0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 55 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   Розмір:
   Призначення:
   Кількість штук:
   Кількість листів:
   Етикеток на листі:
   Формат:
   Розмір:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Довжина:
   Розмір:
   Призначення:
   Кількість штук:
   Кількість листів:
   Етикеток на листі:
   Формат:
   Розмір:

   Відобразити ще товари (15)

   Етикет-пістолет

   Для приклеювання етикеток на товари і продукти харчування в супермаркетах чи на оптових складах, а також на напівфабрикати та іншу продукцію на фабриках використовують спеціальні етикет-пістолети.

   Головна функція, яку виконує ручний етикет пістолет - приклеювання самоклеючої етикетки на товар і одночасний друк тексту на стрічці - ціну, час і дату випуску товару. Переваги ручного маркувального пістолета в тому, що він досить простий в експлуатації, мобільний, зручний і має просту конструкцію. Навіть новачок може швидко оволодіти навичками користування етикет пістолетом, адже він дуже простий у використанні.

   Крім того, використовуючи такий пістолет, Ви значно прискорите робочий процес порівняно з тим, якби працівники клеїли етикетки або цінники вручну без спеціальної техніки. Тому купити етикет пістолет - святий обов'язок кожного власника, який прагне оптимізувати виробництво або процес сортування товарів.

   Принцип роботи етикет-пістолета полягає у використанні спеціально розробленого чорнила, що друкується при натисканні на рукоятку. З його допомогою можна вказати на ціннику інформацію про ціну, код товару, дату його виготовлення і наявні на даний момент пропозиції про знижки. При цьому текст дуже легко читається, чіткий і доступний кожному покупцю і не піддається таким впливам зовнішнього середовища, як волога або перепади температур.

   Цінники, етикет стрічки для ручного етикет-пістолета

   Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує купити етикет-пістолет, який прослужить Вам довгі роки, за максимально вигідними цінами. В нашому асортименті також самоклеючі етикетки, цінники різного формату, розміру і кольору. На нашому сайті Ви знайдете фігурні, прямокутні, пластикові цінники, а також  для етикет-стрічки маркувального пістолета, які мають стандартні розміри і форму.

   Не зволікайте, купуйте цінники, етикетки та етикет-пістолети в місті Київ, Львів, Луцьк.