0товарів на суму0 грн.

032 23-00-888

 • 067 67-11-253
 • 050 67-11-253
 • 073 67-11-253
 • 032 23-00-888
0товарів на суму0 грн.

  Показано: 40 з 354 товарів
  Фільтри
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Країна виробник:
   Мова видання:
   К-сть фото/сторінок:
   Методика:
   Розмір листа:
   Матеріал:
   Сортування: ---
   Торгова марка:
   Виріб:
   Кількість листів:
   Формат:
   Країна виробник:
   Мова видання:
   К-сть фото/сторінок:
   Методика:
   Розмір листа:
   Матеріал:
   Книжка Апельсин "Багаторазова розмальовка", 12 сторінок для малювання фломастерами + прописи Б/П РМ-10
   Середня оцінка: 5 (1 відгуків)
   Ви дали оцінку: Оцінити товар
   35.70

   Відобразити ще товари (40)

   Дитяча література – один із найкращих способів розвитку дитини. Енциклопедії, книги для розвитку дитини, видання англійською мовою – сучасна література яскрава та різноманітна, тому легко зацікавить як малюка, так і підлітка. В інтернет-магазині «Час-Пік» представлено кілька сотень книг для різного віку – кожен знайде тут щось по душі та інтересам.

   Дитяча література для розвитку особистості від «Час-Пік»

   Багато батьків не знають, чому саме література для дітей відіграє важливу роль в їх розвитку. Відмовляти від такого простого та приємного способу розвивати дитину не варто, адже звичайні художні та навчальні книги для дітей – це:

   • формування внутрішнього світу та розширення уявлень про зовнішній світ;
   • становлення особистості;
   • знайомство з навколишніми явищами – природою, предметами тощо;
   • формування переваг і читацьких смаків;
   • розвиток логічного та образного мислення;
   • тренування пам’яті, уяви та фантазії;
   • розширення словникового запасу;
   • правильне складання речень.

   Інтерес до книг допомагає краще вчитися в школі, ефективніше та швидше запам’ятовувати матеріал, вчити вірші напам’ять.

   Завдяки тому, що сучасна українська дитяча література підіймає безліч важливих тем, теперішні школярі мають усі шанси вирости більш свідомими людьми, легше досягати успіху в житті, швидше адаптуватися до різноманітних змін. До того ж видавництва випускають красиві та цікаві книги: література зараз представлена на будь-який смак, що робить її ще популярнішою серед малюків, школярів та підлітків.

   Навіщо потрібна дитяча література

   Пізнавальна література для дітей – це гарантія того, що дитина навчиться мислити, аналізувати, шукати творчий підхід до тих чи інших рішень. Важливу роль відіграють також книги для розвитку мовлення дитини, різноманітні енциклопедії, розвивальні видання, дитячі книги англійською мовою. Усе це можна купити в нашому інтернет-магазині від таких відомих видавництв, як «Ранок», «Талант», «Пегас», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Школа», «Основа», CrystalBook та ін.

   Енциклопедії для дітей

   На сайті «Час-Пік» можна придбати дитячі енциклопедії як для найменших, так і для дівчаток і хлопців старшого віку. У нас можна купити дитячу енциклопедію про історію автомобілів, про правила безпеки, космос, океани та моря. Атласи та інші видання для допитливих допоможуть більше дізнатися про українців та наші традиції, про планету, динозаврів, тваринний світ та безліч іншого. Якщо дитина зростає маленькою чомучкою, їй точно сподобається розглядати яскраві картинки та отримувати відповіді на свої запитання.

   Дитячі книги для розвитку

   У нашому інтернет-магазині в широкому асортименті представлені дитячі книги для розвитку. У цьому розділі ви знайдете навчальну літературу для дошкільнят і школярів. Для малюківвипускають розвиваючі книги, які допомагають швидко та легко навчитися малювати, розфарбовувати, рахувати, розгадувати головоломки, створювати аплікації. Маленьким особливо подобається розглядати вімельбухи, які також позитивно впливають на розвиток.

   Для дітей старшого віку можна купити навчальні тренажери для запам’ятовування таблиці множення чи складу числа, набір зі зразками каліграфічного написання букв і цифр, прописи, довідники в таблицях, тести відповідно віку. У цій категорії представлена також методична дитяча література: купити можна набори карток, книги для розвитку дітей, навчально-розвивальні та демонстраційні матеріали НУШ.

   Дитячі книжки англійською мовою

   У нас також є дитячі книги англійською мовою, які допоможуть краще засвоїти іноземну мову. Звісно, нині можна дитячі книги англійською мовою читати онлайн, однак зовсім не можуть замінити друковані яскраві видання, які дитина може тримати в руках і роздивлятися до дрібниць. На сайті представлені книги з алфавітом, навчальні посібники з карточками для малюків, вімельбухи 0+ для вивчення англійських слів, словники в малюнках, довідники в таблицях для 7-11 класів, каси букв НУШ.

   Дитячі книжки англійською мовою представлені такими видавництвами, як «Богдан», «Ранок», CrystalBook, «Талант», «УЛА» та ін. Асортимент постійно оновлюється та поповнюється виданнями для дітей як дошкільного, так і молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

   Де купити дитячу літературу та енциклопедії з доставкою по Україні

   Розвивальні посібники, енциклопедії, література для навчання англійської мови – усе це доступно до замовлення в нашому інтернет-магазині за вигідними цінами. Якщо вам знадобилась англійська література, розмальовки, прописи та інші друковані видання, у нас ви можете купити їх із доставленням по Україні. Ми відправляємо товари для дітей у Київ, Львів, Луцьк, Вінницю, Івано-Франківськ, Тернопіль, Рівне, Черкаси, Чернівці, Самбір, Стрий, Червоноград, Дрогобич та інші міста.

   Інтернет-магазин «Час-Пік» також представлений фізичними торговими точками у Львові, Дрогобичі, Луцьку, Стрию, Самборі, Червонограді. Якщо вам терміново знадобились книги для дитини, ви можете замовити їх онлайн і самостійно забрати у зручному магазині.

   Поширені запитання