0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

Гумки для грошей | Канцелярські резинки


  Показано: 6 з 6 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вага:
   Діаметр:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Вага:
   Діаметр:
   1

   Гумки для грошей - це спосіб дбайливого ставлення до грошей

   Гумки для грошей - це не тільки відмінний варіант зберігання паперових купюр, але і можливість продовження терміну їх служби. Гумки для грошей значно полегшують проведення банківських операцій пов'язаних з підрахунками грошових одиниць, а так само забезпечують повний порядок в спеціальному відсіку для зберігання грошей.

   Сьогодні багато видів грошових операцій здійснюється з використанням саме готівкових грошей. Папір, з якого виконані банківські купюри, не відрізняється довговічністю і схильний до швидкої деформації. Саме такі гумки є відмінними помічниками для співробітників, в посадові обов'язки яких входить постійна робота з купюрами. Крім того, завдяки використанню гумки для грошей Ви завжди точно будете знати, скільки грошових одиниць знаходяться в тій чи іншій пачці. Матеріал, з якого виготовлені такі гумки, відрізняється високою міцністю і відмінно тягнеться, приймаючи при цьому необхідний формат банківських купюр. При транспортуванні на тривалі дистанції, гумки для грошей забезпечують повний порядок і безпеку і виключають можливість втрати кількох грошових одиниць. Універсальність і практичність виробу, дозволяє використання в самих різних сферах застосування. Гумки для грошей можуть відмінно скріплювати олівці і ручки або фіксувати рулони паперу. Функціональність і доступна цінова політика роблять гумки для грошей невід'ємною складовою класичного канцелярського набору офісного співробітника. Сьогодні пропонуються такі канцелярські пристосування різних кольорів і діаметрів, а купити гумки для грошей високої якості Ви зможете у спеціалізованих канцтоварних магазинах «Час-Пік».

   Компанія «Час-Пік» пропонує широкий вибір різнокольорових гумок для грошей від відомих торгових марок. Висока якість канцелярської гумки забезпечить надійне і довготривале зберігання будь-яких банківських купюр.

   Гумки для грошей від компанії «Час-Пік» - це гарантія високої якості. В нас Ви можете купити гумки для грошей в місті Київ, Львів, Луцьк.