0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 47 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Розмір:
   Призначення:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Довжина:
   Формат:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Розмір:
   Призначення:
   Кількість штук:
   Країна виробник:
   Торгова марка:
   Довжина:
   Формат:
   Розмір:

   Відобразити ще товари (7)

   Цінники, пістолет для цінників – обов’язкові атрибути будь-якого магазину, шоуруму, торгового залу або іншого майданчика, де продають товари. Ці витратні матеріали та інструменти суттєво полегшують роботу персоналу та прискорюють виконання поставлених завдань із маркування продукції. Інтернет-магазин «Час-Пік» продає торгове обладнання, друковані та клейкі цінники для магазину за вигідною ціною.

   Цінники та етикет-пістолети — все для маркування товарів

   Пістолетдля цін та інше маркувальне обладнання використовують у різноманітних сферах виробництва та торгівлі: у магазинах, супермаркетах тощо. Є багато методів маркування, яке виконують за допомогою спеціальних пристроїв для вказівки позначень. Обладнання застосовують для нанесення на товар певної інформації: ціни, дати та інших параметрів.

   Маркування продукції – важлива процедура, яка дозволяє підтримувати порядок на торговій точці та яка надає потрібну інформацію покупцям. Етикет-пістолет для цінників – це один із найпопулярніших маркувальників, адже він помітно спрощує роботу співробітникам магазину.

   В інтернет-магазині «Час-Пік» можна вибрати та купити якетикет-пістолет для наклейки цінників, так і білі, кольорові або чорні цінники. Продукція представлена перевіреними торговими марками Eco-Eagle, Axent, Blitz.

   Види цінників та етикеток у«Час-Пік»

   У нашому інтернет-магазині представлені різноманітні цінники-наклейки та етикетки для товарів. Ви можете купити:

   • етикетки клейкі різних розмірів, кольорів;
   • прямокутні цінники колір асорті – зовнішня та внутрішня намотка;
   • білий або кольоровий фігурний цінник;
   • чорний крейдяний цінник А6, А7, А8 формату;
   • вертикальна або горизонтальна друкована етикетка-цінник;
   • етикет-стрічка прямокутна;
   • клейка етикетка в рулоні.

   Якщо потрібно купити цінники, звертайте увагу на призначення виробу: ручна проклейка, під етикет-пістолет, для крейди. Також потрібно визначитися з форматом – різноманіття розмірів продукції дозволяє вибрати як маленькі, так і досить великі цінники. Кількість штук в пакуванні може коливатися від 5 до 2000. Якщо потрібні цінники для магазину або супермаркету, варто вибрати великі пакування – так вигідніше. Для невеликих торгових точок можна цінники купити в обмеженій кількості.

   Вибираємо пістолет для цінників

   Машинка для цінників спрощує роботу персоналу магазина, оскільки друкує заздалегідь виставлену інформацію на етикетці та відразу наклеює її на товар. Купити пістолет для цінників можна для нанесення дати отримання продукції, терміну придатності, ціни, коду та інших позначень. Пристрій зручний і простий у роботі, для його правильного застосування не потрібні особливі навички та знання.

   Перш ніж замовити етикетки, цінники, потрібно визначитися з тим, який купити етикет-пістолет.

   Ось основні критерії, на які потрібно орієнтуватися:

   • кількість рядків – однорядкові моделі друкують на етикетці один рядок інформації, дворядкові друкують два тощо;
   • кількість символів у рядку – пістолет друкує від 6 до кількох десятків знаків у рядку, наприклад, якщо потрібно позначити на товарі дату, знадобиться модель мінімум на 8 символів;
   • тип символів – цифровий пістолет друкує цифри та службові символи, алфавітно-цифровий може наносити на цінник також букви алфавіту;
   • розмір етикеток – ви можете вибрати стандартного розміру цінники, купити етикет-пістолет – і все буде працювати. Якщо ви використовуєте дворядкову модель, можна придбати більш місткі етикетки;
   • виробник – краще віддавати перевагу відомим брендам, які гарантують високу якість обладнання.

   У нашому інтернет-магазині можна замовити пістолети для кріплення ярликів і для нанесення цінників на товар.

   Інші товари категорії

   На сайті «Час-Пік» також можна вибрати такі товари для торгових точок, як шпильки для документів та друкованих матеріалів (для їх фіксації на стенді або дошці), шпильки-голки для ламінованих цінників. В асортименті представлені й фарбувальні валики для етикет-пістолетів. У цьому розділі можна купити також пістолети для пакувальної клейкої стрічки.

   Як купити цінники та етикет-пістолет онлайн із доставкою по Україні?

   Якщо Вам потрібно цінники на товар купити, ви можете зробити це за пару хвилин прямо на цій сторінці. Будь-яку продукцію можна замовити з доставленням по Україні. Етикет-пістолети, етикетки, цінники та інша паперова продукція відправляються в Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Вінницю, Черкаси, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Купити цінник,аксесуари для їх наклеювання, різноманітні товари для офісу можна також у наших фізичних магазинах. У торгових точках «Час-Пік» можна забрати самовивозом замовлення, оформлене онлайн. Зробити це можна у Львові, Луцьку, Самборі, Дрогобичі, Червонограді та Стрию. Якщо ви знаходитесь в іншому місті, Ви можете отримати продукцію за допомогою транспортної компанії.

   Поширені запитання

   ✅ Які є у продажу шпильки та шпильки-голки для фіксації ламінованих цінників?