0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
  • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

    Показано: 15 з 15 товарів
    Фільтри
      Торгова марка:
      Виріб:
      Матеріал:
      Розмір м'яча:
      Вид м'яча:
      Країна виробник:
      Сортування: ---
      Торгова марка:
      Виріб:
      Матеріал:
      Розмір м'яча:
      Вид м'яча:
      Країна виробник:
      1

      Спортивні м’ячі: футбольні, волейбольні та баскетбольні

      Гра приноситиме задоволення та користь, якщо правильно вибрати спортивний інвентар. Плануючи купити м’яч, враховуйте вид спорту та місце використання. Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує великий вибір якісних м’ячів для футболу, баскетболу, волейболу за найкращими цінами від світових виробників. На сайті представлена оригінальна продукція з гарантією якості.

      Як вибрати футбольний м'яч

      До вибору спортивного інвентарю потрібно підходити уважно та віддавати перевагу товарам відомих брендів.

      Зверніть увагу на важливіпідказки, як вибрати футбольний м’яч:

      • вік гравця. Якщо ви хочете купити футбольний м’яч для дитини до 8 років, виберіть 3-й розмір. Для футболістів віком до 12 років можна придбати 4-й розмір. А от 5-й розмір радять використовувати приблизно з 13-річного віку, саме він підходить і дорослим гравцям;
      • вага снаряда. Вага та розмір м’яча повинні відповідати віковій категорії футболіста. До 4 років – це 220 г, від 4 до 8 років – 290 г, від 8 до 12 років – 350 г, від 12 років – стандартний м’яч, що важить 430 г;
      • покриття поля. Не варто купувати футбольні м’ячі від світових брендів за великі гроші, щоб грати ними на асфальті, адже це марно витрачені кошти. Перші ніж зупинитися на якійсь моделі, визначте, на чому будете грати – трав’яний газон, штучне покриття на полі, підлога у спортзалі тощо;
      • матеріал покришки. Найбільш довговічні та найпоширеніші м’ячі роблять із поліуретану та термополіуретану. Моделі, виготовлені з полівінілхлориду чи гуми, ніжніші в експлуатації. А от вироби з натуральної шкіри – це вже ретро;
      • матеріал камери. Для серцевини використовують латекс або бутил. Моделі елітного рівня частіше мають камеру, виготовлену з латексу.

      Ще один важливий фактор вибору – скільки коштує м’яч футбольний. Залежно від вартості можна судити про рівень якості виробу. Професійні снаряди не можуть бути дешевими, адже вони повинні бути довговічні, надійні, мати потрібні характеристики відскоку, швидкості польоту тощо. Якщо ж хочеться недорого придбати фірмовий футбольний м’яч, ціна може виявитися прийнятною, якщо пошукати моделі минулого сезону на розпродажу чи потрапити на акцію в інтернет-магазині.

      М’ячі футбольні можна умовно поділити на Елітні, Про, НапівПро та любительські. Ціни відповідають характеристикам, і на найкращі моделі вони – найвищі. Якщо вибирати продукцію бренду Select, за відносно невеликою ціною можна купити Brilliant Replica, Dynamic або ж Evolution. До середнього цінового сегмента відносять серії Delta, Diamond, Team, Mistral, Contra. М’ячі, позначені емблемою FIFA чи IMS коштують найдорожче.

      Баскетбольні м’ячі – все, що потрібно знати

      Існує багато компаній-виробників, які випускають баскетбольні м’ячі, тому при виборі цього спортивного снаряда в багатьох просто розбігаються очі й важко зупинитися на чомусь одному. Насправді ж не потрібно бути великим спеціалістом, щоб вибрати хороший і довговічний м’яч для баскетболу.

      Перед тимяк вибрати баскетбольний м’яч, поцікавтеся, які критерії відіграють найважливішу роль, а це:

      • тип майданчика. Є м’ячі, якими грають у баскетбол на вулиці та у приміщенні. На них можна побачити напис –outdoor/indoor. Зазвичай останні виготовляють із м’яких матеріалів, тому вони швидше зношуються при ударах по асфальту. Досвідчені гравці не радять купувати універсальні моделі, що підходять для будь-яких умов, адже це погано позначається на якості гри;
      • розмір. Виробники випускають чотири розміри баскетбольних м’ячів. Найменший – 3-й – підходить лише для дітей маленького віку, також для них використовують 5-й розмір (для гравців віком до 16 років). Виробами 6-го розміру грають жіночі команди та 16-річні юнаки, найбільший 7-й розмір підходить для чоловіків;
      • матеріал. М’ячі для гри в баскетбол виготовляють із гуми, штучної, композитної та натуральної шкіри. Перший варіант – найкращий для вуличних ігор, до того ж це найдешевший баскетбольний м’яч, ціна на нього найнижча в порівнянні з моделями з інших матеріалів. Найдорожчі снаряди – з натуральної шкіри, саме їх використовують професіонали.

      При покупці важливо визначити рівень якості інвентарю і, перш за все, варто звернути увагу на те, скільки коштує баскетбольний м’яч. Пам’ятайте, що якісний снаряд виготовляють з дорогих матеріалів, приділяючи велику увагу важливим дрібницям, тому він не може коштувати підозріло дешево. Якщо вам не потрібен професійний м’яч, ви можете придбати модель із гуми, але не очікуйте надто багато від такого виробу.

      Дорогі м’ячі нормально накачані, мають рівний і вертикальний відскік, ідеально круглу форму та бездоганні шви. Таку продукцію випускають відомі світові бренди, такі як Molten, Spalding, Wilson, Nike, Jogel, Mikasa та ін.

      Волейбольний м’яч – як вибрати

      Волейбольні м’ячі виглядають як каркас сферичної форми – камера з натягнутими на неї 6 панелями штучної чи натуральної шкіри по 3 секції кожна. Виробники пропонують широкий асортимент снарядів для будь-яких потреб: тренувальні, ігрові, сувенірні, для волейболу на пляжі чи в залі, професійні та для новачків. Також інвентар розрізняють за способом скріплення – зшивний чи склеєний, за матеріалом та іншими параметрами.

      На які основні характеристики звернути увагу, якщо вам потрібно купити м’яч волейбольний:

      • дизайн. Колір снаряда впливає на його сприйняття при польоті. Білий м’яч відстежити набагато важче, ніж кольоровий. Професіонали використовують моделі трикольорової палітри – білої, синьої й жовтої;
      • призначення. Якщо волейбольний м’яч потрібен для гри в залі, можна вибрати класичну тверду модель зі щільним покриттям. Для пляжного волейболу заведено використовувати окремий клас снарядів. Останні виготовляють зі штучної шкіри, оскільки вона не вбирає в себе вологу. Для пляжу краще купити водонепроникний, щільний і при цьому м’який зшитий м’яч, що менше піддається деформаціям при намоканні;
      • накачування. Правильненакачування відіграє важливу роль у грі. М’яч повинен бути в міру м’яким і не надто твердим, щоб не відбивати руки спортсменів.

      Якщо Ви шукаєте якісний волейбольний м’яч, ціна буде відповідною. Довговічний та зносостійкий інвентар для волейболу випускають такі відомі компанії, як Mikasa, Gala, Molten, Winner. Недорого придбати снаряд можна в невідомих брендів, однак не варто очікувати, що він буде служити довго та без проблем. Враховуйте, скільки коштує волейбольний м’яч, якщо хочете придбати спортивний інвентар на роки або ж для професійних занять.

      Спортивні м’ячі для школи та дитячого садка

      У нашому інтернет-магазині можна також купити м’яч футбольний, волейбольний чи баскетбольний для занять фізкультурою у школі чи дитячому садочку. Спортивний інвентар використовують для ігор, естафет, фізичних вправ на свіжому повітрі чи в залі. Займаючись із дітьми за допомогою м’ячів, можна розвинути в них швидкість реакції, спритність, точність рухів тощо.

      Для школи та дитсадка можуть використовувати футбольний м’яч, розміри якого складають в окружності близько 62 см. Інші гумові м’ячики можуть бути значно меншими й підходити для різноманітних дитячих спортивних ігор.

      В інтернет-магазині www.chaspik.ua можна замовити будь-який спортивний інвентар – футбольний, волейбольний та баскетбольний м’яч або аксесуари для воротаря –зі зручним способом оплати та доставкою. Скористайтеся пошуковою формою чи консультацією менеджера, щоб легко знайти потрібний товар.

      Доставка нашого інтернет-магазину діє по всій Україні – Львів, Київ, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. Звичайні магазини знаходяться у м. Львів, Дрогобич, Луцьк, Стрий, Самбір, Червоноград: тут ви можете забрати товар самостійно. В інші міста – Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці товар відправляється транспортними компаніями.

      Чи справді м’яч із натуральної шкіри найкраще підходить для футболу?

      У більшості випадків м’яч називають шкіряним, хоча насправді він виготовлений не з натуральної, а зі штучної шкіри. Перший варіант має безліч недоліків, серед них гігроскопічність, нерівномірна щільність, висока вартість матеріалу, складність виготовлення. Нині найкращими вважають м’ячі саме зі штучної шкіри.

      Чи означає, що м’яч оригінальний, якщо на ньому є напис FIFA?

      До слова FIFA на спортивному інвентарю варто відноситися як до елементу дизайну й не більше, адже не напис свідчить про оригінальність продукції, а інші параметри. Наприклад, виробник Selectнаносить на власну фірмову продукцію захисні голограми, за якими можна перевірити автентичність будь-якого товару бренду. Саме так компанія намагається боротися з величезною кількістю підробок.

      Чи зміниться форма м’яча, якщо на ньому періодично сидіти?

      М’ячі від відомих виробників обов’язково проходять серію фізичних тестів. Ними можуть кидати по стіні спеціальною механічною гарматою протягом кількох годин, щоб перевірити, чи не втрачає виріб своєї округлої форми. Одного разу навіть провели експеримент, де м’яч випробовував тиск автомобіля – і витримав його! Тому можна сміливо заявити, що вага людини не є критичною для хорошого м’яча й не може вплинути на його форму.

      Як доглядати за спортивним м’ячем?

      І професійний снаряд, і дитячий футбольний м’ячик прослужать досить довго, якщо за ними правильно доглядати. Для цього не завадить перед грою змазувати ніпель спеціальними засобами. Граючи при низькій температурі, по закінченню потрібно обов’язково висушити інвентар у теплому місці. Після гри також треба не забувати послаблювати тиск на панелі та шви, трішки здувши м’яч.

      Доставка нашого інтернет магазину діє по всій Україні - Львів, Киів, Луцьк, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та інші міста. Фізичні магазини знаходяться у м.Львів, Дрогобич, Луцьк, Стрий, Самбір, Червоноград, де Ви зможете забрати товар самостійно. В інші міста Київ, Вінниця, Черкаси, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці товар доставляється швидко за допомогою транспортних компаній.