0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 42 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Колір:
   Розмір:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Колір:
   Розмір:
   Кількість штук:
   Країна виробник:

   Відобразити ще товари (2)

   Популярні витратні матеріали для брошурування – це обкладинки та пружини для біндера. Пластикові пружини для брошурування дозволяють надійно скріпити кілька десятків або сотень аркушів в одну брошуру. Інтернет-магазин «Час-Пік» продає пружини для зшивання друкованих матеріалів та інші засоби для поліграфії за демократичними цінами.

   Пружини для біндера в інтернет-магазині «Час-Пік»

   Під час виготовлення поліграфічної продукції не обійтися без брошурування. Це обладнання допомагає оформити за допомогою пружин палітурку рекламних та інформаційних буклетів, альбомів, блокнотів, календарів, презентацій та іншої друкованої продукції.

   Пружини для брошурування мають акуратний і презентабельний вигляд. Такі аксесуари для друкованих матеріалів дозволяють перекидати листи на 180 і навіть на 360 градусів, тому вони зручніші у використанні, ніж традиційні клеєні палітурки. Ще один важливий нюанс – застосування брошурувальника суттєво прискорює виробництво та знижує витрати. Головне – купити якісні пружини та обкладинки для готового продукту: для паперу або для документів.

   Види пружин для брошурування: розмір та якість

   Пружини для брошурувальника можна розділити на три основні види за типом матеріалу виготовлення. Це металеві, спіральні та пластикові пружини для біндера. Кожен тип має свої переваги, тому при виборі важливо враховувати модель обладнання та вигляд друкованої продукції.

   Пластикова пружина для палітурки легша та доступніша за ціною за металевий або спіральний аналог. Вона представлена у великому різноманітті кольорів. Пружини пластикові для брошурування добре підходять для зшивання доповідей, курсових робіт, буклетів, блокнотів невеликого розміру, рекламних презентацій тощо.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» представлені пластикові пружини для палітурки торгової марки Agent. Продукція цього бренду відрізняється високою якістю, надійністю та довговічністю. Можна не сумніватися, що друковані матеріали, скріплені пружиною цього виробника, надовго збережуть презентабельний вигляд.

   Пружини для брошурувальника розміри мають різні. Діаметр пружини може коливатися від 6 до 51 мм. Вибирати розмір потрібно залежно від кількості аркушів, які потрібно скріплювати та інших особливостей продукту. Вироби доступні до замовлення в таких кольорах, як синій, червоний, чорний, білий, зелений. В пакуванні представлено 50 або 100 штук.

   Ціна пружин для біндера від «Час-Пік»

   Пружини або кільця для зшивання документів, пластикова спіраль для палітурки продаються за різними цінами. На вартість впливає торгова марка, розмір виробу та інші параметри.

   На сайті «Час-Пік» купити пружини для брошурувальника можна за вигідними цінами. Пачка пружин із мінімальним діаметром 6 мм (100 штук) коштує від 111,60 грн. Чим більший діаметр, тим відповідно вища ціна виробу. Дорожче за все традиційно коштують великі пружини для перфобіндера, які здатні зшивати до 450 аркушів. Пачка таких витратних матеріалів (50 штук) коштує 510 грн.

   Щоб купити пружини або кільця для брошурування за вигідною ціною, відстежуйте акції нашого інтернет-магазину або оформлюйте покупку гуртової партії.

   Як купити пружини для брошурування з доставкою по Україні?

   Якщо вам потрібні пружини або спіраль для палітурки, обкладинки для брошурування, плівка для ламінування або поліграфічне обладнання, замовити все необхідне можна на сайті «Час-Пік». Будь-які товари для офісу або типографії доступні до замовлення з доставленням по території України. Ви можете отримати потрібну продукцію з нашого інтернет-магазину в Києві, Львові, Вінниці, Рівному, Черкасах, Луцьку, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Самборі, Стрию, Дрогобичі, Червонограді та в інших населених пунктах.

   Купити пружини для палітурки, обкладинки та інші товари для поліграфії, можна і в наших фізичних магазинах. Ви можете відвідати їх у Львові, Луцьку, Стрию, Самборі, Червонограді, Дрогобичі. Тут же можна забрати замовлення, оформлене на сайті, самовивозом. В інші міста продукцію доставляють транспортні компанії.

   Поширені запитання