0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 8 з 8 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Клас знищувача:
   Рівень секретності:
   Розмір фрагментів, мм:
   Приймає скоби та скріпки:
   Можливість знищення пластикових карток:
   Об`єм:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Клас знищувача:
   Рівень секретності:
   Розмір фрагментів, мм:
   Приймає скоби та скріпки:
   Можливість знищення пластикових карток:
   Об`єм:
   1

   Знищувач документів

   Завдання збереження конфіденційної інформації завжди є актуальною для будь-якої фірми чи підприємства. Тоді така річ, як знищувач документів або шредер саме для Вас. Сьогодні вони стали незамінною річчю в сучасних офісах, компаніях, друкарнях, копіцентрах, тощо. 

   Знищувачі документів виконують такі важливі функції, а саме:

   • економлять час на утилізацію сміття;
   • допомагають зекономити простір, адже зім’ятий папір займає більше місця ніж акуратно порізаний.

   Знищувачі документів діляться на професійні, офісні та персональні, від цього залежить і ціна.

   • Персональні знищувачі документів - це прилад не великого розміру, який зручно використовувати як вдома, так і в маленькому офісі. Вони не займають багато місця, їх можна розташувати під робочим столом. Проте вони здатні впоратися з невеликими обсягами паперу і забезпечити ступінь секретності першого, другого і третього рівня.
   • Офісні знищувачі документів розраховані на користування одночасно декількома людьми. Їх часто розміщують в самому зручному місці в офісі - біля ксероксу.

   Професійні знищувачі документів призначені для роботи з величезними обсягами документів, вони здатні забезпечувати найвищий ступінь захисту.

   Розрізняють ще знищувачі документів за типом різання паперу - поздовж або навхрест. Шредер з поздовжньою різкою забезпечуює захист аж до третього рівня. Переваги: невибагливі, безшумні і здатні впоратися з великим обсягом паперу за один раз. Результатом роботи є смужки паперу різної ширини.

   Знищувачі документів з перехресним типом різання забезпечують рівень захисту вище третього. Результат – це дрібні шматочки паперу, як конфетті.

   Проте в деяких видах шредерів можна знищувати не лише паперові документи, але і носії інформації на жорстких дисках, дискетах, пластикових картах, утилізувати документи скріплені скобами та скріпками.

   Купити знищувач документів Ви зможете відвідавши інтернет-магазин «Час-Пік».

   Різак - важливе обладнання для сучасного офісу

   Різальне обладнання це важливий пристрій для сучасного офісу, друкарні, рекламного агенства, копіювального- чи фото центру. Воно дозволяє значно скоротити час при виготовленні певної продукції та зробить процес нарізання легшим і якісним.

   Серед широкого асортименту різального обладнання у нашому інтернет магазині «Час-Пік» Ви зможете купити:

   • Різаки роликові – мають дуже надійну конструкцію та застосовуються для швидкої нарізки та підрівнювання невеличкого об'єму паперу. Окремі види роликових різаків мають можливість працювати з рулонами паперу. Використовують в офісах, фотостудіях, креслярских студіях, а також індивідуально для ламінованих листів та тонких матеріалів (наприклад калька).
   • Різаки сабельні застосовують для обрізки середніх тиражів та дозволяють порізати одночасно велику кількість аркушів паперу та значно більше видів матеріалів, у порівнянні з роликовими різаками. Сабельні різаки знайдуть більше застосування в дизайн студіях, копірувальних центрах. Деякі моделі сабельних різаків оснащуються автоматичним прижимом для забезпечення більш точного зрізу та полегшення роботи.

   Купити різак сабельний чи роликовий Ви зможете відвідавши інтернет-магазин «Час-Пік».