0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 8 з 8 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кількість штук:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Країна виробник:
   Кількість штук:
   Кнопки-цвяшки Eco-Eagle кольорові‚ метал пластик 50 штук в упаковці TY65
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   8.40
   1

   Якщо у вашому офісі є коркова демонстраційна дошка або ви часто проводите презентації, вам можуть знадобитися канцелярські кнопки. З їхньою допомогою можна надійно закріпити друковані матеріали на видному місці, щоб донести важливу інформацію якомога більшій кількості людей. В інтернет-магазині «Час-Пік» ви можете купити кнопки-цвяхи за невисокою ціною в широкому асортименті.

   Кнопки канцелярські — застосування в офісі

   Канцелярська кнопка або шпилька використовується для фіксації друкованих матеріалів на стіні або на демонстраційному обладнанні з корковою поверхнею. Вони дозволяють закріпити на видному місці робочі матеріали, розклад, графік прийому спеціаліста, список завдань, географічну карту, записку та іншу інформацію. За допомогою кнопок можна прикрасити приміщення постерами та плакатами.

   Демонстраційне обладнання — це офісне приладдя, яке можна побачити майже в кожній організації. Якщо воно не має магнітної поверхні, кнопки допоможуть закріпити на ньому потрібні друковані матеріали. Такі дошки можна використовувати не лише для роботи, а й удома. Якщо в сім'ї є школяр, йому буде корисно закріпити поряд із робочим столом основні правила з української мови чи математики, повісити карту світу або України, розклад уроків тощо.

   Різноманітність канцелярських кнопок у «Час-Пік»

   У нашому інтернет-магазині ви можете придбати кріплення різних типів:цвяшки, кнопки, канцелярські шпильки. Продукція представлена від виробників Eco-Eagle, Axent, Norma, Navigator. Ці торгові марки випускають якісні та довговічні товари, при цьому купити їх можна за вигідними цінами. Розповімо докладніше про наш асортимент кнопок.

   Кнопки-цвяхи

   Канцелярські цвяшки оснащені довгим металевим вістрям, що дозволяє їм глибоко проникати в поверхню коркової дошки й тим самим надійно утримувати матеріали. Пластиковий тримач теж видовжений. Це спрощує використання кнопок: їх легко виймати й так само просто фіксувати. Завдяки яскравим кольорам цвяшки легко побачити, що додатково привертає увагу оточення до інформації. Вироби випускають у жовтому, зеленому, білому та інших кольорах.

   На нашому сайті ви можете купити кнопки-цвяшки упаковкою на 30 або 50 штук. Вони можуть бути як стандартними, так і у вигляді кольорових прапорців. Останні підходять для проставлення позначок, наприклад, на географічній карті.

   Кнопки

   Для кріплення паперових матеріалів найчастіше використовують стандартне приладдя —канцелярські кнопки. Кожен бачив їх хоча б раз у житті. Вони мають невелике вістря з металу та круглу шапочку. Шапочка може бути повністю металевою або мати вінілове покриття певного кольору (синє, жовте, червоне, зелене). Діаметр шапочки може бути різним, але здебільшого становить близько 10 мм.

   Купити кнопки канцелярські можна для офісу, школи або дому. У нас вони представлені упаковкою на 100 штук.

   Булавка

   Булавка канцелярська має довге металеве вістря та невелику круглу шапочку певного кольору: жовтого, синього, червоного, зеленого або білого. Кольорові шпильки використовують, як і кнопки — для фіксації паперових аркушів на корковій дошці або іншій досить м'якій поверхні.

   Канцелярські шпильки дозволяють яскравіше оформити дошку, стенд або стіну, на якій будуть зафіксовані плакати або інші друковані матеріали. Можна виділити потрібні позначки за допомогою виробів певного кольору.

   У «Час-Пік» кольорові шпильки можна купити в пластиковому контейнері або в картонній коробочці на 100 або 200 штук. Довжина однієї шпильки становить 17, 28 або 34 мм.

   Канцелярська кнопка: переваги покупки в «Час-Пік»

   Є кілька причин, чому варто саме в нас купити канцелярські кнопки для роботи, навчання або для творчості:

   • широкий вибір продукції — ви можете замовити класичні кнопки або придбати шпильки, кнопки-цвяшки, зшивачі, проте пам’ятайте, що вибір залежить від поставленого завдання;
   • висока якість — на сайті представлені товари для кріплення друкованих матеріалів від перевірених виробників;
   • демократичні ціни — кнопки можна купити за ціною від 5 грн за упаковку на 50 штук;
   • доставлення по всій Україні — усі аксесуари для коркових дощок можна купити з доставкою до будь-якої точки країни.

   Якщо у вас залишилися запитання щодо продукції, оптової купівлі офісних товарів або доставлення, ви можете зв'язатися з нашим консультантом за номером, вказаним угорі сторінки.

   Як купити кнопки з доставкою по Україні

   Усе для роботи з корковою дошкою, зокрема кнопки канцелярські, можна купити з доставленням у будь-яке місто. При оформленні замовлення вкажіть, куди надіслати товар. Доставка по Україні діє для всіх населених пунктів, серед яких Київ, Львів, Луцьк, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Черкаси, Вінниця, Тернопіль, Стрий, Дрогобич, Самбір, Червоноград і не тільки. Транспортну компанію ви можете вибрати на власний розсуд.

   Офісна техніка, кнопки та інші фіксатори для документа доступні для покупки і в наших фізичних магазинах. Торгові точки «Час-Пік» можна відвідати у Львові, Луцьку, Стрию, Самборі, Дрогобичі та Червонограді. Тут же є самовивіз товарів, куплених в інтернет-магазині.

   Поширені запитання