0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 53 з 53 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Матеріал:

   1

   Точилка або чинка – це практичний і функціональний прилад для швидкого й ефективного загострювання олівців. Вона – обов’язкова складова стандартного набору канцелярського приладдя офісних працівників, школярів і студентів.

   Історія винаходу точилки для олівців

   Варто зазначити, що від часу виникнення до сьогодні, точилка пройшла шлях справжньої еволюції. До її створення для заточування олівців використовували ножі. Це було не тільки не зручно, але й небезпечно, адже можна було поранитись.

   У 1838 році французький математик Бернард Лассимон запатентував першу точилку. В Америці точилки з'явилися завдяки розробкам Уолтера К. Фостера в 1855 році. Ці винаходи стали настільки популярними, що уже в 1917 році були створені спеціальні електричні точилки. Вони існують і сьогодні, та є незамінними помічниками у заточуванні олівців. Економія часу та зусиль – їх основні переваги.

   Сучасні точилки мають стильний дизайн. Їх складові елементи та матеріали відзначаються високою якістю. Такі якості точилок роблять їх ефективними та зручними в експлуатації. Деякі моделі точилок передбачають потребу заточити олівці різного діаметру, відтак, мають відразу декілька отворів відповідного розміру. Це заощаджує час і дозволяє швидко впоратися з проблемою зламаного чи затупленого олівця. Крім того існують різні конструкції для підгострювання олівців.

   Види точилок

   Точилки поділяють на:

   1. Ручні

   2. Механічні

   3. Електричні

   • Ручні точилки – мають компактних розмірів, підійдуть для школяра чи студента. Вони легко вмістяться у кишень чи пенал.
   • Варіант механічної точилки не буде таким портативним, від так потребує стаціонарного встановлення на робочому столі. Він підійде для офісу та дому. Точилка зручна у користуванні, та буде успішно справлятись із заточуванням великої кількості олівців.
   • Електрична точилка також має великі розміри. Вона буде незмінною там, де регулярно і багато потрібно гострити олівці. Точилка має швидку дію та високу ефективність, суттєво заощаджує час. Заточування з її допомогою не потребує жодних зусиль.

   Більшість сучасних точилок оснащені спеціальним контейнером, куди потрапляє дерев'яна стружка. Така додаткова опція забезпечить порядок та чистоту на робочому місці.

   Купити точилку високої якості Ви можете в інтернет-магазині «Час-Пік». Широкий асортимент канцтоварів для офісу, дому та школи Ви знайдете у відповідних розділах каталогу.