0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.
Показано: 7 з 7 товарів

  Фільтри

  Кнопки-цвяшки Eco-Eagle кольорові‚ метал пластик 50 штук в упаковці TY6510 шт
  Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
  Ви дали оцінку: Не оцінено
  4.92 грн.
  1

  Закріпити демонстраційні матеріали презентації чи важливе повідомлення на дошці оголошень можна з допомогою канцелярської кнопки.

  Кнопкау своїй класичній конфігурації це – металевий виріб круглої форми невеликого діаметра з вирізаним по центру та відігнутим на 90° клином, що утворює вістря. Винайшов її німецький майстер Йоганн Кирстен в 1902 році. Однак, офіційно запатентована кнопка була в 1904 році Отто Линдштедтом.

  Практичність та зручність цього виду канцелярії забезпечила його популярність у багатьох сферах діяльності людини. З її допомогою можна легко закріпити папір, тканину чи аналогічний неважкий матеріал на іншу поверхню. Найкраще для цього підійде коркова дошка. Її структура забезпечує легке та надійне кріплення з допомогою кнопок.

  Різновиди канцелярський кнопок

  Сьогодні кнопки представлені не лише класичними варіантами. Існують також альтернативні та гібридні.

  Альтернативні кнопки мають шапку циліндричної форми з виступами, що дозволяє легше витягувати їх з поверхні. Виготовлені вони, переважно, з пластику. Їх вістря довше та міцніше, ніж у класичних.

  Гібридні поєднують круглу плоску шапку класичного варіанту та вістря альтернативного.

  Вони можуть бути суцільно металевими, позолоченого кольору, або з вініловим покриттям шапки.

  Призначення канцелярських кнопок

  Різнокольорові кнопки можуть використовуватись не тільки для кріплення, але й для маркування. До прикладу, можна позначити ними певні місця на географічній карті.

  Канцелярія може бути частиною корпоративного стилю, якщо витримана у відповідній кольоровій гамі.

  Пропонуємо Вам відвідати наш спеціалізований канцелярський магазин «Час-Пік» та купити кнопки канцелярські та усе необхідне для роботи та навчання приладдя за доступними цінами.