0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 22 з 22 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Матеріал:
   Колір:
   Кількість кольорів:
   Кількість листів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Матеріал:
   Колір:
   Кількість кольорів:
   Кількість листів:
   1

   Обкладинки для брошурування

   Чия професійна діяльність пов'язана з використанням брошурувальника, потрібні і витратні матеріали до нього. Обкладинки для брошурування, потрібні для того, щоб завершити палітуркою видання і надати йому остаточний презентабельний вигляд. Також служать для захисту аркушів паперу, більш уразливі до впливу зовнішніх факторів. Використовуються для сшивання курсових робіт, дипломів, рукописів та книг, рекламих буклетів та інших документів.

   Це один з найрозповсюдженіших, зручних та найшвидших способів зшивання документів. Зшиті документи набувають соліднішого вигляду, і крім того Ви можете як додавати так і забирати непотрібні аркуші без їхнього пошкодження.

   Обкладинки бувають пластикові, які вважаються більш довговічними, або картонні. Обкладинка картонна особлива тим, що може бути не тільки звичайною глянцевою, а ще й мати яку-небудь фактурою, наприклад, «під шкіру», яка відразу ж додасть солідності вашим документам. Пластиковими пружинами можна зшивати від 5 до 500 аркушів різних форматів з верхнім або боковим розміщенням пружини.

   За допомогою нашого сайту, ви зможете замовити та купити обкладинки для брошурування. У нас представлена велика кількість їх різновидів, пластикові, прозорі або непрозорі, картонні глянцеві або матові. Щільність також зустрічається різна, - це і абсолютно тверді палітурки, часто текстурні, звичайні середньої щільності, і ультратонкі, щоб залишатися максимально непомітними.