Прапори

Прапори

Фільтри


Торгова марка


Країна виробник


Країна

Показати ще 76

Виріб


Розмір

Показати ще 2

Матеріал


Ціна

   —   
10713

Показано 40 із 142 товарів

Прапори завжди пов’язували людей з історією їхньої країни. Знамена, смужки, хрести й інші помітнізнаки, розташовані на них, розказують про важливі події з життя того чи іншого народу. Таку патріотичну символіку має кожна країна, місто, регіон. Прапор зазвичай має прямокутну форму й виготовляється з міцногота довговічного матеріалу.

Український прапор – справжній символ свободи, незламності, боротьби за незалежність. В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити прапор України та інших держав у будь-якому зручному розмірі та за помірною ціною.

Як виглядає український прапор

Як описано в статті 20 Конституції України, державний прапор нашої країни виглядає як полотнище з двох однакових за розміром горизонтальних смуг. Нижня виконана в жовтому кольорі, верхня – в синьому. Стяг має співвідношення сторін 2:3.

Є багато версій, що означають жовтий і синій кольори на українському прапорі. Більшість громадян переконані, що синій відтінок є символом неба, тоді як жовтий – пшениці. Однак є й ті, хто стверджує, що такі барви символізують стихії природи, а саме воду й вогонь. Ще дехто відстоює релігійну складову, пояснюючи, що жовтий колір уособлює Творця (Вищу духовність), синій – усе земне. Хоча всі вони однаково намагаються висловити патріотичний настрій і продемонструвати прагнення українців до рівності та свободи.

Варто зазначити, що прапор України купити можна з гербом або ж без нього. Герб розміщують у верхньому кутку полотнища й зазвичай наносять шовкотрафаретним способом за допомогою водостійких фарб. Саме тому такий стяг не втрачає свого охайного вигляду навіть в екстремальних умовах використання.

Прапори шиють під різні кріплення:

  • під древко – з лівого боку є кишеня під палицю (держак);
  • під флагшток –має посилену стрічку з петлями з мотузка;
  • під вудочку – з лівого кінця є кишеня під товщину вудки.

Розмір та інші особливості державної символіки потрібно підбирати залежно від мети її використання. Адже комусь потрібно купити прапор України із флагштоком великого розміру, а ще комусь достатньо мати настільний прапорець.

Як можна використовувати прапори

Громадяни країни, які хочуть підкреслити свою громадянську позицію, висловити патріотичні почуття, проявити любов до Батьківщини, можуть вільно використовувати державний прапор у повсякденному житті.

Для яких цілей можна купити прапорець України або ж повноцінний стяг:

  • для спортивної діяльності – спортсмени перетинають фінішну пряму з національним стягом у руках або ж загортаються в нього, отримуючи медаль;
  • для туризму – альпіністи та прості туристи піднімають національний прапор на вершинах гір і вулканів;
  • для роботи – ще один спосіб вшанувати державу, встановити на своєму робочому столі жовто-блакитний прапорець настільний;
  • для вивішування на житловому будинку, офісній будівлі, особистому транспорті;
  • на будівлях органів державної влади й органів місцевого самоврядування, у залах судових засідань;
  • на масових публічних заходах, мітингах, державних та інших святах тощо.

У більшості країн передбачене покарання за наругу над державним прапором. До неї відноситься публічне вираження неповаги, наприклад, навмисне спалення, знищення, фізичне пошкодження, топтання ногами, зривання з адміністративних і житлових будівель, інші схожі дії. Відповідальність за наругу над прапором у кожної країни своя, наприклад, в Україні можна потрапити у в’язницю на 3 роки, у Росії – на 1 рік.

Історія виникнення прапора України

Перша згадка про поєднання блакитного та жовтого кольорів у офіційній символіці зафіксована 1256 роком: саме тоді заснували місто Львів. Його герб прикрашав і зараз прикрашає золотий лев на синьому фоні.

З XIV сторіччясиній і золотий відтінки використовували в гербі Руського королівства, Руського воєводства та ЗУНР (Західно-Української Народної Республіки). Цю ж кольорову гаму можна було побачити на гербах місцевої знаті, князів і шляхтичів.

Поєднаннябарв, символічних для України, використовувалося і в період козацтва, особливо з XVIII ст. Запорожці нерідко брали з собою сині стяги з золотистими орнаментами, образами козаків чи православних святих. Зараз не проблема купити козацький прапор, адже його популярність серед українців не спадає.

На початку XX століття поєднання жовтого та блакитного остаточно оформилося як національна символіка. Вперше жовто-блакитний стяг визнали офіційно 22 березня 1918 р. Саме в цей день Центральна Рада ухвалила закон, яким затвердила вигляд прапора УНР (Української Народної Республіки).

Після розпаду СРСР 28 січня 1992 р. Верховна Радаостаточно затвердила Державний прапор України. Тепер 23 серпня українці відзначають національне свято – День державного прапора. Цю дату обрали на згадку про події, що відбулися 1991 року: депутати занесли жовто-блакитний стяг до Верховної Ради. Свято започаткували відносно недавно – 23 серпня 2004 р. завдяки указу другого президента Леоніда Кучми. Основна мета – виховання поваги українців до державних символів країни.

Синьо-жовтий чи жовто-синій?

Цікаво те, що українці й не тільки досі сперечаються відносно правильності розміщення кольорів на прапорі. Чи правильно те, що блакитний знаходиться вгорі чи повинно бути навпаки? Історики стверджують, що немає підстав для подібних дискусій. Вони не знайшли жодних документів, якими в УНР затвердили те чи інше розміщення синьої та жовтої смуг. Є думка, що на той момент допускалося використання обидвох варіантів стягу.

Насправді так і є – порядок смуг на українському прапорі протягом тривалого часу був невизначений. Однак із 1848 р. стали частіше використовувати варіант із синім кольором угорі. Саме таке рішення закріпили уXXст.

Які прапори можна купити в інтернет-магазині «Час-Пік»

Великі стяги й настільні прапорці країн світу купити на нашому сайті можна від одного виробника – компанії «Геральдіка». Ця торгова марка впродовж багатьох років є одним із лідерів із виробництва прапорів, гербів і різноманітних сувенірнихвиробів. Для виготовлення продукції виробник використовує лише якісні матеріали та фарби. Прапори не вигорають на сонці, не страждають від впливу вологи, не втрачають привабливого вигляду завдяки застосуванню методу сублімаційного термодруку.

Процес виробництва прапорів виглядає наступним чином:

  • непрямий сублімаційний друк – спочатку малюнок наносять на папір фарбами. Дія останніх посилюється під впливом високих температур. Потім зображення переноситься на тканину за допомогою термопреса;
  • прямий сублімаційний друк – малюнок наносять безпосередньо на тканину і закріплюють його у спеціальному сублімаційному блоці.

В обох випадках зображення не накладається зверху, а ніби карбується в матеріал, що забезпечує дуже високу стійкістьфарб. Такий виріб можна без проблем прати вручну або ж у пральній машині, не хвилюючись про його вигляд. Він все одно збереже свою яскравість.

Асортимент продукції

В нашому інтернет-магазині можна вибрати прапор України великий, купити компактні прапорці або ж замовити підставки під них. У нас представлені вироби, пошиті з нейлону, атласу, габардину, поліестеру. Усі вони вирізняються міцністю, довговічністю, привабливим виглядом. Деякі вироби прикрашені бахромою та тризубом. Також є маленькі прапорці з паличкою для кріплення на бокове скло автомобіля або в комплекті з підставкою для розміщення на столі.

До замовлення доступний не лише український прапор, купити можна також стяги близько 60 країн: Норвегії, Іспанії, Фінляндії, Казахстану, Швейцарії, ОАЕ, Франції, Японії, Куби, Туркменістану, Нігерії, США, Німеччини та інших держав. В асортименті представлені також прапори Євросоюзу, ЮНЕСКО, УПА, ОБСЄ тощо.

Розміри державної символіки доступні в понад 10 варіантах із дотриманням правильних пропорцій. Ви можете замовити маленький прапорець – 10 х 15 см або ж придбати повноцінний стяг, розмір якого складає 200 х 300 см.

Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує лише якісні прапори від перевіреного виробника за демократичними цінами. Щоб заощадити на купівлі стягу, слідкуйте за акційними пропозиціями та розділом розпродажу. Якщо Вам потрібен великий стяг або ж настільні прапорці, Львів– місто, де Ви зможете забрати своє замовлення самостійно або замовити кур’єрську доставку на конкретну адресу. Також ми можемо швидко відправити потрібний товар зручною транспортною компанією в будь-який куточок країни.