0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 56 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Торгова марка:
   Матеріал:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Торгова марка:
   Матеріал:

   Відобразити ще товари (16)

   Якщо Ви є власником банку або працюєте там кожен день, то прекрасно знаєте, що в повсякденній банківській роботі не обійтися без аксесуарів, які суттєво полегшують робочий процес і роблять його більш налагодженим.

   Детектори для банкнот

   Ні для кого не секрет, що працівники банків щоденно мають справу з великою кількістю банкнот. Тому детектор для банкнот – це незамінна річ для будь-якого банку. На превеликий жаль, підроблені купюри сьогодні зустрінеш не так рідко, та набагато краще витратитися один раз на спеціальний детектор для розпізнавання фальшивок, ніж потім зазнати величезні збитки із-за його відсутності. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує Вам детектори для банкнот універсальний, автоматичний і інфрачервоний, які дозволять без зайвих зусиль ідентифікувати справжні гроші і розпізнати підробку. У нас в наявності тільки якісні детектори для банкнот від відомих світових виробників, в надійності яких Ви можете не сумніватися.

   Лічильники для банкнот

   Роботу касира істотно полегшить куплений у нас лічильник для банкнот. Замість витрачати час на перерахування великої кількості грошей вручну, варто просто скористатися цим апаратом, і Ви можете бути на 100% впевнені в точності його результату.

   Пломбіратор для опломбування

   Пропонуємо широкий асортимент інкасаторських сумок високої якості та надійності, а для офісних працівників Ви просто зобов'язані придбати лоток для грошей.

   Пломбіратор у банку теж незамінний для опломбування скриньок, боксів, інкасаторських сумок тощо. Це металеві щипці для вдавлювання свинцевих і пластикових пломб. Виготовлені з якісних сплавів металу, вони прослужать Вам довго і належно. У нас Ви знайдете номерні, свинцеві, пластикові пломби і дріт для пломбування. Потрібні накладки і бандерольні стрічки? Звертайтеся в «Час-Пік», адже в нашому асортименті ці товари теж є.

   Не зволікайте, замовляйте і купуйте банківські аксесуари в інтернет-магазині «Час-Пік», і Ви на власному досвіді переконаєтеся, що таке справжня якість.