0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 032 23-00-888
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Обкладинки для документів

Показано: 14 з 14 товарів

1

Для таких цінних документів, як внутрішній або закордонний паспорт, водійські права і автодокументи завжди необхідна хороша якісна обкладинка. Вид паспорта і водійських прав свідчить про імідж їхнього власника, його охайності та відповідальності. Однак, ми так часто використовуємо ці документи, що без обкладинки вони з часом набувають жахливий вигляд, пошкоджені вологою, брудом, температурними змінами, зношені і некрасиві. А це не тільки неестетично, але й загрожує паспорту непригоднотью і може створити безліч зайвих клопотів і проблем. Щоб цього не сталося, Вам слід негайно придбати обкладинки для паспорта і автодокументів, які врятують ваші цінні папери від будь-яких пошкоджень.

У нашому інтернет-магазині Ви без проблем знайдете обкладинку на паспорт необхідного розміру, кольору і формату. Виконані з якісного шкірозамінника, ці обкладинки вбережуть Ваш паспорт від швидкого зносу і допоможуть цьому цінному документу завжди залишатися в доброму стані. Часті поїздки за кордон, подорожі, відвідування банків та державних установ - все це лише сприяє зносу вашого паспорта. Тому не варто економити на дрібницях. Придбайте обкладинку для паспорта і Вам більше не доведеться хвилюватися про його зовнішній вигляд.

Водійські права та інші автодокументи теж часто зношуються, адже часто водії зберігають їх усередині автомобіля. Перепади температур, небезпечне «сусідство» з іншими речами в бардачку, все це явно не сприяє їх акуратному вигляду. Потрібна обкладинка для водійських прав і автомобільних документів? В нашому асортименті тільки кращі обкладинки за максимально доступними цінами.

Виберіть відповідну обкладинку на паспорт і автодокументи в нашому інтернтет-магазині, купіть її у нас за оптимальну ціну, і Ви захистите свої документи і додасте їм гарний вигляд на довгий час.