0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 9 з 9 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Розмір:
   1

   Канцелярський ніж – інструмент призначений для розрізання паперу, картону, плівки, шкіри, тонкої тканини та інших матеріалів. Його конструкція складається з корпусу, гостро заточеного леза, а також – фіксуючого механізму. Він утримує лезо та запобігає його ковзанню.

   Для чого потрібен канцелярський ніж?

   Сфера використання канцелярського ножа досить широка. Він неодмінно знадобиться у ремонті. При наклеюванні шпалер ним зручно відрізати решту. Його форма дозволяє здійснювати цей процес навіть у таких важко доступних місцях, яку кути приміщення.

   У ремонті пошкоджених поверхонь з його допомогою можна точно підігнати латку під розмір отвору.

   Канцелярський ніж може стати корисним у рукоділлі, оскільки ним можна зробити чіткий тонкий розріз чи виріз там, де з цим не впораються ножиці.

   Обираючи канцелярський ніж зверніть увагу на його розміри. Для художнього вирізання папери краще підійде варіант з вузьким лезом. Таким же ножем буде зручно відкривати конверти. Якщо ніж потрібен Вам для більш щільного матеріалу – візьміть той, що має ширше лезо та міцніший корпус. Рельєфність ручки забезпечує надійну фіксацію в руці та комфорт користування. Механізм фіксації повинен бути справним та надійно фіксувати лезо, щоб воно не випадало та не хиталось. Це гарантуватиме максимальну точність розрізу у потрібному місці.

   Не тільки ножі, але й усі необхідні канцтовари для школи, роботи чи творчості Ви знайдете на сайті інтернет-магазину «Час-Пік».