0товарів на суму0 грн.

032 235-08-58

  • 032 235-08-58
  • 067 67-11-253
  • 050 67-11-253
  • 073 67-11-253
0товарів на суму0 грн.

Література для навчання та розвитку купити, ціна

Показано: 60 з 434 товарів

Книги – це джерело знань і пізнання навколишнього світу для Вашого малюка. Ще з перших років життя казки з кольоровими картинками допомагають вашій дитині вивчити назви тварин, рослин, оволодіти квітами і відтінками. Для дітей 3-6 років книги теж є незамінним джерелом інформації, за допомогою якого дитина вивчає ази математики, знайомиться з алфавітом, вчиться читати і писати.

Інтернет-магазин «Час-Пік» пропонує широкий асортимент літератури для навчання і розвитку дітей різних вікових категорій. В нашому асортименті книги для найменших малюків, так і для школярів. У нас Ви знайдете ілюстровані казки, збірки дитячих віршів, букварі та багато іншого.

Для школярів молодших класів пропонуємо широкий асортимент ілюстрованих енциклопедій на будь-яку тематику: космос, літаки, автомобілі, сім чудес світу і багато інших. З такими книгами Ваша дитина буде проводити свій вільний час з інтересом і користю, розширить свій кругозір і ерудицію, зможе похвалитися однокласникам і вчителям цікавими фактами з різних областей.

Щоб навчання Ваших дітей було ще більш забавним і цікавим, придбайте їм музичні книги, де сторінки з назвами тварин або літерами супроводжуються звуковими файлами. Таке навчання стане для малюка захоплюючою грою, і Ви можете бути впевнені, що Ваша дитина безсумнівно засвоїть новий матеріал.

А який широкий вибір художньої літератури ми Вам пропонуємо! Оповідання, повісті, казки найвідоміших світових авторів, які не залишать байдужим абсолютно нікого. Привчайте дітей до читання з самого дитинства з допомогою цікавих ілюстрованих книг.

Розвивати логіку та ерудицію допоможе навчальна література з завданнями, загадками, а також іграми. Такі книги зроблять дозвілля Вашої дитини насиченим, цікавим та пізнавальним.

Купити казки, енциклопедії та дитячу літературу на нашому сайті за найкращою ціною в місті Київ, Львів, Луцьк, Ви можете за оптимальними цінами, тому не зволікайте, звертайтеся в наш Інтернет-магазин і замовляйте літературу для навчання і розвитку своїх малюків.