0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Кнопки канцелярські купити, ціна

Показано: 9 з 9 товарів

1

Канцелярська кнопка - це спеціалізований металевий виріб, основним завданням якого, є прикріплення не важкого виробу на певну поверхню. Найбільш часто кнопки використовуються для кріплення аркушів паперу на дошку. По конфігурації класична кнопка має невеликий діаметр і складається з шляпки та вістря. З розвитком нових технологій виробництва кнопок, для додаткової зручності були винайдені різнокольорові кнопки з кільцеподібними бічними виступами. Така конструкція була створена для того, щоб кнопку було зручніше тримати в руках або знімати з дошки. Крім того, у різнокольорових (альтернативних) кнопок вістріє набагато довше, ніж у класичних моделей і розташоване прямо пропорційно діаметру ручки диска, що дозволяє більш чітко закріплювати предмети на поверхні.

Перша кнопка була винайдена німецьким майстром Йоганном Кирстеном в 1902 році, але офіційно запатентована кнопка була в 1904 році Отто Линдштедтом. Незабаром зручний і практичний винахід став досить популярним у всьому світі і сьогодні сучасні кнопки є невід'ємною частиною канцелярського приладдя для співробітників різних організацій, а так само для студентів і школярів.

У сучасних школах важко уявити захоплюючий урок без різнокольорових кнопок, які не тільки притримують різні схеми і зображення на дошці, але і надають яскравий і запам'ятовуючий зовнішній вигляд документа. Крім того, класичні кольори кнопок зацікавлюють дитину новою інформацією і таким чином підвищують показники загальної успішності. Кнопки допомагають і в роботі офісних співробітників. При проведенні презентацій і доповідей саме завдяки кнопкам відбувається закріплення важливих схем на дошках і затверджуються важливі проекти.

Компанія "Час-Пік" пропонує широкий асортимент сучасного канцелярського приладдя для офісів і навчальних закладів. В нас Ви можете купити кнопки за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк.