0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 032 23-00-888
 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Наочні посібники та дитяча навчальна література

Показано: 60 з 248 товарів

  Відобразити ще товари (60)

  Наочні посібники відіграють важливу роль, дозволяють дитині створювати зрозумілі аналогії, прискорюють процес навчання, підвищують його якість. Це як один з важливих методів розвитку дитини, зокрема, дитячої пам`яті, широко використовуються при вивченні та закріпленні програмних матеріалів. У асортименті нашого інтернет-магазину представлено дуже велику кількість найрізноманітніших наочних посібників та навчальної літератури. Для вихователів дошкільних навчальних закладів – стенди та плакати для оформлення інтер`єрів, зошити, погодні календарі, комплексні заняття, демонстраційні матеріали. Для вчителів молодших класів пропонуємо робочі зошити та прописи, плакати та стенди для оформлення класних кімнат, комплекти плакатів для навчання, грамоти та дипломи. Вчителі старшої школи також можуть обрати відповідний матеріал серед комплектів таблиць та наочних посібників з різних предметів, наборів реактивів, карток для вивчення іноземних мов. Особливо варто звернути увагу на асортимент розділу і батькам. Методичні посібники для навчання дитини різними видам творчості, зошити, прописи, навчальні ігри, демонстраційні матеріали, безперечно, стануть кращими помічниками у вихованні та розвитку майбутнього генія.

     Книга – вічний супутник всього нашого життя, починаючи з першого знайомства з казкою, далі абетка, шкільні підручники та посібники і т.д.

     Вибрати та купити наочні посібники та дитячу навчальну літературу за доступною ціною можна на сайті інтернет магазину «Час-Пік».