0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 43 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (3)

   Точилка для олівців – корисне канцелярське приладдя для дітей і дорослих. Використовуючи прості олівці в побуті або полюбляючи малювати, важко обійтися без інструмента для заточування. Щоб зробити чітку лінію, потрібно купити якісну модель стругачки. Саме таку продукцію за привабливими цінами пропонує інтернет-магазин «Час-Пік».

   Точилки для олівців в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Чинка – це спеціальний інструмент для швидкого та ефективного загострювання простих і кольорових олівців. Вона обов’язково входить у стандартний набір канцелярського приладдя школярів, студентів, офісних працівників.

   Таке просте письмове приладдя, як олівець, не втрачає своєї популярності, попри великий вибір авторучок, фломастерів, маркерів, автоматичних олівців. Останні досить зручні у використанні, однак не можуть повноцінно замінити простий олівець на заняттях з малювання або креслення.

   Гостро заточений олівець відіграє велику роль при виконанні тонкої роботи, яка потребує певних навичок і майстерності. Раніше для заточування дерев’яного письмового приладдя повсякчас використовували ножі або леза, однак ними дуже легко травмуватися, особливо дитині. Нині є чудова альтернатива – зручна стругачка для олівців. Вона безпечна й дозволяє швидко отримати гострий грифель.

   Чинка – незамінний інструмент у повсякденному житті. Це підтвердить кожна жінка, котра щодня наносить макіяж. Навіть найдорожчий косметичний олівець із часом втрачає форму та перетворюється на неефективний атрибут жіночої косметички, якщо його вчасно не заточити. Якісні точилки бездоганно загострюють не лише прості, а й косметичні олівці. Причому нескладно знайти моделі одночасно для тонких і товстих олівців. Заточеним косметичним засобом набагато простіше зробити рівну лінію на повіках або на губах, нанести легкі штрихи на брови.

   У нашому інтернет-магазині вартість звичайної пластикової чинки стартує з 1,20 грн. Якщо вам потрібна надійна металева стругачка для олівців, ціна буде вищою – від 2,70 до 21,30 грн. Механічна точилка на нашому сайті коштує 203,10 грн, чинка на батарейках – 198,00 грн. Продукція представлена від таких відомих торгових марок, як Memoris-Precious, Eagle, Faber-Castell, Deli, Klerk, Class, KUM, Axent, Tiki, Norma, VGR.

   Різновиди точилок для олівців

   Виробники пропонують великий асортимент підстругачок різних форм, кольорів, розмірів.

   Точило для олівців вибирають за наступними параметрами:

   • матеріал корпусу – є пластикові, дерев’яні та металеві вироби;
   • кількість лез – інструмент може мати одне або два леза;
   • наявність контейнера для сміття – чинка з контейнером передбачає зручне та чисте заточування олівців, адже дерев’яна стружка потрапляє у спеціальну коробочку, що забезпечує порядок на учнівській парті або робочому столі. При використанні моделі без контейнера доведеться відразу потурбуватися про збір сміття;
   • кількість отворів – підстругачка може мати один або два отвори для олівців звичайного та збільшеного діаметра;
   • розмір отворів – для маленьких, середніх або товстих олівців;
   • конструкція – проста або складна;
   • форма – точилки випускають у великому розмаїтті форм, наприклад, можна знайти чинки у вигляді смішних звіряток, мультиплікаційних персонажів, іграшок тощо.

   Точилки відрізняються одна від одної також за принципом роботи.

   Виділяють три основних види стругачок:

   • ручні – вони мають компактні розміри й найчастіше використовуються дітьми. Такий виріб легко поміститься не лише в рюкзак, а й у пенал або кишеню;
   • механічні – така чинка для олівців не дуже портативна, адже потребує стаціонарного встановлення на столі. Її можна використовувати вдома або в офісі. Приладдя досить зручне у користуванні, успішно справляється із заточуванням будь-яких олівців, зокрема у великій кількості. Механічний варіант має спеціальну ручку для прокручування;
   • електричні – цей тип чинок має більший розмір, ніж ручні моделі. Вони стануть у пригоді тим, хто регулярно та багато гострить олівці. Стругачка працює швидко та ефективно, тому суттєво економить час. Щоб заточити олівець, не потрібно докладати жодних зусиль. Прилад має електродвигун, який працює від мережі або від батарейок. Він заточує грифель до ідеального стану.

   Найпростіша модель – це компактна пластикова чинка з одним лезом і отвором. Найзручніша – електрична, хоча її використання не завжди виправдане, наприклад, коли заточувати олівці доводиться нечасто.

   Користувачі точилок

   Купити чинку для кольорових і простих олівців знадобиться для творчості. Для малювання та інших творчих занять важливо мати під рукою добре заточені олівці, що залишають чіткі та рівні лінії. Якщо мова йде про дитячу творчість, можна вибрати яскраву модель для заточування, виконану у вигляді іграшки. Дітям подобаються стругачки, що виглядають як папуга, орел, пінгвін, ракета, їжачок, підводний човен, ролики, яблуко, машинка тощо.

   Точилки активно використовують і в навчанні. Школярі та студенти, які багато пишуть і креслять олівцями, малюють кольоровим письмовим приладдям, не обійдуться без зручної чинки. Батькам часто доводиться заточувати олівці дітям дошкільного або молодшого шкільного віку: без спеціального інструмента це робити важко й довго. Тому для школи варто придбати якісну модель із гострим лезом.

   Люди, робота яких пов’язана з малюванням, теж постійно використовують різноманітні аксесуари для створення картин, зокрема чинки. Художники, креслярі, карикатуристи щодня користуються олівцями у професійних цілях, тому їм потрібне хороше допоміжне приладдя для основного інструмента.

   Спеціальні засоби для заточування олівців знадобляться і офісним працівникам, і викладачам креслення й образотворчого мистецтва. Для офісу можна придбати як звичайні моделі окремо для кожного співробітника, так і електричну чи механічну точилку, коли потрібно заточувати велику кількість олівців. Останній варіант має особливий попит серед представників творчих професій, адже можна за 5 секунд відновити гостроту грифелю й повернутися до роботи, не втративши натхнення або не забувши параметри технічних вимірювань.

   У побуті точилки використовують переважно жінки, коли заточують косметичні олівці для нанесення красивого макіяжу.

   Де купити точилку для олівців в Україні

   Замовити стругачки, офісне приладдя, канцтовари для навчання та роботи за демократичними цінами можна в нашому інтернет-магазині, де доступна доставка по всій Україні. Ви можете купити будь-який товар і вказати кінцевою точкою доставлення Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Червоноград, Самбір, Стрий, Дрогобич тощо. На сторінці «Доставка і оплата» розміщений перелік транспортних компаній, з якими ми співпрацюємо, та орієнтовні терміни доставлення замовлень.

   У нас також працюють фізичні магазини, що розташовані у Львові, Луцьку, Стриї, Самборі, Червонограді, Дрогобичі. Ви можете зробити замовлення на сайті й забрати його самостійно в будь-якому магазині у вказаних містах. 

   Поширені запитання

   ✅ Скільки коштує металева точилка для олівців?

   ✅ Які можна замовити дитячі точилки у вигляді іграшок або звіряток?

   ✅ Скільки коштують механічні та електричні чинки для олівців?

   У нашому інтернет-магазині можна купити механічну або електричну точилку для олівців за наступними цінами: