таким моделям точилок не тільки здійснюється більш якісне підточування олівця методом обертання, але і забезпечується чистота робочого столу співробітника.

Компанія Час-Пік надає сучасні, функціональні і високоякісні точилки від кращих фірм-виробників. Зручні та стильні моделі, довговічність і зручність у використанні, а так само відповідність найвищим стандартам європейської якості - це гарантія успішної роботи в офісі і продуктивної навчання в університеті.