0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 13 з 13 товарів
  Фільтри
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Торгова марка:
   Сортування: ---
   Виріб:
   Формат:
   Щільність:
   Кількість листів:
   Торгова марка:
   1

   Полімерна плівка для ламінування

   Якщо у Вас є ламінатор, Вам обов'язково знадобиться витратний матеріал для нього, а саме – полімерна плівка для ламінування. Найбільш доступні плівки для ламінаторів пакетного (конвертного типу), представлені в різноманітних форматах, які мають різну товщину, що вимірюється в мікронах. Плівка має по шість додаткових сантиметрів з кожного боку, що необхідно для коректної обробки аппаратом.

   Види плівки для ламінування та способи обробки

   Плівка для ламінування буває для гарячого та холодного способу обробки. Суть холодного способу в тому, що ламінування відбувається за допомогою сильного тиску, створюваного валами, за рахунок якого здійснюється приклеювання однієї частини до іншої, завдяки клейовому шару нанесеного на внутрішню поверхню плівки.

   Самі ж плівки мають декілька різновидів, покликаних вирішувати різні завдання. Наприклад, найпоширеніший глянцевий варіант здатний надати зображенню додаткову яскравість і насиченість, але відблиски на його поверхні можу знизити читабельність дрібного тексту і перешкодити розглянути деякі деталі. Тоді як матове покриття, славиться відсутністю відблисків, але програє в яскравості і контрастності, зате виглядає респектабельно, і тому часто використовується для рекламної і поліграфічної продукції високого рівня. Також, таке покриття дає можливість писати по ньому та легко витирати звичайною гумкою тексти. Третій різновид - це, так звана, текстурована плівка для ламінування, застосовувана для декору і придання виробу певної фактури, наприклад, ефект полотна або тканини. Ламінувати також можна з одного або двох боків.

   Ламінування друкованої продукції дозволяє захистити зображення від зовнішніх впливів: пилу, вологи, механічних пошкоджень, впливу ультрафіолету.

   При виборі плівки для ламінування, наші кваліфіковані консультанти дадуть відповідь на Ваші питання і розкажуть про додаткові деталі не тільки цього, але і всіх інших товарів, представлених нашим шановним покупцям на сайті інтернет магазину «Час-Пік».