0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 60 з 127 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Матеріал:
   Країна:
   Розмір:

   Сортування:

   ---

   Торгова марка:

   Виріб:

   Матеріал:

   Країна:

   Розмір:

   Відобразити ще товари (60)

   Прапор України

   Кожна  держава має офіційні символи до яких відносяться державний гімн,  герб і прапор.

   Прапор – це тканина прямокутної форми, відповідного забарвлення у відповідності до державних кольорів.Прапори використовують для прикрашання державних установ, під час державних свят ними прикрашають фасади будинків та офісних установ. Державний прапор зображений на корпусах літаків, на бортах кораблів, на державних автомобільних номерах.

   Прапори країн світу

   Прапори великого та середнього розмірів виготовляють у вигляді великого відрізку тканини, який додатково потребує флагшток (палицю) для встановлення прапору, невеличкі ж настільні прапорці вже ідуть з тримачами.

   Обираючи прапор слід, окрім звісно потрібного Вам розміру, звернути увагу на матеріал, з якого виготовлений прапор, це можу бути сатин, нейлон, габардин, атлас, поєднання  декількох матеріалів. Для прапорів, що будуть вивішені на вулиці слід звертати увагу на матеріал з якого вони виготовлені, оскільки дощі та сонце мають вплив на тканину. Прапор який не призначений для вуличного використання швидко буде зіпсований під дощами, або ж вигорить та втратить забарвлення в наслідок дії сонячних променів.

   Якщо Ви бажаєте купити прапор України – Ви знайшли те що шукали. Наш магазин пропонує до Вашої уваги прапори Україні та різних країн світу в залежності від Ваших потреб. Шукаєте настільні прапорці або прапорці для авто або ж Вам потрібен великий прапор для вуличного використання – ми з радістю Вам допоможемо – в запропонованому нами асортименті є прапори різних країн, розмірів, виготовлені з різних відів тканин, прапор з бахромою, чи без неї, для внутрішнього або зовнішнього використання, настільні, настінні прапори, герби, підставки для прапорців. Якщо Ви не знайшли потрібного Вам прапору напишіть нам про це,  завдяки співпраці напряму з виробниками ми можемо замовити будь який прапор у відповідності до Ваших побажань