0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 11 з 11 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Призначення:
   Матеріал:
   Торгова марка:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Призначення:
   Матеріал:
   Торгова марка:
   1

   Обкладинки для документів

   Паспорт внутрішній та закордонний, документи на машину, водійські права, різного роду посвідчення – документи, що часто потрібно мати при собі. Важливо, зберегти їх у належному зовнішньому вигляді, не пошкодити, не забруднити, оскільки виготовлення нових чи їх дублікатів – нікому не потрібна трата часу та зусиль. Тут не обійтись без обкладинки для документів.

   Обкладинка на паспорт

   Паспорт, документ, що посвідчує особу. Пред’являти його доводиться досить часто. Доцільно зберігати його у спеціальній обкладинці. Вона може бути виготовлена з пластику, шкірзамінники чи навіть з натуральної шкіри. На розвороті обкладинка може містити додаткові кишеньки для візитних пластикових карток. Існують моделі, що мають застібку. Якщо Ви часто подорожуєте до інших країн, не забудьте купити обкладинку на паспорт закордонний. Вишукана шкіряна обкладинка на паспорт – не тільки функціональна та корисна річ, але й стильний аксесуар. Вона може стати гарним варіантом подарунку, який порадує як чоловіка, так і жінку.

   Обкладинка на документи водія

   Автомобілістам документи на авто, страховий поліс та водійські права потрібні значно частіше, аніж сам паспорт. Водійські права також нерідко використовують для посвідчення особи. Відтак, важливо подбати про їх захист від пошкодження. Якісна обкладинка захистить документи від механічних пошкоджень, бруду, вологи, збереже їх відмінний зовнішній вигляд на тривалий термін експлуатації.

   Купити обкладинку для документів Ви можете у даному розділі інтернет-магазину «Час-Пік». У нас Ви знайдете обкладинки різних кольорів та форматів, від бюджетних варіантів до дорогих елітних з натуральної шкіри.