0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 275 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Мова видання:
   Формат:
   Країна виробник:
   Кількість листів:
   К-сть фото/сторінок:
   Методика:
   Розмір листа:
   Матеріал:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Мова видання:
   Формат:
   Країна виробник:
   Кількість листів:
   К-сть фото/сторінок:
   Методика:
   Розмір листа:
   Матеріал:

   Відобразити ще товари (40)

   Наочні посібники відрізняються від звичайних підручників тим, що основним засобом передачі інформації в них виступають зображення. Такі навчальні матеріали широко використовують у дитячих садках і школах, а також під час домашніх занять із розвитку малюка. Інтернет-магазин«Час-Пік» пропонує кілька сотень варіантів видань для дітей дошкільного та шкільного віку та різноманітні набори для фокусів, дослідів і творчості.

   Наочні посібники та учбова література — все для навчання в «Час-Пік»

   Наочніпосібники – це видання, що орієнтовані на мотивацію дітей до навчання. Вони повинні викликати інтерес та захоплювати дитину пізнавальною діяльністю. Одне з найважливіших завдань, яке виконує демонстраційний матеріал для дошкільників і школярів, – це пояснити тему простим і доступним способом, щоб кожен зміг засвоїти нову інформацію та знання.

   У «Час-Пік» навчальна література представлена такими відомими видавництвами, як «Ранок», «Тетрада», «Талант», «Гуцулятко», «Світогляд», «Основа», «Зірка», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та ін. В асортименті є наочний матеріал для дошкільнят і дітей шкільного віку, демонстраційні картки, методичні посібники для батьків і учнів, розвивальні книги й енциклопедії та безліч іншого.

   Наочні посібники та література для дошкільнят

   Якщо поставлене завдання – розвивати малюка з раннього віку, одним із найбільш дієвих методів виявиться використання спеціальної літератури для дітей дитсадківського віку.

   Навчальна література– це величезний вибір видань для вивчення різноманітних тем дітьми:

   • демонстраційний матеріал для ДНЗу вигляді карток з абеткою та відповідними картинками;
   • зошити для підготовки руки до письма;
   • демонстраційні картки з фруктами та овочами;
   • малюнки-наклейки;
   • рахунковий матеріал для дитсадка;
   • книги для дітей дошкільного віку з рухомими елементами та різноманітними завданнями;
   • книги-картонки Вімельбухи;
   • художні книги для читання батьками дітям;
   • книжечки для малюків – колискові, віршики тощо.

   Навчальні посібники для дошкільнят – це не лише ті матеріали, з якими потрібно займатися вдома. Багато з них направлені саме на роботу у групі під час навчальних занять із вихователем. Такий демонстраційний матеріал для ДНЗ купити можна в нашому інтернет-магазині.

   Демонстраційний та наочний матеріал

   Наочність для ДНЗ відіграє важливу роль, тому навчальні матеріали часто оформлюють у вигляді карток, які зручно вивчати малюкам. На нашому сайті є ціла серія таких матеріалів – «Геній із пелюшок»: вони допомагають запам’ятати рослини, звірів і птахів України, фрукти та овочі, домашніх тварин, транспорт. Картки стануть у пригоді в таких напрямках, як українська мова,особистий розвитоктощо. Вони дозволяють легше засвоїти цифри та лічбу, абетку, пори року, геометричні фігури, професії, їстівне та неїстівне та ін.

   Учбова література для дошкільнят

   Навчальна літературадля дошкільнят навчає дітей і готує їх до школи. Ці посібники повинні відповідати пізнавальним можливостям дитини, містити актуальну для неї інформацію, сприяти всебічному розвитку (покращувати пам’ять, увагу, мислення). Важливо, щоб література мала привабливе оформлення та давала чітке та послідовне викладення матеріалу – від простого до складного.

   У «Час-Пік» представлена навчальна література, купити яку можна для різних завдань: для навчання читанню та лічбі, для розвитку логічного мислення та уваги, для вивчення англійської мови, для логопедичних занять і не тільки.

   Найкращі наочні посібники та матеріали — розвивайте дитину разом із нами!

   Якщо ви розгубилися, які краще наочні матеріали та посібники купити для найменших або дітей старшого віку, щоб вони принесли максимум користі, зверніть увагу на наступну добірку літератури:

   • енциклопедії – купуйте їх спочатку за інтересами дитини, пізніше пропонуючи видання і за іншими темами, щоб розширювати дитячий кругозір, – це можуть бути книги про автомобілі, метелики, космос, динозаврів, тіло людини;
   • альбоми з шаблонами для створення аплікацій – вона навчать дитину вирізати та правильно приклеювати деталі, створюючи картинку на певну тематику;
   • карточки «Геній із пелюшок» – допоможуть цікаво вивчати з дитиною будь-які теми, наприклад, транспорт або рослини;
   • прописи – важливі зошити для підготовки руки до письма;
   • розвивальна учбова література для дошкільників CrystalBook – картонні книжечки з механізмами, з якими можна грати та водночас вивчати тварин, що з чого зроблено, порівняння тощо;
   • тренажери від видавництва Ranok «Навчальний годинник», «Пори року» – вони підходять і для дому, і для дитячого садка;
   • міні-коробочки «Ранок» для дошкільників – такі наочні посібники купити можна на різні теми, наприклад, «Українська абетка», «Мої перші англійські слова», «Фігури та кольори», «Цифри та знаки».

   Замовити навчальні посібники в нашому інтернет-магазині можна для різного віку дітей і під різні завдання. Щоб знайти саме те, що вам потрібно, використовуйте фільтри в лівій частині сторінки.

   Як купити наочні матеріали та посібники з доставкою по Україні

   Наш інтернет-магазин навчальної літератури пропонує величезний каталог товарів для дітей, які можна придбати з доставленням по всій території України: у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Черкаси, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Тернопіль, Стрий, Самбір, Червоноград, Дрогобич та ін.

   Якщо Dам потрібні наочні посібники, купити їх можна також у наших фізичних магазинах. Торгові точки розташовані у Львові, Луцьку, Самборі, Стрию, Червонограді та Дрогобичі. В інші міста можна замовити будь-яку продукцію з сайту з доставленням транспортною компанією.

   Поширені запитання