0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 57 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Кількість штук:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Кількість штук:
   Нитка капронова для прошивки документів, 1300 м у бухті 4843
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   100.80

   Відобразити ще товари (17)

   Банківські аксесуари, такі як лоток для грошей, банківська скринька, пломби свинцеві й не тільки – це важлива частина роботи будь-якого банку. Такі матеріали спрощують виконання робочих обов’язків співробітників банківської установи та дозволяють швидше обслуговувати клієнтів. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити різноманітні товари для банків за вигідними цінами.

   Банківські аксесуари — все для роботи банків

   Для злагодженої роботи відділення банку, швидкого надання банківських послуг та підвищення продуктивності співробітників протягом операційного дня банку потрібні спеціальні витратні матеріали. Вони спрощують роботу з грошима: полегшують їх облік та сортування, забезпечують правильне та безпечне перевезення за всіма правилами установи. Матеріали для пакування гарантують надійне транспортування. Банківське обладнання також дозволяє за лічені секунди переконатися у справжності наданих клієнтом банкнот.

   У «Час-Пік» можна купити банківські аксесуари для пакування грошей, для інкасації, для зберігання валюти, для архівації та прошивки документів тощо. Ця продукція знадобиться малому та середньому бізнесу, а також буде корисною для приватних осіб.

   Асортимент товарів для банків від «Час-Пік»

   У нашому інтернет-магазині можна придбати наступні види аксесуарів для банківських установ:

   • бандерольна стрічка – кільцем «5 грн», «10 грн», «100 грн», «200 грн» (від 500 до 1000 штук в упаковці);
   • голка банківська для прошивки документів, шило канцелярське;
   • детектор валют;
   • дріт для опломбування;
   • котушка з пакувальною стрічкою;
   • банківський лоток для монет і для банкнот для грошового ящика;
   • мішок для грошей бавовняний;
   • накладки для грошей – на 50, 100, 200, 1000 грн, збірні на гривні, євро, долари, фунти (500-1000 штук в упаковці);
   • пакети для дрібних грошей;
   • металева підставка для прошивки документів;
   • банківські пломби – пломба-скотч на липкій основі, номерна, стріла, свинцеві пломби;
   • дощечка для відтиску під печатку на 1, 2 або 3 місця;
   • сургучні пігулки;
   • шпагат – поліпропіленовий, джутовий, льнопеньковий;
   • брелок-ідентифікатор для ключів.

   Розділювач для грошей, банківські скриньки та інші витратні матеріали представлені торговими марками Wallner, Trodat, Eco-EagleіKlerk.

   Стрічки та накладки для грошей

   Паперова продукція в такому вигляді, як грошова стрічка, пакети для розмінних монет, бандеролі кільцем, широко використовується в фінансових установах і точно знадобиться для банків. Стрічка для грошей потрібна, щоб скріпити пачку купюр, при цьому вона вже має нанесення з номіналом банкнот, наприклад, на 200 або 1000 грн.

   Свинцеві пломби та дріт для опломбування

   Купити свинцеві пломби точно потрібно для банку та інкасації, щоб правильно транспортувати гроші. Пломба – це універсальний засіб для опломбування мішків із готівкою, пакетів із важливою документацією та інших предметів. Якщо хтось сторонній розкриє пакування, це відразу стане помітним.

   Важливі переваги свинцевої пломби – простота використання та неможливість її вторинного застосування. Для установки такої пломби використовується пломбіратор, що наносить на неї спеціальне клеймо. Пакування банкнот у грошовий мішок із пломбою завжди проводиться із застосуванням пломбувального дроту або спеціального шпагату. При знятті пломби відбувається її деформація, тому встановити її повторно не вийде.

   Банківські скриньки та лотки для грошей

   Купити лоток для грошей можна для магазину, кафе, їдальні та будь-якого іншого закладу, пов'язаного зі сферою торгівлі. Лотки для монет і банкнот використовують і в банківських установах. Вони дозволяють відразу сортувати купюри за номіналом, що спрощує і прискорює роботу з грошима. Продавець зможе швидше давати здачу, якщо банкноти і монети будуть розкладені по своїх відділеннях.

   Інші товари

   Аксесуари для банків та інших установ підбираються залежно від поставленого завдання. Якщо потрібне надійне банківське пакування грошей, знадобляться мішок, пломбіратор, дріт або шпагат, свинцева пломба. Якщо потрібно організувати ефективну роботу з готівкою, тоді стане у пригоді грошова скринька та стрічка для упаковки грошей. Для паперів і документів можуть бути корисними шило і шпагат для прошивки. Пломби можуть знадобитися також для опечатування індивідуального сейфа або банківських сейфів.

   Як купити товари для банків онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо вам потрібно пломби свинцеві купити – Київ або інше місто доставлення, ви можете оформити замовлення на банківські аксесуари на нашому сайті. Будь-яка продукція для банку – накладка для грошей, мішки, підставки, лотки й не тільки – доступна до покупки з доставленням у будь-яку точку країни. Ми відправляємо товари у Львів, Київ, Івано-Франківськ, Вінницю, Тернопіль, Рівне, Чернівці, Чернігів, Черкаси, Луцьк, Стрий, Дрогобич, Самбір, Червоноград та інші міста.

   Якщо потрібно терміново купити лоток для грошей або інші аксесуари для зберігання цінностей, Україна, Австрія, Китай або інша країна-виробник, ви можете знайти цей товар у наших фізичних магазинах. Торгові точки знаходяться у Львові, Луцьку, Червонограді, Дрогобичі, Стрию та Самборі. В інші міста продукція відправляється транспортною компанією.

   Поширені запитання

   ✅ Які банківські аксесуари потрібні для опломбування?