0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 11 з 11 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Максимальна ширина ламінування, мм:
   Максимальна товщина плівки, мк:
   Фольгування:
   Ламінування фотографій:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Максимальна ширина ламінування, мм:
   Максимальна товщина плівки, мк:
   Фольгування:
   Ламінування фотографій:
   1

    Ламінатор для дома і офіса

   Ламінатор - це пристрій для покриття документів, фотографій пластиковою прозорою плівкою. З її допомогою можна надовго зберегти їх зовнішній вигляд та надійно захистити від зовнішніх чинників, пошкоджень чи забруднень, а також від підробок. Для ламінування використовують спеціальну прозору матову або глянцеву плівку товщиною від 24 мкм до 250 мкм.

   Щоб купити ламінатор необхідно знати, що вони бувають двох видів:

   • конвертний (пакетний) ламінатор, в основі яких для ламінації використовують пластиковий спеціальний пакет певного розміру. 
   • рулонний ламінатор, в яких використовується плівка, що подається з рулонів зверху і знизу. Після ламінації вона розрізається на необхідні формати.

   Ламінатори також відрізняються за розмірами: пристрої А2 і А3 формату досить часто використовують в копіювальних центрах, салонах послуг друку, друкарнях та рекламних агенціях. Пристрої таких розмірів без проблем захистять постер, сертифікат або будь-який інший документ. Для офісного використання найчастіше застосовують найпоширеніший формат А4. Ламінатори А5 і А6 використовують на підприємствах і в компаніях, де часто виготовляють перепустки, також такий пристрій підійде для домашнього використання, а саме для обробки відкриток чи фотографій.

   Купити ламінатор та плівку для ламінації Ви зможете відвідавши інтернет-магазин «Час-Пік».