0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 22 з 22 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Матеріал:
   Колір:
   Країна виробник:
   Кількість кольорів:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Матеріал:
   Колір:
   Країна виробник:
   Кількість кольорів:
   Картон для прошиву документів А4+, 235 г/м2, ціна за 100 аркушів 01336
   Середня оцінка: 0 (0 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   189.60
   1

   Обкладинки для брошурування – це чудове рішення, як недорогим способом подарувати звітам та іншим друкованим матеріалам акуратний вигляд. Обкладинки для палітурки допомагають довше зберігати робочі документи та підтримувати репутацію компанії на належному рівні. Інтернет-магазин «Час-Пік» продає витратні матеріали для брошурувальника за демократичними цінами.

   Обкладинки для брошурування в інтернет-магазині «Час-Пік»

   За допомогою нескладних дій прозорі аркуші для палітурки перетворюються на просту, лаконічну та довговічну обкладинку для робочих паперів.

   Обкладинка для брошурування може виявитися потрібною для матеріалів, які використовують спікери на конференціях та які роздають слухачам. Якісні та міцні обкладинки для палітурки документів допоможуть організовано зберігати звіти в офісі. Оскільки доступні вони в різних кольорах, це також дозволяє сортувати документацію за категоріями: певні проєкти, підрозділи, роки та інші параметри.

   Завдяки різноманіттю кольорів за потреби буде легше знайти потрібну добірку паперів. До того ж обкладинка для палітурки прозора, а значить, відразу можна побачити перший лист, на якому є опис вмісту.

   Асортимент обкладинок для брошурування

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна купити обкладинки для палітурки торгових марок Agent та Axent. Це відомі бренди, які випускають якісні витратні матеріали для офісу. Виробники пропонують обкладинки для документів із різних матеріалів – картон і пластик.

   Пластикові обкладинки

   Обкладинки для брошурування, зроблені з пластику, відрізняються міцністю, довговічністю та привабливим виглядом. Матеріал може мати різну щільність – від 150 до 200 мк. Якщо робочі папери використовують один раз, наприклад, на семінарі або тренінгу, після чого вони стають неактуальними, можна вибрати низьку щільність, тим самим заощадивши на витратних матеріалах. Якщо важливу роль відіграє довговічність, наприклад, треба зберегти звіти в належному вигляді як можна довше, тоді варто вибрати щільніший варіант.

   Пластикові обкладинки для палітурки – прозорі, завдяки чому відразу видно, які папери зберігаються всередині. Представлені вони у великому виборі кольорів: зелений, синій, димчастий, червоний, безбарвний тощо. Якщо вибрати кілька варіантів, можна сортувати матеріали за категоріями.

   Картонні обкладинки

   Картонні обкладинки для палітурки відрізняються від пластикових, при цьому попит на них такий самий високий. Ці вироби, як і пластикові, можуть мати різний формат – обкладинка для палітурки А4 або А3, яку підбирають залежно від розміру робочих документів.

   Картон для палітурки має перевагу перед пластиком. Якщо останній не має текстури, то картонні обкладинки можуть мати поверхню під шкіру, крафтову, гладку. Картон для палітурки А4 або А3 формату з тисненням «під шкіру» надає солідності документам та підвищує імідж компанії.

   Цікавий вигляд мають рішення, коли в обкладинці поєднують пластик і картон. На лицьовий бік можна вибрати пластиковий матеріал, який буде показувати вміст брошури завдяки своїй прозорості. Для тильного боку краще віддати перевагу картонному варіанту – він буде перешкоджати ковзанню матеріалів по столу.

   Картонні обкладинки для палітурки документів представлені в широкому виборі кольорів: чорний, синій, зелений, морська хвиля, червоний, білий. Також можна купити комплект обкладинок «асорті» з кількома кольорами на вибір.

   Ціна обкладинок для брошурування від «Час-Пік»

   На нашому сайті можна придбати аксесуари для брошурування та для ламінування документів за демократичними цінами. На вартість товару впливають торгова марка, матеріал виготовлення, формат та інші параметри.

   У «Час-Пік» пластикова обкладинка для палітурки формату А4 коштує від 255 до 328 грн, формату А3 – від 422 до 632 грн. Актуальна ціна картонних обкладинок, якими оформлюється паперова продукція та документи А4 формату – від 67 до 261 грн. Картон формату А3 традиційно коштує дорожче – в діапазоні 483 – 575 грн.

   Як купити обкладинки онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо у вас немає можливості особисто відвідати магазин товарів для офісу, обкладинки для палітурки купити можна й онлайн – на сайті «Час-Пік». Будь-яку продукцію в інтернет-магазині можна замовити з доставленням по Україні. Ми відправляємо обкладинки та інші товари для роботи в Київ, Львів, Тернопіль, Рівне, Івано-Франківськ, Луцьк, Черкаси, Вінницю, Чернівці, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   «Час-Пік» представлений фізичними магазинами у Львові, Луцьку, Стрию, Дрогобичі, Самборі та Червонограді. Тут ви можете купити обкладинки для брошурування та інші засоби для робочого обладнання або забрати своє замовлення з сайту самостійно. В інші населені пункти продукцію доставляють транспортні компанії.

   Поширені запитання